Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez SAD Nord One Cartierul Vienez
6

Inchiriez SAD Nord One Cartierul Vienez

Închiriez spațiu comercial nou, situat în complexul rezidențial Nord One Cartierul Vienez, zonă centrală a Timișoarei, la câteva minute de zona 700. Suprafață: 54 mp Vitrină mare, foarte bună pentru vizibilitate și branding Poziționare excelentă: în interiorul cartierului, lângă scară de bloc, cu ...

54 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, zona Olimpia in Complex, Timisoara
10

Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, 54 mp, complet utilat, inclusiv cu centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Este situat la etajul 5 intru-un bloc cu lift de 6 etaje, la doar 200 m de statia de tramvai Olimpia, langa parcul Karlsruhe, cu multiple posibilitati de parcare in ...

54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren mosnita noua 628 mp (direct de la proprietar)
1

Teren mosnita noua 628 mp (direct de la proprietar)

DIRECT PROPRIETAR. COMISION ZERO. Teren parcelă casa mosnita noua, apa si curentul asigurate de dezvoltatorul puzului pana in Decembrie 2026 Restul utilitatilor (asfalt, lumina, gaz) vor fi platite cota parte. Pentru detalii și vizionare, la tel. Doamne ajută! *Parcela exacta este cea care ...

628 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim
9

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim

Inchiriez apartament 2 camere, decomandate, prima inchiriere, Braytim, str Carabusului nr 5, complet mobilat si utilat, totul nou, masina spalat Bosch, frigider Samsung, cuptor si plita Electrolux, aer conditionat, centrala gaz Viessman cu termostate in fiecare camera, incalzire in pardoseala, 2 locuri ...

57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere- Torontalului
9
1

Apartament 2 camere- Torontalului

De închiriat apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Torontalului, la doar câteva minute de Iulius Mall Timișoara. Apartamentul este semidecomandat și compartimentat practic, fiind compus din: bucătărie închisă, living spațios, dormitor, baie. Locuința este ideală pentru un cuplu sau o persoană ...

55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Inchiriez teren cu functiuni Sag Manastire
2

Inchiriez teren cu functiuni Sag Manastire

inchiriez teren cu functiuni la strada principala catre manastirea Sag 1.266 mp 650 euro luna

1,266 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere
4

Inchiriez apartament 2 camere

Persoana fizica inchiriez apartament 2 camere,zona Modern,centrala proprie,clima,58 m2

58 m2

Timisoara, Timis

Caut sa cumpăr casă individuală sau duplex 6

Caut sa cumpăr casă individuală sau duplex

Mă interesează Mosnita ( in jur de Castel) ,Calea Girocului ( până la Esso) ,Dumbrăvița ( la intrare) .Pretul sa fie in jur de 85000 euro

121 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament 3 camere Aradului Vest
5

Proprietar închiriez apartament 3 camere Aradului Vest

Proprietar închiriez apartament 3 camere , decomandat, et 4 din 4, fara lift. Apartamentul are 70 mp, centrala proprie , mobilat. Fără animale de companie , nu se fumează in apartament.

70 m2

Timisoara, Timis

apartament cu 3 camere in timisoara
5
1

apartament cu 3 camere in timisoara

inchiriez apartament cu 3 camere zona ana ipatescu timisoara complet mobilat si utilat cu centrala!

77 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii
10
1

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă și foarte căutată. Detalii principale: Suprafață: 67 mp Etaj: Parter (bloc izolat termic la exterior) Compartimentare: Semidecomandat Dotări și Finisaje: Confort termic: Centrală proprie ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera Lux Simion Barnutiu ideal investiție
8

Apartament 1 camera Lux Simion Barnutiu ideal investiție

De vânzare apartament cu 1 camera decomandat renovat Lux, amenajat tip studio, mobilat si utilat complet, situat in zona Modern - Simion Barnutiu, pozitie foarte buna, la 10 minute de Facultatea de Medicina și 15 minute de Piața Unirii. Apartamentul are suprafața de 39 mp, balcon închis în termopan, ...

1846 EUR/m2 | 39 m2

Modern, Timisoara, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere decomandat, zona Torontalului( parc Bucovina)
11

Se ofera spre inchiriere apartament 3 camere decomandat, confort 1 compus din : 2 bai, bucatarie, 2 balcoane, sufragerie si doua dormitoare. Este situat la parter, viz-avi de parcul Bucovina. Are centrala proprie pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan inclusiv la balcoane. Apartamentul a fost zugravit ...

70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat, Aradului-Piata Verde , 2 bai, centrala proprie
10

PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere,confort 1 , decomandat, model spațios,etaj 6 din 8, 10 minute minute de Mall, Calea Aradului,aproape de Facultatea de Agronomie, 2 bai, balcon, amenajat, mobilat și utilat , centrala proprie, aer conditionat.Ocupabil imediat. Preț 450 euro luna plus garantie ...

80 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
9

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii
15

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Propietar inchiriez cu contract anaf o garsoniera la un băiat care sfințește locul
5
15

Propietar inchiriez cu contract anaf aceasta garsoniera doar ca acuma au nenorocit-o chiriașii și nu mai am nerv sa o readuc la cum arata în pozele acestea când le-am dat-o este la et 4 cu acoperis în calea sagului lângă restaurant Nora are 15 mp utili o dau cu doar 600 de lei chirie lunara și 1000 de ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter , Circumvalațiunii
8

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam decomandat Dorobantilor-Simion Barnutiu centrala proprie
10
2

PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere, confort 1, modern ,model mare ,zona Dorobantilor , Simion Barnutiu ,aproape de Spitalul Victor Babes, 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp, - centrala pe gaz - 2 bai - camara - balcon mare deschis aprox 12 mp - renovat complet - complet mobilat si utilat ...

75 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 c
9

Inchiriez apartament 2 c

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere Apartamentul este renovat curat si arata foarte bine ,este amplasat la etajul 1,blocul este anvelopat.Perioada minima este de 1an.Este amplasat in apropierea Spitalului JUDEȚAN

60 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara 5

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara

Teren intravilan în Timișoara, Certificat Urbanism emis in 2026 pentru Duplex- locuinte cuplate sau casa individuală, strada Ioan Slavici, toate utilitățile, 1259 mp. FS: 11,5 m, Preț: 125.000 euro. Tel:

1,259 m2