Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
8

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
9

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament renovat Nou, zona Circumvalatiunii in spate la MC Donald
20
13

Se închiriază apartament cu 3 camere, confort I, cu balcon, amenajat si renovat nou ,complet mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul se află la parter înalt cu vederea in spatele blocului către spațiul verde.Încazirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locația apartamentului este in ...

70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | mobilat si utilat | 2 bai | zona excelenta |
13
1

Vă ofer spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-un bloc izolat termic exterior, în zona Girocului. Etaj 2 din 4 + M. Suprafață utilă de 65 mp + balcon de 3 mp. Model cu 2 băi, dintre care una cu cadă și geam pentru aerisire. Se vinde mobilat și utilat, conform fotografiilor. Zonă liniștită, ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De închiriat apartament 2 camere
8

De închiriat apartament 2 camere

Ofer spre închiriere apartament 2 camere, 56 m2 ,et 2 4 ,bloc nou. Este situat în zona calea Urseni , dispune de centrala proprie și clima, mașina de spălat rufe, balcon deschis, 2 locuri de parcare. Atât blocul cât și parcarea sunt supravegheate video. Pret420 . Garanție 420 E. Detalii la tel.

56 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera
7
2

Vand garsoniera

Vand garsoniera 12 metri patrati situata in zona 0 la 5 minute de facultatea de Medicina si farmacie. Garsoniera e stil camin toaleta (are 2 toalete) si dusul sunt la comun. Taxele de intretinere sunt mici 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pretul de vanzare este de 20.000 . Detalii la telefon ...

1667 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vand Garsoniera
5
7

Vand Garsoniera

Vand garsoniera de 12 metri patrati in zona centrala se afla la 5 minute de Faculatatea de medicina si farmacie. Garsoniera are toaleta (are 2 toalete) si dus la comun. Se afla la etajul 3.Taxele de intretinere sunt mici, 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pret de vanzare 20.000 .

12 m2

Timisoara, Timis

casa individuala parter utvin proprietar
9
13

casa individuala parter utvin proprietar

Casă individuală parter în Utvin sau în Sanmihaiu Roman 3 dormitoare Living 2 băi Dressing Bucătărie Placa de beton Băi utilate Toate utilitățile Suprafața utilă 110mp terasă 30 mp Teren 420

1591 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Casa parter individuala Utvin 4 camere (proprietar)
5
2

Casa parter individuala Utvin 4 camere (proprietar)

casa parter individuală 3 dormitoare 2 băi living camera tehnică bucătărie 2x hol toate utilitățile terasă 30 mp

1700 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Casa parter individuala Utvin, 4 camere , toate utilitatile
5
4

Casa parter individuala Utvin, 4 camere , toate utilitatile

casa parter individuală proprietar 3 dormitoare 2 băi living bucătărie camera tehnică terasă 30 mp

1573 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Prprietar închiriez  apartament 2 camere zona Braytim
9

Prprietar închiriez apartament 2 camere zona Braytim

PROPRIETAR - Inchiriez apartament cu 2 camere pe strada Muzicescu. Apartamentul se prezinta exact ca in poze, complet mobilat si utilat cu uscător de rufe,,masina de spalat , centrala proprie pe gaz + clima 12.000 BTU,Tv.. Blocul si parcarea au sistem de supraveghere video. Suprafata 47mp, este compartimentat ...

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand apartament ultracentral - 2 camere
5
2

Vand apartament ultracentral - 2 camere

Vand apartament cu 2 camere direct de la proprietar, decomandat situat la etajul 5 6 al unui imobil cu 6 etaje din centrul orasului Timisoara. Apartamentul este situat in apropiere de facultatea de medicina. Apartamentul are suprafata utila de 50 mp, fiind structurat astfel:HOL ACCES, BUCATARIE, living BAIE ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Proprietar gars.Calea Lipovei
5
4

Proprietar gars.Calea Lipovei

Proprietar închiriez garsoniera cocheta,mobilată și utilata! =Minibucatarie cu plită pe inducție, cuptor cu microunde, prăjitor de pâine,frigider cu congelator. =Baie cu cabina de dus (NOUĂ) =USA între camera și bucătărie =Camera cu mobilier spațios,mașină de spălat,pat matrimonial (NOU). Este situat ...

