Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apt zona Liviu Rebreanu Soarelui
5
6

Apt zona Liviu Rebreanu Soarelui

Spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Liviu Rebreanu Soarelui Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai -balcon -loc de parcare Pentru alte ...

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez SAD Nord One Cartierul Vienez
6

Inchiriez SAD Nord One Cartierul Vienez

Închiriez spațiu comercial nou, situat în complexul rezidențial Nord One Cartierul Vienez, zonă centrală a Timișoarei, la câteva minute de zona 700. Suprafață: 54 mp Vitrină mare, foarte bună pentru vizibilitate și branding Poziționare excelentă: în interiorul cartierului, lângă scară de bloc, cu ...

54 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
4

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez pentru cazare Vila cu 7 camere
9

Inchiriez pentru cazare Vila cu 7 camere

Inchiriez casa tip vila cu 7 camere, bucătărie,2 bai,2 dresing un, beci mobilata și utilata cu tv, internet, aragaz, frigider,aer condiționat, masina de spalat unde se poate locuii în condiții ff bune ..Vila este compusa la parter din dormitor, living, bucătărie, dresing, ,baie,și beci, iar la etaj ...

250 m2

Timisoara, Timis

Direct proprietar
2
8

Direct proprietar

proprietar, vând casă demisol, parter și etaj cu suprafața utilă 240 mp, plus pod mansardabil. Mobilată modern și complet utilată, instalația de apă, canalizare, instalatia termică, băile, zugrăvelile în toată casa sunt recent renovate. Teren 300 mp, zona liniștită. Casa este dotată cu sistem de supraveghere ...

1567 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez  ap  cu  o  camera
9
3

Inchiriez ap cu o camera

Inchiriez ap cu o camera în Timișoara zona linistita A E M - Buziasului într-un bloc cu 4 etaje și 2 ap pe etaj foarte aproape de magazine și mijloacele de transport .Ap este mobilat și utilat cu tot necesarul de care aveți nevoie la prețul de 180 euro, și pot fi sunat zilnic la tel ...

20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 3

Apartament 2 camere

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1 sporit, 52mp, et4 , în bloc mansardat și anvelopa. Zona Dâmbovița. Str.Ana Ipatescu.Apartamentul necesita renovare, are doar termopane.

1673 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Spatiu Comercial Nou
9

Spatiu Comercial Nou

Proprietar ofer spre inchiriere spatiu comercial renovat acum. Spatiul este situat pe artera principala C.Sagului in apropiere de Kaufland. Bulevardul 16 Decembrie 1989 Nr.77, este una dintre cele mai circulate artere din Timisoara, intr-o zona centrala de maxim interes. Spatiul beneficiaza de vizibilitate ...

100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament frumos-elegant,clădire istorică, CENTRU
14

Apartament frumos-elegant,clădire istorică, CENTRU

Se închiriază apartament elegant cu 2 camere, situat într-o dintre clădirile istorică,emblematice din zona Sinaia, la câteva minute de centrul orașului și de promenada Begăi. Apartamentul a fost renovat complet și amenajat cu atenție la detalii, într-un stil luminos și rafinat, care păstrează farmecul ...

65 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez garsoniera in complexul studentesc
8
2

Proprietar inchiriez garsoniera in complexul studentesc

Proprietar inchiriez garsoniera in complexul studentesc, 12 mp, masina de spalat , picurator pentru vase, cuptor cu microunde, pantofar, frigider, etaj 4 din 4, pe strada Milcov, PENTRU O PERSOANA, 180 de euro plus garantie 180.

12 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

2 Camere SEDAKO   Parcare inclusa   Complet Utilat
10
1

2 Camere SEDAKO Parcare inclusa Complet Utilat

Apartament 2 camere modern SEDAKO Armoniei 52 mp + balcon 10 mp Etaj 8 11 luminos, view plăcut Complet mobilat și utilat (TV, frigider, cuptor, mașină de spălat etc.) Parcare inclusă (chiar la intrarea în bloc) Locație excelentă aproape de British International School, zona Aradului ...

52 m2

Aradului%2525252525252525252bVest, Timisoara, Timis

loc de casa
5
4

loc de casa

Vand sau schimb teren intravilan in vatra satului Mosnita Vechie 2212mp front strsdal 42.38m , parcelabil cu toate utilitatile la poarta . Cu o casa in Timisoara

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Aradului aproape de Iulius Mall
7

Apartament 3 camere, Aradului aproape de Iulius Mall

Persoana fizica vindem apartament cu 3 camere pe Calea Aradului langa Bioclinica. Apartamentul este in bloc de 4 etaje, cu acoperis si izolat termic. Este decomandat, igienizat acum 2 ani, are 2 bai, 3 clime, instalatia electrica refacuta, parchet triplu stratificat in living si pe hol. Boxa renovata ...

2091 EUR/m2 | 66 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand SAD , open space,ideal cabinet, comercial,birouri, si nu numai...
6
2

Vand spatiu comercial,SAD PREMIUM,105 MP util + 125 MP in fata spatiului (TERASA , PARCARE SAU EXPUNERE),str, NUFERILOR (IOAN TUCULESCU),curent trifazic,apa-canal,gaz,gresie-faianta,clima,centrala gaz,alarma,camere video,internet-tv, rulouri siguranta intrare,doua cai de acces,iluminare led,suprafata ...

2048 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

INCHIRIEZ  spatiu comercial SAD
10
1

INCHIRIEZ spatiu comercial SAD

INCHIRIEZ SAD PREMIUM ,open space ,grup sanitar,birou,total 225 mp , 105 mp util + 7 locuri de parcare,125 mp (terasa sau expunere marfa) ,toate utilitatile,gaz,apa-canal,trifazic,internet-tv,clima,alarma,camere video,rulouri siguranta intrare,doua cai de acces,suprafata vitrata mare,multa lumina naturala,zona ...

10 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

proprietar...negociabil
10
1

proprietar...negociabil

Acest apartament de 65 mp se află la etajul 4 dintr-un bloc cu 4 etaje, construit în 1988 cu acoperișul proaspăt renovat.Dispune de 2balcoane, debara și bucătărie separată, 2 bai. Încălzirea se realizează cu centrală pe gaz. Proprietatea este în drept de proprietate și disponibilă din 30 martie 2026. Amplasați-vă ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2