Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Promovat
pațiu pentru panou publicitar   zonă cu trafic intens, Timișoara, vizibilitate 24 7
1

pațiu pentru panou publicitar zonă cu trafic intens, Timișoara, vizibilitate 24 7

Ofer spre închiriere spațiu ideal pentru amplasarea unui panou publicitar, situat în Timișoara, pe Calea Girocului Str. Mareșal Alexandru Averescu. Dimensiuni spațiu: Lățime: 7 m Adâncime: 4 m Înălțime: 0,7 m Avantaje: Zonă cu trafic auto și pietonal intens Vizibilitate excelentă inclusiv pe timp de ...

28 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere 1

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere

Proprietar inchiriez apartament decomandat,Etaj 3 din 10, Bloc cu Lift Apartament mobilat și utilat, Incalzire centrala proprie, Clima. Masina spalat. zona Dacia str Labirint, Apartament situat aproape de centru de Iuliu Mall. Mijloace de transport in comun la 50m, Scoli in apropiere 19,26,18 .

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Parcela de 997mp  teren in strada Tudor Arghezi, zona Lipovei
3

Parcela de 997mp teren in strada Tudor Arghezi, zona Lipovei

Proprietar vand urgent o parcela de teren, in suprafata de 997mp, dreptunghiulara, cu acces pe colt de 7x9,5m la o alee asfaltata, ca in foto. Terenul are o latime de 28m. Utilitatile sunt in zona. Este situat in zona rezidentiala, construita, linistita, de vile. Terenul este intravilan arabil, liber ...

997 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 3 camere Cetății
5
1

Proprietar vând apartament 3 camere Cetății

Vând apartament 3 camere semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc de 4 etaje, pe Bld Cetății, în stația de tramvai vis-a-vis de Rolling. Orientat spre sud, luminos, cu vedere spre parc, zonă liniștită. Dispune de geamuri termopan, parchet, centrală termică și o boxă, situată la demisol și trecută ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Închiriez teren mosnita noua
1
1

Închiriez teren mosnita noua

De închiriat teren in Mosnita noua 2000 mp fornt stradal 45 de m terenul este ingradit cu gard de beton si poarta de 6 m

2,000 m2

Timisoara, Timis

Teren Blașcovici Timișoara
6
18

Teren Blașcovici Timișoara

Terenul are o suprafață de 500 metri pătrați. Terenul se află pe Strada Corina Irineu 3. Măsurătorile topografice sunt trecute în CF .Prețul este negociabil. Art. 1 Procentul maxim de ocupare a terenului (78) Pentru utilizările admise - 35%, Art. 2 Coeficientul de utilizare maxim a terenului (80) ...

500 m2

Timisoara, Timis

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara
2
15

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc. Suprafata teren 671mp. Ideal pentru investitie datorita pozitionari. Are 2 fronturi stradale 25mp respectiv 27mp. Casa 77mp. Anexa 64mp. Anexa46mp. Anexa76mp.

4584 EUR/m2 | 77 m2

Complexul%2525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

vand garsoniera  Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).
5
2

vand garsoniera Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, aproape de Shopping City. Este renovata recent. Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).Se vinde cu electrocasnice. Plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp. Preț: 33500euro negociabil.

21 m2

Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

De vanzare(schimb) 5ha agricol
5
39

De vanzare(schimb) 5ha agricol

schimb ( cu ap 2 camere bloc nou) sau vand 5 ha teren pasune extravilan in becicherecu mic 12km de timisoara intabulat,comasat,800m de DN6,acces auto,o latura de 800m lungime de a lungul canalului,in apropiere se afla un aerodrom.

50,000 m2

Timisoara, Timis

inchiriez garaj
2
1

inchiriez garaj

închiriez garaj in baterie 19mp, calea girocului intersecția str.lidia cu calea martirilor doar pentru parcarea autoturismului,400 ron luna, plata trimestrial sau anual,liber din 10iunie

19 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu o camera 240 euro neg.
5
1

Inchiriez apartament cu o camera 240 euro neg.

Închiriez apartament cu o cameră în zona Bucovina , 20 mp2, 240 neg. Complet utilat și mobilat, baie cu cada, clima, mașina de spălat, frigider, aragaz, cuptor cu microunde etc. Zona foarte buna, aproape de mijloace de transport, supermarketuri, Iulius town etc. (Întreținere foarte mică până în 100 ...

20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...