21 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
8

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez spatiu pentru birou in Timisoara, Piata Unirii
9
3

Proprietar, ofer spre inchiriere spatiu pentru birou in suprafata utila de 62 mp, compus din hol (14.1mp), camera (27.1mp), balcon (5.6mp), bucatarie (12.3mp), baie (2.4mp), situat la etajul 1 in zona Piata Unirii, str. Paul Chinezu, Timisoara.

59 m2

P-ta%25252bUnirii, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez garsoniera in complexul studentesc
8
2

Proprietar inchiriez garsoniera in complexul studentesc

Proprietar inchiriez garsoniera in complexul studentesc, 12 mp, masina de spalat , picurator pentru vase, cuptor cu microunde, pantofar, frigider, etaj 4 din 4, pe strada Milcov, PENTRU O PERSOANA, 170 de euro plus garantie 170.

12 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere decomandat renovat nou
10
2

Vând apartament 2 camere decomandat renovat nou

Situat în calea aradului str Cugir 18 într-o zona foarte bună aproape de mall este o zona liniștită. Jos este spațiu comercial.

2154 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

închirieriez Garaj pe Strada Telegrafului in zona Badea Cartan Timisoara
2
5

Garaj disponibil pentru închiriere pe Strada Telegrafului in zona Badea Cartan Timișoara. Ideal pentru autoturism sau depozit Acces ușor, zonă sigură Fara electricitate 1 - Este curat . Am acum doar mobila in Garaj. 2 - Nu are Igrasie. 3 - Am C.F. 4 - Este pe pamnt proriu - nu apartine Primariei. Disponibil ...

16 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere timisoara
8
25

Apartament 2 camere timisoara

Proprietar vând apartament 2 camere la curte comuna in zona Timocului str.ion creanga.apartamentul are 2 camere bucătărie,baie +boxa la beci.are toate utilitățile.incalzirea cu centrala proprie pe gaz+clima.pret 73900euro neg.inf: sau

1572 EUR/m2 | 47 m2

Timocului-Saguna, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare
2
1

Teren de vanzare

Proprietar,Vand teren in Bencecul de sus in suprafata de 3000 mp. Pretul este de 30 euro mp negociabil. Apa,curent, internet cu posibilitate de parcelare ce catre viitorul proprietar datorita si drumului public lateral terenului.

Timisoara, Timis

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1  FRAIDOR  STR POLONA  TIMISOARA    TEL TRECUT IN POZE
10
12

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1 FRAIDOR STR POLONA TIMISOARA TEL TRECUT IN POZE

VIND GARSONERA PROPIETATE PERSONALA LA ET 1 ZONA FRAIDOR STR POLONA (PENTRU MAI MULTE DETALI MA PUTETI SUNA LA NR TEL ( RUGAMINTE LA TOATE AGENTILE NU VREAU SA COLABOREZ CU VOI .VA MULTUMESC DE INTELEGERE CU BALCON AMENAJAT MODERN SI CU GUST RENOVATA INCEPIND DE LA USA DE INTRARE INSTALATIA ELECTRICA ...

1444 EUR/m2 | 27 m2

FOSTA FABRICA DE ZAHAR, Timisoara, Timis

 Spatiu  în pta.iosefin
1
2

Spatiu în pta.iosefin

Ofer spatiu in piata iosefin ,văcărescu,demisol 3 camere recomandat pt. Birou,atelier reparati, croitorie,tocilarie ,pantofar,depozit, locuit. il vand 54000 euro 40m2 3camere, direct proprietar.

40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Categorii