Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + balcon tip logie), poziționat pe colț, cu lumină naturală pe tot ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar casa individuala Dambovita  Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5
10
2

Proprietar casa individuala Dambovita Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5

Vand casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020 , str Crizantemelor ( Lidl la capatul strazii ) - 3 bai ( una pe nivel), 4 dormitoare + living + cinema room + bucatarie ; garaj cu intrare din strada , front stardal 9 m - panouri solare de 9kw instalate, baterie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in complex North Star cu două locuri de parcare 425 euro
5
3

Apartament cu două camere, open space,centrală și două locuri de parcare dotat și utilat,centre comerciale în apropiere,școli și grădiniță

52 m2

Nord, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare
9
3

Apartament de vânzare

Vând apartament 2 camere in clădire reabilitata, 82mp etaj1 1 plus geraj cu CF separat 18mp, boxă 9mp. Camere mari, înalte, luminoase. Poziționat central în apropiere de scoli, grădinițe, spatii comerciale și stații de mijloace de transport. Apartament dispune de vedere spre bulevard și spre curtea interioara. ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vand casa Timisoara Calea Girocului
5
7

Vand casa Timisoara Calea Girocului

Proprietar, vand casa in Calea Girocului cu doua fronturi stradale,toate utilitatile (gaz,curent,apa,canalizare). Proprietatea este perfecta pentru investitii. Mai multe detalii la telefon.

2409 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni
8
3

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni

Proprietar vand duplex cu 4 camere si 2 bai, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Vînd teren intravilan construibil
10
15

Vînd teren intravilan construibil

Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...

737 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter, Circumvalațiunii
10

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

PET FRIENDLY Apartament Tipografilor Medicina Take Ionescu Vivalia ISHO Unirii Victoriei Iulius
7
7

Contact telefonic : zero 7 8 sapte 3 2 cinci 7 5 sase Apartamentul este Pet Friendly si este situat in cartierul Tipografilor din Timisoara, in imediata proximitate a tuturor punctelor de interes mentionate in titlul anuntului, Dispunand compartimentarea ...

60 m2

Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
5
2

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, decomandat, parter Fără comision la agenție cu contract Centrala pe gaz, racoros vara: aer condiționat și orientare nordica Toate electrocasnicele de baza Multe spatii de depozitare

75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Închiriere apartament 2 camere
8
2

Închiriere apartament 2 camere

Proprietar, închiriez în Timișoara, zona Soarelui, apartament cu 2 camere, 50 mp, decomandat cu balcon, la parter, cu centrala termică proprie, internet, mobilat și utilat. Preț 370 euro lună.

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 3 camere central Timisoara
8

Inchiriez apartament 3 camere central Timisoara

Inchiriez apartament 3 camere decomandat, zona Circumvalatiunii, f. aproape de Iulius Mall, supermarketuri, piata, scoli, policlinici. Este renovat recent, mobilat complet, are in dotare aer conditionat, masina de spalat, aragaz, frigider, televizor. Prima inchiriere. Nu doresc colaborare agentii imobiliare. ...

60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 cazare muncitori  , bucatarie proprie , timisoara
5
11

cazare muncitori , bucatarie proprie , timisoara

Apartament pe termen scurt sau lung ,cazare echipe muncitori cu camere de 3,4,5 locuri ,fiecare camera are tv ,figider ,baie proprie sau la comun. bucatarie proprie sau la comun, masina spalat Pret de la 30 lei fara cheltuieli sau intre 35 si 45 lei cu cheltuieli incluse in functie de perioada ...

100 m2

Timisoara, Timis

cazare   muncitori  bucatarie proprie  Timisoara ,30  lei  zona  iulius mall
4
18

cazare muncitori bucatarie proprie Timisoara ,30 lei zona iulius mall

Oferim spre inchiriere lunar ,saptamanal, pe termen lung sau scurt, camere dotate cu tv,frigider,cu 2 sau 3 paturi de cate o persoana .Llocatia are centrala proprie.masina de spalat,bucatarie cu aragaz,.loc de parcare,.liniste cu preturi incepand de la 30 lei zi persoana, in functie de numarul ...