Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in zona Braytim cu 3 camere
10
3

Apartament in zona Braytim cu 3 camere

Spre inchiriere apartament deosebit in zona Braytim Mures cu 3 camere Apartamentul dispune de o suprafata de 130mp utili Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space -bucatarie -dressing -2 ...

130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
10

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2509 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Clădire Ultracentrală- Zona Punctele Cardinale Tribunal Comision 0%
10
2

De închiriat spațiu comercial D+P+4E cu o suprafață totală de 350mp cu un mare potențial pretabil pentru orice tip de afacere, datorită vizibilității excelente și a amplasării pe artera principală. Imobilul oferă o imagine modernă și profesională, oportunitatea perfectă de a dezvolta afacerea visată ...

350 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, 2 bai-Aradului Iris
13
1

Apartament cu 3 camere, 2 bai-Aradului Iris

De închiriat apartament cu 3 camere, parcare privata, loc de joaca pentru copii. Compus din: Hol, bucatarie închisa , dormitor, dormitor secundar cu baie proprie, living, baie, balcon. Centrala proprie, aer condiționat. În funcție de nevoile chiriaşului se mai achiziționeaza mobilier. Prețul este ...

70 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, 2băi-Pestalozzi
8
1

Apartament cu 4 camere, 2băi-Pestalozzi

De vanzare apartament cu 4 camere decomandat, spatios, pozitie excelenta, aproape de Complexul studentesc, Facultatea de medicina, la 10 min de centru, amenajat si utilat complet, vedere pe doua parti, centrala termica proprie, doua bai, camerele sunt spatioase, geamuri termopan, usa metalica, situat ...

1100 EUR/m2 | 100 m2

Complex%252bStuden%2525c8%25259besc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, 2 băi-Torontalului
9
5

Apartament cu 3 camere, 2 băi-Torontalului

De vanzare apartament cu trei camere, confort 1, intr un bloc cu 4 etaje: -situat pe artera principala, cu vederea in spatele blocului - decomandat, doua bai, din care una de serviciu si o baie mare cu cada -balcon deschis cu intrare din living - camerele sunt spatioase si luminoase, etajul este intermediar, -detine ...

1421 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, 3 băi -Zona Dorobanți Comision 0%
10
2

Apartament cu 4 camere, 3 băi -Zona Dorobanți Comision 0%

De vânzare apartament cu 4 camere, 3 băi, dressing, balcoane. Imobilul se află în zona Dorobanti, este renovat complet, schimbat gresie,parchet, uși, grupuri sanitare. Situat la etajul 4, apartamentul 81mp este compus din: bucătărie cu living open space, baie, dormitor matrimonial cu baie si dressing ...

1047 EUR/m2 | 127 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, 2 băi - Bucovina
9
2

Apartament cu 3 camere, 2 băi - Bucovina

De închiriat apartament cu 3 camere, zona Bucovina, str Ctin Stere, parter. Apartamentul este compus din 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie închisă, balcon închis, living. Mobilat și utilat complet, centrală proprie. Prețul este de 430 euro

70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera-Zona Steaua
7
2

Garsoniera-Zona Steaua

De vânzare garsoniera 21mp, et4, str Eternității aproape de Shopping City. Mobilată și utilată complet. Prețul este de 37.000 euro

1762 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Proprietar vând casă demolabilă în Mehala, Timișoara
1
1

Proprietar vând casă demolabilă în Mehala, Timișoara

Proprietar vând casă bătrânească individuală, demolabilă, situată în cartierul Mehala, zonă semicentrală, pe un teren de 250 mp. Front stradal: 12 ml. Terenul beneficiază de utilități: apă (puț forat) canalizare curent internet gaz la aproximativ 3 m Acces facil, stradă liniștită, zonă exclusiv doar ...

2495 EUR/m2 | 95 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Teren Braytim Antene
1
16

Teren Braytim Antene

Vand teren 11600 mp , in Timisoara langa Uzina de Apa str. Lavandei, toate utilitatile in fata parcelei.

11,600 m2

Timisoara, Timis

casa de vanzare despartita prin camera tehnica
5
2

casa de vanzare despartita prin camera tehnica

Avem de vânzare casa parter despărțită prin camera tehnica , cu 2 dormitoare și 2 bai, living cu bucătărie open space și cameră tehnica, terasa acoperita și baraca depozitare in curte . suprafața utilă a casei este @74mp iar terenul aferent este @400 MP. Zona este foarte buna având la 2-5 minute de ...

2149 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in Giarmata
8
3

Vand teren intravilan in Giarmata

Vand teren intravilan in Giarmata, in vatra satului, zona centrala, 800 mp. Teren masurat de topograf. Front stradal 16 m liniari, asfalt nou. Cu toate utilitatile in fata parcelei: gaz, curent, apa, canal, cablu tv. Terenul se afla intr-o zona foarte linistita. Sunt proprietar in acte. Mai multe informatii ...

Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 Camere Eso 87000
5

2 Camere Eso 87000

vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012

1642 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa Giroc 215000 euro
5

Casa Giroc 215000 euro

ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5
1

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 400 euro
5

2 camere Girocului 400 euro

ofer spre închiriere apartament cu 2 camere Cf 2 mobilat și utilat etaj 1 preț 400 euro tel 0727516012

45 m2