1 camera Dambovita 62000
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
Anunțuri promovate – Vezi toate
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro
1063 EUR/m2 | 80 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:36
Se ofera spre vanzare 4 Ha teren in zona industriala construibil imediat. Front stradal 120 m. POT = 50% Pentru Uz: Parc tehnologic, depozitare, productie, parc fotovoltaic, servicii. Racordabil la 4 MW cu ATR obtinut. Pret negociabil, direct de la proprietar.
Sanandrei, Timisoara, Timis
20 mai
Spre inchiriere duplex cu 5 camere zona Braytim Giroc Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un duplex cu 5 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -3 dormitoare, -birou dormitor, -3 bai -dressing -camera tehnica -terasa -loc ...
135 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
19 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:54
vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012
1642 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:54
ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren
1792 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 02:54
Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061
1667 EUR/m2 | 210 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012
1709 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
ofer spre închiriere apartament cu 2 camere Cf 2 mobilat și utilat etaj 1 preț 400 euro tel 0727516012
45 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012
1444 EUR/m2 | 45 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012
1247 EUR/m2 | 77 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie
1857 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...
1091 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012
1292 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012
1651 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012
1887 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg
1708 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...
2000 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52