Teren constructii Sacalaz - 642mp
Persoana fizica - Vand parcela de teren pentru costructii case in Sacalaz, cu suprafata de 642mp. Negociabil pentru o oferta ferma. Front stradal 33m.
642 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
642 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...
2018 EUR/m2 | 57 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...
2000 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.
752 m2
Timisoara, Timis
ieri 21:48
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand aparatment cu o camera 32 mp,la mansarda anul constructie 2009.Calea Buziasului str.venus nr.27 (poarta e Aem).complet mobilat (centrala termica si clima). Pret: 54000 Euro Negociabil Tel:
1688 EUR/m2 | 32 m2
Timisoara, Timis
azi 07:44
Inchiriez casa cu 3 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie de 70mp. Cutre cu acces auto și loc de parcare pentru 3 masini. Se închiriază pentru locuit cât și pentru birouri. Pret 800 euro. Telefon 0733056373
150 m2
Timisoara, Timis
azi 07:42
Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil
2206 EUR/m2 | 34 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 07:41
Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !
10 EUR/m2 | 30 m2
Cetate, Timisoara, Timis
azi 07:41
Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro
1761 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 07:41
Inchiriez casa pentru birouri, sau locuit cu 3 camere , 2 bai, living cu bucatarie de 70mp. Cutre cu acces auto și loc de parcare pentru 3 masini. Se închiriază pentru locuit cât și pentru birouri. Pret 1000 euro negociabil. Telefon 07 arata numarul
150 m2
Timisoara, Timis
azi 07:40
SunBelt Residence UPDATE CONSTRUCȚIE | STADIUL ACTUAL Lucrările la SunBelt Residence bloc de apartamente cu 2 și 3 camere, plus spații comerciale la parter au avansat constant, iar astăzi vă prezentăm situația actuală direct din șantier. - Ce este FINALIZAT până în acest moment: 1 Structura de ...
Mehala, Timisoara, Timis
azi 07:37
Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...
1607 EUR/m2 | 196 m2
Aradului, Timisoara, Timis
azi 07:37
inchiriez garsoniera Calea Buziasului-AEM suprefata 25 mp.Este format din hol bucatarie inchisa separat o camera cu usa,baia cu cabina de dus.Apartamentul este renovat,zugravit,mobilat.Aproape de zona industriala Buziasului,Facultati,Spital Judetean.Pret 220 euro+220 garantie+ comision 60%
25 m2
Buziașului, Timisoara, Timis
azi 07:37
Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...