1 camera Dambovita 56000
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro
1556 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
9 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1556 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
9 mai
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 08:22
Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055
2521 EUR/m2 | 48 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
azi 08:42
Proprietar ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, zonă Aradului la doar 10 minute de Iulius Town Apartament confortabil și luminos, recent renovat, situat într-o zonă foarte bine conectată. Ideal pentru persoane care își doresc liniște, dar și acces rapid către principalele puncte de interes ...
55 m2
Aradului, Timisoara, Timis
azi 08:05
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Închiriez spațiu depozitare pt ori-ce 100 mp.inalatime 4,5 m,toate utilitățile ,birou grup sanitar ,acces tir , curte comună, pt depozitare , sau ,altceva Curent tri și mono fazic groapă de reparat mașini etc. Zona Calea Lipovei Timișoara fosta Scărișoara in spate la SRI.Tf sau . . Timișoara ...
100 m2
Timisoara, Timis
azi 15:15
Proprietar, închiriez in casa cu etaj parterul,135mp. 3 camere goale, bucătărie mobilată, baie, balcon închis, parchet masiv,lambriuri ,gresie faianță zugrăvit recent , Curent tri și mono fazic, încălzire centrală proprie, climă, contoare separate,intrare separata etc. Pentru birouri, sedi firma, cabinete ...
135 m2
Timisoara, Timis
azi 15:14
vând teren intravilan în suprafață de 400 mp cu utilități curent apa și canalizare terenul este situat într-o zonă liniștită ideal pentru construcția unei cabane sau casa de vacanta preț 45 euro mp neg mai multe detalii la tel
400 m2
Timisoara, Timis
azi 15:07
închiriez garsonieră 270 euro +300 garanția zona Lipovei renovată recent totul este nou și complecta cu toate utilitățile mai multe detalii la telefon
30 m2
Timisoara, Timis
azi 15:06
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...
64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:04
Proprietar inchiriez apartament tip studio situat la etaj 3 mansarda. Apartamentul eate complet utilat si are cca. 60 mp. clima portabila, masina spalat, frigider etc. apartamentul este nou Situat in zona Girocului Hotel IQ. Direct proprietar.
60 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 15:03
Proprietatea este situata intre spitalul judetean, casa tineretului si complexul studentesc. Garsoniera se afla la etajul 3 al unui bloc nou dotat cu lift, videointerfon, acces controlat, supraveghere video, iluminat architectural exterior. Suprafata garsonierei este de 22 mp, este pretabila pentru ...
22 m2
Spitalul%252525252525252bJudetean, Timisoara, Timis
azi 15:00
Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...
1845 EUR/m2 | 65 m2
Timisoara, Timis
azi 14:59
Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 34000euro negociabil. Tel.
1619 EUR/m2 | 21 m2
Timisoara, Timis
azi 14:58
Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...
2647 EUR/m2 | 68 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 14:57
Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...
1915 EUR/m2 | 82 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 14:57
Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție
50 m2
Timisoara, Timis
azi 14:57
Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro
917 EUR/m2 | 180 m2
Timisoara, Timis
azi 14:57
PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere, confort 1, modern ,model mare ,zona Dorobantilor , Simion Barnutiu ,aproape de Spitalul Victor Babes, 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp, - centrala pe gaz - 2 bai - camara - balcon mare deschis aprox 12 mp - renovat complet - complet mobilat si utilat ...
75 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 14:57
Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...
1949 EUR/m2 | 277 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 14:57
Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro
1769 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 14:57
Spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Take Ionescu Medicina Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai ( cada si dus) -balcon Pentru alte ...
71 m2
Take%252bIonescu, Timisoara, Timis
azi 14:56
Proprietar, vand apartament 3 camere decomandat Specificații Suprafata utila 75 Numar camere 3 camere Etaj Parter Compartimentare Decomandat Anul constructiei 1982 Descriere De vanzare apartament decomandat cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 75 mp, Locuința se află in zona Girocului pe strada Dr.Ioan ...
1730 EUR/m2 | 74 m2
Timisoara, Timis
azi 14:55
Apartament 2 camere+balcon, 57mp, openspace bucătărie +living, dormitor, baie cu duș. Bucătărie complet echipată și utilată, încălzire în pardoseala, AC, et2 2, loc de parcare, Dumbrăvița, zona Mikszath .Petfriendly. Disponibil 01.06. 450 euro
57 m2
Timisoara, Timis
azi 14:55
Vind loc de veci cimitir mixt Calea Lipovei in spatele casei funerare ,alee principala.
1 m2
Timisoara, Timis
azi 14:51