Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament două camere-Piața Unirii.
18
1

Apartament două camere-Piața Unirii.

Se închiriază apartament cu doua camere pe două nivele. Compartimentarea este următoarea; pe primul nivel avem bucatariea si livingul open space si o baie iar la etaj dormitor si baie.Încălzirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Apartamentul este complet mobilat si utilat cu electrocasnice. Locația ...

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | 60 mp | Girocului   Timișoara | Centrala proprie si clima
9
2

Apartament 2 camere decomandat | 60 mp | Girocului Timișoara | Centrala proprie si clima

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere decomandate, situat în zona Girocului, Timișoara, etaj 4, cu o suprafață utilă de aproximativ 60mp. Apartamentul este bine compartimentat și oferă un spațiu confortabil pentru a fi locuit. Compartimentare: 1.living spațios 2.dormitor 3.bucătărie separată 4.baie 5.hol ...

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 camere LUX ideal pentru investitie Braytim
10
43

1 camere LUX ideal pentru investitie Braytim

De vanzare apartamente cu 1 camere 32 mp de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare si dispune ...

1969 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Proprietar 2 camere decomandate,bloc nou,prima inchiriere,zona Lipovei - Iulius Mall,mobilat
8
6

Proprietar închiriez apartament cu 2 camere decomandate,living si bucatarie,baie cu vana. Se închiriază doar pe termen lung,minim un an și doar la cupluri serioase și liniștite. Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc nou ,curat și liniștit din zona Lipovei-Aradului ,la doar o stație distanță ...

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

inchiriez apartament 2 camere Timisoara zona dacia
1

inchiriez apartament 2 camere Timisoara zona dacia

inchiriez apartament in zona dacia 2 camere la parter 230 euro pe luna nu ma intereseaza agentii frigider, masina de spalat noua, aragaz mobilat modest doar cu contract anaf nu colaborez cu agentii

40 m2

Timisoara, Timis

Proprietar 3c,cf1,decom,centrala,2 bai,etaj intermediar,disponibil imediat (Dacia,Iulius Mall)
10

PROPRIETAR, inchiriez apartament cu 3 camere decomandat confort 1 sporit (2 bai 2 balcoane, 75 mp2 utili, et. 8 din 10), disponibil imediat, decomandat LUX modern, vedere panoramica spre Parcul-Fantana din Dacia, etaj intermediar, str. Timis, compus din: dormitor matrimonial (pat 160x200 somiera fier) ...

75 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar, apartament 3 camere decomandat, 72 mp, partial mobilat si utilat
10
1

Proprietar, vand apartament cu 3 camere decomandat, 72 mp, 2 bai(1 grup sanitar), partial mobilat si utilat ( bucataria mobilata si utilata, dulapuri tip dresing pe hol). Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis de tigla cu o inaltime de peste 2m. ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa Timisoara - Zona Lipovei
10
19

Casa Timisoara - Zona Lipovei

CASA TIMISOARA - LIPOVEI 300.000 EUR Zona de linistita, de case. 2 corpuri de cladire, garaj, gradina, curte, terasa. Teren 360 mp 2 corpuri de cladire, dupa cum urmeaza: Corp 1 - 55 mp Parter - 2 camere, hol, bucatarie, baie, camera tehnica Corp 2 - 135 mp + terasa 5 mp Parter - Pivnita, 2 camere, ...

1500 EUR/m2 | 200 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei
20
55

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei

De vanzare casa cu 4 camere cu o suprafata de 78 mp utili, 2 bai, gradina proprie, pod. Casa este construita din caramida, intr-o curte comuna cu 6 apartamente. Situata la 15 minute de centrul Timisoarei. Caracteristici. Compartimentare Solida: Construita in intregime din caramida, asigurand rezistenta ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

  Oportunitate Unică! Apartament Lângă Piața Verde și Agronomie!
5
1

Puncte Forte de Necontestat Localizare Premium: Trăiește în inima acțiunii! Apartamentul este situat pe Strada Martir Dan Carpin, la doar câțiva pași de Piața Verde (cunoscută pentru prospețime) și de Facultatea de Agronomie. Comoditate Maximă: Acces rapid la centre comerciale și supermarketuri. ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Direct Proprietar: Apartament 3 camere, complet decomandat și renovat   Zona Lipovei
5

Direct Proprietar: Apartament 3 camere, complet decomandat și renovat Zona Lipovei

Apartamentul se află la etajul 3 din 4, într-un bloc solid construit în 1984 din beton armat (o structură foarte rezistentă). Suprafață și Compartimentare inteligentă: Suprafață totală: 58 mp (54 mp utili + 4 mp prelungirea bucătăriei în balconul închis cu termopan). Configurație: Complet decomandat, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
10

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
4

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu comercial ultracentral direct de la proprietar. 1000
5
1

De inchiriat spatiu comercial,SAD, ultracentral direct de la proprietar complect amenajat și utilat cu aer condiționat, gresie, curent separat, parchet, gratii la 2 vitrine si usa principala, camere video, alarma, etc. Intrare separata direct din strada principala ( Carol Telbisz,în spate la Bega mare) Suprafața ...

20 EUR/m2 | 50 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2