Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
14 mai
Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...
2258 EUR/m2 | 66 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:15
PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...
2000 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 16:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
ieri 19:26
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere, situat pe strada Munteniei din Timișoara, la etajul 1 al unui imobil construit în 1989. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp și o compartimentare practică și funcțională. Locuința necesită renovare, oferind viitorului proprietar libertatea ...
1667 EUR/m2 | 57 m2
Mehala, Timisoara, Timis
ieri 23:49
Contact telefonic : zero 7 8 sapte 3 2 cinci 7 5 sase Apartamentul este Pet Friendly si este situat in cartierul Tipografilor din Timisoara, in imediata proximitate a tuturor punctelor de interes mentionate in titlul anuntului, Dispunand compartimentarea ...
60 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:29
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro
1556 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:27
ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012
1978 EUR/m2 | 23 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:17
ofer spre închiriere apartament cu 2 camere Cf 2 mobilat și utilat etaj 1 preț 400 euro tel 0727516012
45 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:15
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012
1709 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:13
vând acest teren de 2800 mp la 8 Euro mp negociabil in loc. Ivanda la 30 km de Timișoara.Are utilitățile la poartă trase se poate vedea la fata locul.
Timisoara, Timis
ieri 23:00
Vând teren în Săcălaz, cu o suprafață generoasă de 1943 mp, situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Este proprietatea ideală pentru cei care doresc să investească inteligent într-o zonă aflată în plină expansiune lângă Timișoara. Detalii principale: Suprafață: 1943 mp Localizare: Săcălaz ...
1,943 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:40
Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...
2000 EUR/m2 | 70 m2
Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis
ieri 22:39
Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...
1607 EUR/m2 | 196 m2
Aradului, Timisoara, Timis
ieri 22:39
inchiriez garsoniera Calea Buziasului-AEM suprefata 25 mp.Este format din hol bucatarie inchisa separat o camera cu usa,baia cu cabina de dus.Apartamentul este renovat,zugravit,mobilat.Aproape de zona industriala Buziasului,Facultati,Spital Judetean.Pret 220 euro+220 garantie+ comision 60%
25 m2
Buziașului, Timisoara, Timis
ieri 22:39
De vinzare teren ca 80m x 100 m in cartierul NOVA MEHALA zona aflata in plina dezvoltare, aflata la intersectia a 3 strazi avind toate necesitatile in apropiere. Pret 250Euro mp Va rog contactati-ma prin E-Mail
NOVA+MEHALA, Timisoara, Timis
ieri 22:35
INCHIRIEZ APARTAMENT CU 3 CAMERE DECOMANDAT -73 mp PARTER -CENTRALA ,CLIMA,,MASINA SPALAT TOATE SUNT NOI BLOCUL ESTE IZOLAT TERMIC SI FONIC INTERIOR EXTERIOR ;....450 euro+anaf
73 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:34
PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...
2080 EUR/m2 | 50 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:32
Vand apartment cu doua camere în zona centrala in stare buna etaj 10 , acoperiș nou izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale.pret usor negociabil
1354 EUR/m2 | 48 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 22:29
Proprietar închiriez garsoniera cocheta,mobilată și utilata! =Minibucatarie cu plită pe inducție, cuptor cu microunde, prăjitor de pâine,frigider cu congelator. =Baie cu cabina de dus (NOUĂ) =USA între camera și bucătărie =Camera cu mobilier spațios,mașină de spălat,pat matrimonial (NOU). Este situat ...
21 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:28
Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...
1750 EUR/m2 | 12 m2
Bastion, Timisoara, Timis
ieri 22:11
Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...
2647 EUR/m2 | 68 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
ieri 21:54
Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...
1357 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
ieri 21:52
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...
64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 21:51