Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
8

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Promovat
Închiriez apartament open space în Timisoara in zona Giroc -Uzina de apă.
5
1

Apartamentul este in bloc nou la etajul 2 cu loc de parcare, zonă liniștită fara fluctuație de mașini este mobilat și utilat.

48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de birouri P-ta Unirii
9

Spatiu de birouri P-ta Unirii

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere spatiu pentru birouri in zona Ultracentrala , piata unirii Spatiul se inchiriaza fara mobilier Este compus din: -2 incaperi pe 2 nivele -baie Spatiul beneficiaza de incalzire prin centrala proprie in pardoseala si AC Pentru alte detalii ...

82 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 94000
5
2

2 camere Girocului 94000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2

1880 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
1

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

central casa de închiriat la pret de apartament

central casa de închiriat la pret de apartament

ofer spre închiriere casa de 100 mp la 1000 euro luna central strada Mendeleev sau 200 mp la 1900 euro luna sau 300 mp la 2800 euro lună info whatsapp central casa de închiriat la pret de apartament

300 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Ap. de închiriat în spate la Fac. de Constructii si Fac. de Vest.
9
2

Proprietar închiriez ap.2 camere în Timișoara în spate la Facultatea de Construcții și Facultatea de Vest etajul 2 (clădire cu 3 etaje),scară liniștită,închisă tot timpul (7 ap.in cladire),curte interioară cu loc de parcare pentru fiecare apartament.Centrala pe gaz proprie,masina de spalat ,frigider,plită,hotă,cuptor,cuptor ...

40 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

Proprietar direct
10
1

Proprietar direct

Inchiriez apartament superb cu 2 camere (living spatios, dormitor mare cu baie, bucatarie si birou) complet mobilat si utilat, internet, TV, mansarda inalta in cladire noua, construita in 2010, incalzire proprie cu gaz, curte interioara, in zona Lunei, 5 minute pana la doua linii de tramvai, disponibil ...

65 m2

Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis

Proprietar direct
4
1

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

vand  duplex lipovei britis scholl  aradului
7
2

vand duplex lipovei britis scholl aradului

proprietar vand duplex zona Lipovei Aradului( Armoniei )5 camere in imediata apropiere de Brits scoll , posibil mobilat,3 locuri de parcare , poziționare foarte bună,magazine școli grădiniță în apropiere, relații suplimentare la telefon

2363 EUR/m2 | 135 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii
10

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii

Proprietar, inchiriez apartament cu 3 camere pe Bulevardul Cetății, vis a vis de Bioclinica, într-un bloc recent izolat. Apartamentul este decomandat, are 74 mp, fiind amplasat la un parter înalt (peste garaje). A fost igienizat recent și este partial renovat. Apartamentul este complet mobilat și dotat ...

74 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Aradului Est, aproape de Iulius Mall
5
4

Apartament 2 camere, Aradului Est, aproape de Iulius Mall

Proprietar ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, zonă Aradului la doar 10 minute de Iulius Town Apartament confortabil și luminos, recent renovat, situat într-o zonă foarte bine conectată. Ideal pentru persoane care își doresc liniște, dar și acces rapid către principalele puncte de interes ...

55 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului
10
7

Apartament 2 camere Aradului

Apartament 2 camere semidecomandat, confort 1, Zona Aradului, str Remus Răduleț. Locuința este luminoasă, cu vedere deschisă, fără bloc în față, oferind un ambient plăcut pe tot parcursul zilei. Centrală termică nouă 2025 și tâmplărie PVC cu geam tripan noua 2026. Aer condiționat. Mobilat partial. Mobilier ...