Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Soarelui et 3, centrala proprie
9
2

Apartament 3 camere Soarelui et 3, centrala proprie

Inchiriez apartament decomandat 3 camere, etajul 3 din 4 situat in Timisoara, Bd Sudului cu vedere spre curte interioara. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport, iar in imprejurimi se gasesc magazine comerciale (Sud Plaza, Carrefour Market,..) Gradinita Waldorf, Scoala 30, Spitalul ...

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
8

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de  inchiriat  in Fructus  Plaza, Timisoara
5
2

Apartament de inchiriat in Fructus Plaza, Timisoara

Proprietar inchiriez apartament 3 camere, 60 mp living utili, in cladirea Fructus Plaza. Apartamentul este compus din: living open space, 2 dormitoare, 1 baie.

60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez garsoniera zona UMT, Continental,
5

Proprietar inchiriez garsoniera zona UMT, Continental,

Propietar, închiriez garsonieră complet utilată în Timișoara, zona UMT, lângă TRW, Continental și Muzeul satului, str Babadag. Încălzire Frigider Televizor, cablu TV Mașina automată de spălat Apă caldă Caut persoană care să stea pe o perioadă mai lungă de timp. Ocupabil imediat. Garanție: 200 Chirie:180 ...

16 m2

Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
8

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...

625 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Caut spațiu locativ buletin Timisoara 1

Caut spațiu locativ buletin Timisoara

Caut spațiu locativ pentru buletin în Timișoara, ofer 500 lei.

10 m2

Timisoara, Timis

Închiriez garsoniera
9

Închiriez garsoniera

Proprietar inchiriez garsoniera in Timisoara zona calea Buziasului compusa din camera complet mobilata si utilata,mini bucatarie utilata,baie cu duș. Exact ca in imagini.Disponibila imediat.pret 200euro chiria +200 euro garantia.pt mai multe detalii la .Fara animale de companie.

20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Casa vanzare Timisoara,Calea Martirilor
10
15

Casa vanzare Timisoara,Calea Martirilor

Vand casa Timișoara, Calea Martirilor teren total 280 mp ... izolata termic,acoperis țiglă schimbat recent,aer condiționat, placat cu gresie și faianța , centrala termica pe gaz, calorifere,apa gaz,canalizare, fibra optica,cablu digital,internet . .. geamuri termopan, usi exterioare termopan și metalice... Casa ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord
1
1

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord

Locație: -Șag,zona Uliță Nord. Suprafață: -de la 588 mp până la 930 mp,pentru locuințe individuale(maxim 2 unități locative parcelă),regim P+1E+M Er; -de la 1055 mp până la 1211 mp,pentru zona de servicii cu locuire,regim maxim P+2E. Avantaje: -ideal pentru construcție casă individuală duplex și pentru ...

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vânzare Casa spațiu comercial 4

De vânzare Casa spațiu comercial

De vânzare , casă spațiu comercial,situată pe două fronturi stradale, între Calea Aradului și CAlea Lipovei,acces în curte cu mașina , centrală termică,climă,termopane,pod mansardat,două căi de acces: curte și din strada .Casa este situată pe str Linistei colț cu Martir Cernaianu

1389 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Front la asfalt, DJ693B
2
1

Front la asfalt, DJ693B

Proprietar, vand 2 ha teren arabil cu front de aprox.35 m la asfalt, la DJ 693 B, după halta Cebza spre sat, la 400 m după calea ferata, pe partea stânga. Pret: 15000 euro ha

20,000 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez ap.2 camere
5

Inchiriez ap.2 camere

Proprietar,inchiriez ap.2 camere pe Take Ionescu suprafata utila 62 mp,mobilat si complet utilat, centrala proprie, termopane,usa de intrare metalica,bloc de caramida izolat termic. Aproape de Medicina, de mag.Mega Image,Profi,mijloace de transport in comun. Exclus animale de companie. Informatii la ...

62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Zona Dambovita Sagului - apartament 2 camere
8

Zona Dambovita Sagului - apartament 2 camere

Propunrm spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafata utila de 52 mp, situat la etajul 4 din 5 al unul imobil anvelopat reabiltat termic din zona Dambovita, strada Ana Ipatescu. Apartamentul necesita amenajari majore, incalzirea este de la Colterm, dar exista infrastructura ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă   Zona Soarelui

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă Zona Soarelui

Apartament 2 camere, proprietar direct Zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice Se oferă spre vânzare apartament modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Zona Soarelui, chiar lângă Parcul Pădurice. Vânzarea este direct de la proprietar. Detalii generale: - Suprafață utilă: ...

3125 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan
1
7

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren de casa intravilan in localitatea Bazos judetul Timis, suprafata 1439 metri patrati, front stradal 29,34 metri, asfalt, curent, apa curenta.

Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2