Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa de inchiriat
10
2

Casa de inchiriat

Ofer spre inchiriere pe termen lung, in Elisabetin, casa mobilata, cu gradina si garaj, parter inalt plus demisol, compusa din: 3 camere, hol, bucatarie, camara, baie - la parter si 2 camere, hol, baie - la demisol.

120 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren mosnita noua 628 mp (direct de la proprietar)
1

Teren mosnita noua 628 mp (direct de la proprietar)

DIRECT PROPRIETAR. COMISION ZERO. Teren parcelă casa mosnita noua, apa si curentul asigurate de dezvoltatorul puzului pana in Decembrie 2026 Restul utilitatilor (asfalt, lumina, gaz) vor fi platite cota parte. Pentru detalii și vizionare, la tel. Doamne ajută! *Parcela exacta este cea care ...

628 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriez apartament 3 camere
10
8

inchiriez apartament 3 camere

Proprietar, Închiriez pe termen lung ap.3 camere decomandat et. 1 4, 80mp, Calea Aradului la 5 minute pe jos de Iulius Mall. Utilat și mobilat pentru uz personal nu pentru închiriere, format din living room 22mp, bucătărie open-space, cu balcon închis, camera de oaspeți copil, dormitor matrimonial și ...

80 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului?  ? central, , informații suplimente  la telefon !
1

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului? ? central, , informații suplimente la telefon !

Cimitirul Cosminului spzine Parohiei Elisabetin! Cavoul are.8 locuri libere

Timisoara, Timis

Am de vanzare duplex despărțit prin garaj, in Timisoara, complet mobilat și utilat, proprietar
10
4

Proprietar, vand apartament în duplex despartit prin garaj, 187 mp suprafata utila și teren 294 mp cu ieșire din indiviziune în CF, în zona Freidorf, Dâmbovița; vecinatati Shopping City, Calea Sagului. Finisajele sunt de calitate superioara, dispune de toate utilitățile, sistem smart home, se vinde ...

1598 EUR/m2 | 187 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera
9
3

Inchiriez apartament cu 1 camera

Închiriez apartament cu 1 cameră pe termen lung. Apartamentul se află in zona Lipovei la 10 min.de Iulius Town. are o suprafață de 29 mp și este situat la etajul 4 Este semidecomandat, mobilat și utilat. Zona liniștită ,transport în comun și magazine aproape. Chiria este 1300 lei plus garanție o luna. ...

29 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 3 camere de închiriat în zona Lipovei
5
2

Apartament cu 2 3 camere de închiriat în zona Lipovei

Se închiriază apartament cu 2 3 camere în zona Lipovei Strada Silistra Apartamentul este renovat complet si igienizat, decomandat, complet mobilat utilat cu centrala termica pentru confortul dvs. La 4 minute de Iulius Mall, aproape de stație de autobuz sau firobuz. Magazine în apropiere Chirie: ...

56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar! Închiriez apartament cu 2 camere  Zona Girocului
7

Proprietar! Închiriez apartament cu 2 camere Zona Girocului

Proprietar închiriez apartament cu 2 camere Zona Girocului aproape de Piata Agroalimentară, Liceul Azur , Școala Gen25 si grădinița. Apartamentul este complet utilat si este structurat in 2 camere, bucatarie ,baie , balcon inchis si are o suprafață de 45 mp. Este conectat la toate utilitățile si încălzirea ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean
12
4

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean

Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.

1867 EUR/m2 | 60 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Închiriez apartament open space în Timisoara in zona Giroc -Uzina de apă.
5
1

Apartamentul este in bloc nou la etajul 2 cu loc de parcare, zonă liniștită fara fluctuație de mașini este mobilat și utilat.

48 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez garsoniera langa Sp. Judetean
10
4

Proprietar, inchiriez garsoniera langa Sp. Judetean

Proprietatea este situata intre spitalul judetean, casa tineretului si complexul studentesc. Garsoniera se afla la etajul 3 al unui bloc nou dotat cu lift, videointerfon, acces controlat, supraveghere video, iluminat architectural exterior. Suprafata garsonierei este de 22 mp, este pretabila pentru ...

22 m2

Spitalul%252525252525252bJudetean, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

PET FRIENDLY Apartament Tipografilor Medicina Take Ionescu Vivalia ISHO Unirii Victoriei Iulius
7
7

Apartamentul este Pet Friendly si este situat in cartierul Tipografilor din Timisoara, in imediata proximitate a tuturor punctelor de interes mentionate in titlul anuntului, Dispunand compartimentarea a trei camere, regasita astfel in fotografiile spre prezentare atasate. Centrala termica & Climatizare ...

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii
10

Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1652 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Complex Studentesc Politehnica UVT Medicina Judetean Stadion Olimpia Vivalia Fabric
4
2

Apartamentul este situat pe Bulevardul Eroilor de la Tisa in Timisoara si dispune compartimentarea a 2 camere : Centrala termica Climatizare Ascensor Bucatarie utilata complet Amplasare facila fata de punctele de interes ale orasului Timisoara Loc de parcare privat Complexul rezidential ...

45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea