Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament Mobilat și Utilat Super Lux !!! Timisoara - Lipovei
10

Proprietar , vând apartament cu 2 camere având o suprafață utilă de 62 m2 și plus terasă de 15 m2 și un loc de parcare în complexul de blocuri Adora Forest . Apartamentul este mobilat și utilat super Lux și totul este absolut nou cu un design deosebit de frumos mobilierul din Living are încorporat ...

2790 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
11

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere zona Girocului
12
2

Ap 3 camere zona Girocului

Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Girocului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai -2 balcoane deschise Pentru alte detalii nu ...

80 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat
10

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat

Proprietar vand casa noua de 105 m construiti si utili 90de m pe un teren de 700 m constructie 2023,zona Ronat str Liliacului.3 camere baie bucatarie hol de acces, totul decomandat,Gazul este pe strada

1978 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez garsonieră zona centrală ISHO Facultatea de Medicină
3
2

Închiriez garsonieră în calitate de proprietar în aproprierea complexului ISHO Facultății de Medicină (strada Alexandru Martha). Cheltuieli de întreținere mici. Apartamentul este situat la etajul 3 4. Baia comună. Apartamentul cuprinde următoarele: - mașină de spălat - plită - frigider - canapea - ...

10 m2

Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

apartament cu 3 camere in timisoara
5
1

apartament cu 3 camere in timisoara

inchiriez apartament cu 3 camere zona ana ipatescu timisoara complet mobilat si utilat cu centrala!

77 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare
2
26

Casa de vanzare

Vand casa cu 2 apartamente ,90 mp fiecare, decomandate. Curte betonata 115 mp ,cu toate utilitatile pe fiecare apartament, poate fi locuita de 2 famili si afacere. Pret 150 000E , telefon , in Freidorf pe str. Muncii 27.Raspund doar la telefon.

1304 EUR/m2 | 115 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând teren
2

Vând teren

Vând teren extravilan 97000 mp intabulat situat pe Calea Urseni .

97,000 m2

Sud, Timisoara, Timis

vind garsoniera 4

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
6

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez ap cu o camera
10

Proprietar inchiriez ap cu o camera

Închiriez ap cu o camera recent renovat , zona Calea Aradului la 5 min de mers pe jos de Iulius Mall ,la 2 min de Lidl , langa toate mijloacele de transport în comun. Bloc anvelopat ,centrala proprie,cablu și internet, mobilat și utilat direct de la proprietar,etaj 3 ,lift în fața ușii și cheltuieli ...

30 m2

Calea Aradului , Timisoara, Timis

proprietar inchiriez garsoniera
3
3

proprietar inchiriez garsoniera

proprietar inchiriez garsoniera in calea buziasului. nu se accepta animale de companie. contract pe minim un an. chirie 230 euro+garantie 230 euro. bloc izolat termic

22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1  FRAIDOR  STR POLONA  TIMISOARA    TEL TRECUT IN POZE
10
12

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1 FRAIDOR STR POLONA TIMISOARA TEL TRECUT IN POZE

VIND GARSONERA PROPIETATE PERSONALA LA ET 1 ZONA FRAIDOR STR POLONA (PENTRU MAI MULTE DETALI MA PUTETI SUNA LA NR TEL ( RUGAMINTE LA TOATE AGENTILE NU VREAU SA COLABOREZ CU VOI .VA MULTUMESC DE INTELEGERE CU BALCON AMENAJAT MODERN SI CU GUST RENOVATA INCEPIND DE LA USA DE INTRARE INSTALATIA ELECTRICA ...

1444 EUR/m2 | 27 m2

FOSTA FABRICA DE ZAHAR, Timisoara, Timis

Proprietar vand casa zona Balcescu
4
20

Proprietar vand casa zona Balcescu

Vand proprietate, cladire in suprafata de 170mp + terasa acoperita, 5camere, bucatarie, 2 bai, pod mansardabil, demisol spalatorie, camera tehnica, spatiu depozitare. Garaj + apartament de 1 camera, baie, chicineta in cladire separata, dublu front stradal. Teren 580 mp. pret 430 000 euro

1792 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
4

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Apartament Nou Premium Aradului | 2 Camere | Complet Mobilat & Utilat | Parcare
10
2

PET FRIENDLY | 2 CAMERE | BLOC NOU | ZONA ARADULUI | PARCARE | COMPLET UTILAT Timișoara zona Aradului (str. Marginilor), complex IRIS ARMONIEI Bloc nou | etaj 3 | apartament modern, luminos și super bine organizat DETALII FINANCIARE 500 lună Contract minim: 1 an Garanție: 1 lună Pet friendly ...

55 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vind casă în Hodoni jud Timiș, 17 km de Timișoara,preț.72000 Euro
5
7

Vind casă modulară, făcută pe schelet metalic, din panouri sandwich, Living cu bucătarie open space, dormitor, 2 bai, hol și terasă, construită în anul 2020, Utilități: apă curentă, canalizare, curent trifazic, instalație electrică nouă în toată casa, instalație pt calorifere și centrală termică , finisată ...

1000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
11

Proprietar vinde apartament cu doua camere

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 82000
5
1

2 camere Giroc 82000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg

1708 EUR/m2 | 48 m2