Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
4

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPIETAR: Se vinde apartament 2 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată ...

2233 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Persoana Fizica Inchiriez Apartament cu o cameră   Locație excelentă, Circumvalațiunii 29
8
4

Persoana Fizica Inchiriez Apartament cu o cameră Locație excelentă, Circumvalațiunii 29

Se oferă spre închiriere apartament cu o cameră, situat pe Bd. Circumvalațiunii nr. 29, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din Timișoara. Avantaje locație: Gym One 5 chiar vis a vis ideal pentru un stil de viață activ Iulius Town la câteva minute Supermarketuri, magazine, restaurante ...

34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere ultracentral
8
6

Apartament cu 4 camere ultracentral

Spre inchiriere apartament cu 4 camere ultracentral piata Unirii Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 4 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucatarie, -3 dormitoare, -2 bai -camera tehnica Pentru alte detalii ...

110 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez apartament 1 cameră Calea Lipovei - Iulius Town
5
6

Închiriez apartament 1 cameră Calea Lipovei - Iulius Town

Proprietar închiriez apartament 1 cameră Calea Lipovei aproape de Iulius Town, etaj 1, 35 m2 utili, anvelopat, centrală termică, recent renovat, complet mobilat și utilat. Se solicită garanție. Nu doresc colaborarea cu agențiile imobiliare!

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez garsoniera langa Sp. Judetean
10
2

Proprietar, inchiriez garsoniera langa Sp. Judetean

Proprietatea este situata intre spitalul judetean, casa tineretului si complexul studentesc. Garsoniera se afla la etajul 3 al unui bloc nou dotat cu lift, videointerfon, acces controlat, supraveghere video, iluminat architectural exterior. Suprafata garsonierei este de 22 mp, este pretabila pentru ...

22 m2

Spitalul%252525252525252bJudetean, Timisoara, Timis

Inchiriez  ap  cu  o  camera
9
3

Inchiriez ap cu o camera

Inchiriez ap cu o camera în Timișoara zona linistita A E M - Buziasului într-un bloc cu 4 etaje și 2 ap pe etaj foarte aproape de magazine și mijloacele de transport .Ap este mobilat și utilat cu tot necesarul de care aveți nevoie la prețul de 180 euro, și pot fi sunat zilnic la tel ...

20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Inchiriez pentru cazare Vila cu 7 camere
10

Inchiriez pentru cazare Vila cu 7 camere

Inchiriez casa tip vila cu 7 camere, bucătărie,2 bai,2 dresing un, beci mobilata și utilata cu tv, internet, aragaz, frigider,aer condiționat, masina de spalat unde pot locuii în condiții ff bune 10 persoane ..Vila este compusa la parter din dormitor, living, bucătărie, dresing, ,baie,și beci, iar ...

250 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, Circumvalatiunii
13

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez Ap. 1 camera Circumvalațiunii
10
2

Proprietar inchiriez Ap. 1 camera Circumvalațiunii

Inchiriere apartament 1 camera Calea Circumvalatiunii Proprietar, inchiriez apartament cu o camera, cu suprafata de 30 mp, curat, luminos, calduros iarna si foarte confortabil vara, situat pe Calea Circumvalatiunii (I3), etaj 4 din 10. Apartamentul este zugravit si complet utilat: * pat nou + saltea ...

30 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 2 camere
10

Inchiriez apartament cu 2 camere

Inchiriez apartament cu 2 camere,mobilat si utilat complet,masina de spalat,frigider,aragaz,centrala proprie,clima, et3, zona piața Gurocului,Timișoara,ocupabil imediat.Tel.

45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Incichiriez parterul unei case cu etaj .
10
25

Incichiriez parterul unei case cu etaj .

Proprietar, închiriez in casa cu etaj parterul,135mp. 3 camere goale, bucătărie mobilată, baie, balcon închis, parchet masiv,lambriuri ,gresie faianță zugrăvit recent , Curent tri și mono fazic, încălzire centrală proprie, climă, contoare separate,intrare separata etc. Pentru birouri, sedi firma, cabinete ...

135 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - 3 camere City of Mara
10

Proprietar - 3 camere City of Mara

Apartament 3 camere de închiriat City of Mara, Timișoara | Proprietar Ofer spre închiriere apartament modern cu 3 camere, situat în complexul rezidențial City of Mara, una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara, aproape de centru și de principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul ...

72 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1, parter , Zona Circumvalatiunii
17

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2