Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat,67mp utili  Lipovei Aproape de Iulius Mall
10
2

Apartament 2 camere decomandat,67mp utili Lipovei Aproape de Iulius Mall

Direct de la proprietar | Apartament spațios 2 camere | 67 mp utili | Lipovei Iulius Mall Dacă îți dorești un apartament mare, bine compartimentat și situat într-o zonă excelentă, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Apartamentul este situat în zona Lipovei, una dintre cele mai căutate ...

1328 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand cladire comerciala cu vad pietonal
4
2

Vand cladire comerciala cu vad pietonal

Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...

432 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
9

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

vand garsoniera  Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).
5
2

vand garsoniera Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, aproape de Shopping City. Este renovata recent. Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).Se vinde cu electrocasnice. Plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp. Preț: 33500euro negociabil.

21 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Sagului
6

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Sagului

Proprietar ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort1, cu bucatarie mare, etaj 4 (din 4), acoperis din tigla, langa Piata Doina (Calea Sagului). Apartamentul este proaspat renovat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis cu termopan. Pret ...

54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar, vând garsonieră
5

Proprietar, vând garsonieră

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2545 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Proprietar- Apartament tip studio, 60 mp
6
41

Proprietar- Apartament tip studio, 60 mp

Proprietar inchiriez apartament tip studio situat la etaj 3 mansarda. Apartamentul eate complet utilat si are cca. 60 mp. clima portabila, masina spalat, frigider etc. apartamentul este nou Situat in zona Girocului Hotel IQ. Direct proprietar.

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter 34

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil

1980 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat
10

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat

Proprietar vand casa noua de 105 m construiti si utili 90de m pe un teren de 700 m constructie 2023,zona Ronat str Liliacului.3 camere baie bucatarie hol de acces, totul decomandat,Gazul este pe strada

1978 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez garsonieră zona centrală ISHO Facultatea de Medicină
3
2

Închiriez garsonieră în calitate de proprietar în aproprierea complexului ISHO Facultății de Medicină (strada Alexandru Martha). Cheltuieli de întreținere mici. Apartamentul este situat la etajul 3 4. Baia comună. Apartamentul cuprinde următoarele: - mașină de spălat - plită - frigider - canapea - ...

10 m2

Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

apartament cu 3 camere in timisoara
5
1

apartament cu 3 camere in timisoara

inchiriez apartament cu 3 camere zona ana ipatescu timisoara complet mobilat si utilat cu centrala!

77 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare
2
26

Casa de vanzare

Vand casa cu 2 apartamente ,90 mp fiecare, decomandate. Curte betonata 115 mp ,cu toate utilitatile pe fiecare apartament, poate fi locuita de 2 famili si afacere. Pret 150 000E , telefon , in Freidorf pe str. Muncii 27.Raspund doar la telefon.

1304 EUR/m2 | 115 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând teren
2

Vând teren

Vând teren extravilan 97000 mp intabulat situat pe Calea Urseni .

97,000 m2

Sud, Timisoara, Timis

vind garsoniera 4

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
6

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez ap cu o camera
10

Proprietar inchiriez ap cu o camera

Închiriez ap cu o camera recent renovat , zona Calea Aradului la 5 min de mers pe jos de Iulius Mall ,la 2 min de Lidl , langa toate mijloacele de transport în comun. Bloc anvelopat ,centrala proprie,cablu și internet, mobilat și utilat direct de la proprietar,etaj 3 ,lift în fața ușii și cheltuieli ...

30 m2