Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
3

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1210 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
8

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac
6

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac

Proprietar, vând apartament 3 camere ( 64 m + 2 balcoane mari, unul inchis - 4 m, altul deschis- 5 m). Compartimentatare: 3 camere, 2 bai, 2 holuri. Apartamentul este zugrăvit în alb în urmă cu o lună și se vinde mobilat utililat sau liber, în funcție de preferințe se negociază prețul. Dotări: centrală ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

Dumitru+Kiriac, Timisoara, Timis

Vând atelier tapițerie Timisoara
2
12

Vând atelier tapițerie Timisoara

Proprietar privat vând atelier tapițerie in zona Torontal, Timișoara. Spațiul consta in 40mp(5m x 8m) cu utilități: curent și canalizare. + Drept de servitute trecut în CF, 40 mp

925 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

apartament 4 camere Doja
10

apartament 4 camere Doja

Apartament in centrul istoric, zona P-ta Maria strada Gheorghe Doja, cladire P+2 istorica de patrimoniu, stil arhitectural Art Nouveau, construita 1907, parter inalt, spatios, pretabil pentru locuinta sau birouri, 146 mp utili, 4 camere, 2 bai, 2 bucatarii, hol, camara, fatada renovata 2021, interior ...

1767 EUR/m2 | 146 m2

Maria, Timisoara, Timis

apartament 4 camere Doja
10
3

apartament 4 camere Doja

Inchiriez apartament 4 camere in centrul istoric, zona P-ta Maria strada Gheorghe Doja, cladire P+2 de patrimoniu, stil arhitectural Art Nouveau, construita 1907, parter inalt, spatios, pentru locuinta sau birouri, fara animale de companie, 146 mp utili, 4 camere, 2 bai, 2 bucatarii, hol, camara, fatada ...

146 m2

Maria, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere complet mobilat
10

Apartament 2 camere complet mobilat

Apartament 2 camere, renovat complet, Calea Șagului, 53 mp cu balcon Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Șagului, la parter, cu suprafață utilă de 53 mp și balcon închis. Apartamentul a fost renovat complet în 2021 și amenajat într-un stil modern, cu atenție la detalii ...

313 EUR/m2 | 53 m2

Calea+%c8%98agului+, Timisoara, Timis

Inchiriere ap 2 dormotoard

Inchiriere ap 2 dormotoard

Proprietar, ofer spre inchiriere apartament cu 2 dormitoare, 1 living+ bucatarie open space, situat in Timisoara, Str. Mures, langa Lidl, kaufland, sala de sport Gym One. Apartamentul este mobilat si utilat cu aer conditionat, masina de spalat rufe, masina de spalat vase, combina frigorifica, plita, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand casa zona Balcescu
4
20

Proprietar vand casa zona Balcescu

Vand proprietate, cladire in suprafata de 170mp + terasa acoperita, 5camere, bucatarie, 2 bai, pod mansardabil, demisol spalatorie, camera tehnica, spatiu depozitare. Garaj + apartament de 1 camera, baie, chicineta in cladire separata, dublu front stradal. Teren 580 mp. pret 430 000 euro

1792 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Vând teren la Pădureni
2
6

Vând teren la Pădureni

Vând teren pentru casa la Pădureni jud Timiș 15 km de Timișoara 500 mp.22000 euro

500 m2

Timisoara, Timis

Direct de la proprietar-Duplex PREMIUM, asfalt, Torontalului - Metro
10
7

Proprietar vand DUPLEX PREMIUM in zona Torontalului - Metro 2 (UAT Timisoara), PUZ nou de locuinte situat la 10 minute de Iulius Mall, asfalt, toate utilitatile dimensionate corect (apa, gaz, canal, curent, internet, iluminat stradal), constructie P+1E, 109 mp utili + 17 mp utili terasa acoperita si ...

2651 EUR/m2 | 109 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!
3
5

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!

Vand doua parcele de teren intravilan pentru locuinte colective, regim de inaltime P+2E+Er, 1479mp + 1641mp, asfalt, toate utilitatile, pret 240 euro mp, tel .

1,479 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Direct dezvoltator- 3 camere, 70.7mp utili + 25mp utili terasa, 130.000 euro TVA si parcare inclusa!
10
7

Vand apartament 3 camere in bloc nou cu 6 apartamente, etaj 2, 70.7mp utili + 25.5mp utili terasa acoperita, 2 bai, 2 apartamente pe nivel, pret 130.000 euro, zona Torontalului - Metro 2, tel Date tehnice: - Panouri solare pentru apa calda menajera - Caramida porotherm 25cm WIENERBERGER - Termosistem ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii
10

Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1652 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea