Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
6

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPRIETAR: Vând un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 44 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare. Bucătăria a fost transformată ...

2091 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Clasa enegetica B, apartament 1 camera Soarelui
5
2

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Clasa Energetică B. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului?  ? central, , informații suplimente  la telefon !
1

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului? ? central, , informații suplimente la telefon !

Cimitirul Cosminului spzine Parohiei Elisabetin! Cavoul are.8 locuri libere

Timisoara, Timis

Casa de vânzare
7
7

Casa de vânzare

Proprietar vand casa pe calea Urseni la 300 m de pepiniera, 300 mp teren, 3 camere, 2 bai, living imens, bucatarie, gresie, faianță, parchet, termopane Q-Fort 3 canate, izolata exterior cu polistiren 10 cm, interior acoperisul cu spuma celula inchisa de 16.cm,150 mp locuibil, 1 etaj, an de constructie ...

1600 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

spatiu de birouri de inchiriat in zona Balcescu
1

spatiu de birouri de inchiriat in zona Balcescu

Inchiriez spatiu pentru birouri in zona Balcescu. Spatiul este modernizat, se afla la demisol si este compus din mai multe incaperi, un hol si un grup sanitar. Suprafa totala este de 110 m2.

110 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

De vînzare teren casă Moșnița veche
5

De vînzare teren casă Moșnița veche

Terent pt casă cu suprafată de 632 mp și 18 ml front stradal în moșnița veche zona pădurea bistra direct dela Proprietar .( Fără utilități ) Detalii la tel

632 m2

Buzias, Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere cabinet stomatologic
5

Ofer spre închiriere cabinet stomatologic

Ofer spre închiriere tura in clinica stomatologica situata in zona Balcescu cu toate autorizatiile si aparatura necesara pentru desfasurarea activitatii.Pret:300 euro.Tel.:

40 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez ap in Complex - 2 cam nedecomandat
6
2

Proprietar inchiriez ap in Complex - 2 cam nedecomandat

De inchiriat ap in Complex , 2 cam nedecomandat et 4 cu acoperis . Are si balcon, e complet mobilat si utilat. E aproape de lina de tramvai si de parc.Pret 280e+garantie.

42 m2

Timisoara, Timis

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii
18

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
13

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

50 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii
15

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar, garsoniera ap cu o camera de inchiriat, Dambovita
5

Proprietar, ofer spre inchiriere apartament cu o camera, decomandat in zona Dambovita. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 33mp utili, centrala termica proprie pe gaz, frigider, masina de spalat rufe si este situat la parter. Nu doresc sa fiu contactat de agentii imobiliare, multumesc!

33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament cu 3 camere girocului
10
7

Proprietar vand apartament cu 3 camere girocului

Proprietar vand apartament cu 3 camere in Calea Girocului semidecomandat, confort 1 , model mare,etaj 2,balcon inchis cu termopan,geam la baie, wc servici,ceas de gaz independent. Apartamentul se vinde mobilat, este intr-un imobil izolat termic, in apropiere de scoala nr.25,parc,mijloace de transport ...

1746 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat Lipovei 1km de mall ! DIRECT PROPRIETAR
5
3

De inchiriat Lipovei 1km de mall ! DIRECT PROPRIETAR

De inchiriat Lipovei 1km de mall ! direct proprietar apartament cu 1 camera, renovat complet fromos, parter inalt cu acces usor catre gradina fromosa si inchisa, 32 m2 SU, Mobilat si utilat, Bucatarie IXINA, birou + scaun. Pret 330 eur, Incalzire centrala termica + clima Samsung. Clasa termica B+ Strada ...

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament cu o cameră.
8

Proprietar vând apartament cu o cameră.

Proprietar vând apartament cu o cameră în Timișoara, zona AEM. Apartamentul are 34 mp, etaj 4, imobilul se afla in bloc cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala. Se vinde mobilat și utilat. Prețul este 62 000 euro.

1824 EUR/m2 | 34 m2

Timisoara, Timis

Vand vila si casa la aceeasi adresa
8
9

Vand vila si casa la aceeasi adresa

La adresa din Macilor se afla 2 case (una veche la strada si una noua noua in spate), racordate la toate utilitatile ambele fiind locuibile. Casa noua este izolata cu polistiren de 5cm, are beci-crama, parter, etaj si mansarda. Mai exista o anexa unde se afla un garaj, atelier si sala destinata intretinerii ...

1792 EUR/m2 | 240 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră
5

proprietar vând garsonieră

proprietar vând garsonieră zona Soarelui complet mobilata și utilată etaj 4 bloc cu acoperiș trei apartamente pe etaj tel

2892 EUR/m2 | 13 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament ocupabil imediat
4

Proprietar închiriez apartament ocupabil imediat

Proprietar închiriez apartament cu două camere, mobilat și utilat, ocupabil imediat, zona Girocului, Spitalul județean

56 m2