Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Vand Cu Centrala+Clima,Aradului-Piata Verde,Parter Înalt cu Balcon,35 mp,Neg
9
17

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Aradului-Nu Departe de Piata Verde,la 2 Km de Iulius Mall,Intr.un Bloc cu 4 Imobile pe Etaj,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Mare,Parter Înalt cu Balcon Și Centrala Termica,imobilul este compus din Hol lung+Baie Vana+Bucătărie Separata cu Ușa ...

2043 EUR/m2 | 35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vis de inchiriat
5
2

Apartament de vis de inchiriat

Inchiriez apartament de lux in cladire istorica,cu tavane inalte,deosebit de frumos,complet renovat si mobilat,are 130 mp,cu 2 dormitoare,2 băi,jacuzzi de 2 locuri,dressing mare,hol imens,un living mare si bucatarie complet utilata cu masina de spalat vase,masina de spalat rufe,aparat de cafea,cuptor,2 ...

130 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8
1

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...

625 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 camere Timocului cu centrala termica de închiriat
8
99

Ap 2 camere Timocului cu centrala termica de închiriat

De inchiriat apartament cu 2 camere, pozitie foarte buna, situat in zona Timocului la 15 minute Facultatea de Medicina și 20 de minute Complexul Studentesc. Apartamentul este dotat cu centrala termica proprie, este complet mobilat si utilat asa cum se vede în poze,fara animale de companie. Preț 260 ...

35 m2

Timocului, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament ocupabil imediat
4

Proprietar închiriez apartament ocupabil imediat

Proprietar închiriez apartament cu două camere, mobilat și utilat, ocupabil imediat, zona Girocului, Spitalul județean

56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

 Proprietar Inchiriez Apartament 2 camere NOU | PREMIUM | IRIS Armoniei | Parcare subterană inclusă
10
4

Apartament modern, complet mobilat și utilat, întreținut la standarde ridicate, ideal pentru cei care își doresc confort, liniște și calitate. Localizare excelentă: IRIS Armoniei (Marginii 2) De ce merită să îl alegi? - Stare impecabilă întreținut ca nou - Mobilier modern, realizat la ...

52 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

proprietar vand ap 2 cam ,tip logie, dec Sagului arteră

proprietar vand ap 2 cam ,tip logie, dec Sagului arteră

proprietar, vând ap cu 2 camere,50mp,tip logie. pe Sagului arteră rog sa nu fiu sunat de agenți că nu s curios de poze și întâlniri. Este neamenajat. perfect de amenajat după gustul noului proprietar.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan METRO 2; 679mp
2
5

Vand teren intravilan METRO 2; 679mp

Vand teren intravilan pentru constructie casa. 679mp Gaz, curent, canalizare, fibra optica.

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Proprietar direct
10
1

Proprietar direct

Inchiriez apartament superb cu 2 camere (living spatios, dormitor mare cu baie, bucatarie si birou) complet mobilat si utilat, internet, TV, mansarda inalta in cladire noua, construita in 2010, incalzire proprie cu gaz, curte interioara, in zona Lunei, 5 minute pana la doua linii de tramvai, disponibil ...

65 m2

Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis

Vând parcela teren 1170 mp Săcălaz ultracentral, Primarie, Lidl
7
2

Vând parcela teren intravilan 1170 mp în Săcălaz, ultracentral (vatra satului) chiar in spate la LIDL (700 m) si Primărie (600 m) pentru casa individuala, duplex, triplex. Toate utilitățile disponibile la poartă: apa, gaz, curent, canalizare, internet. Stradă asfaltată foarte lată cu mult ...

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat
10

Apartament 2 camere decomandat

Apartament de vânzare 2 camere decomandat - zona Aradului Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat complet utilat si mobilat, situat în zona Aradului, la etajul 5 5, cu o suprafață de 45 mp. Apartamentul este decomandat și dispune de: - living - dormitor - bucătărie - baie - balcon Dotări ...

1978 EUR/m2 | 45 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
6

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...