Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
3

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren (Curti Constructii) -  Calea Urseni
5
8

Vanzare teren (Curti Constructii) - Calea Urseni

Proprietar, vând parcelă teren intravilan Timișoara, categorie Curți Construcții, pentru construcție imobil rezidențial, pretabil construcție bloc, duplexuri, suprafață de 1000mp, front stradal 40 m, curent electric , construcții învecinate. Strada Măghiranului; Regim maxim de înălțime pentru construcții ...

1,000 m2

Calea%2525252525252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Teren constructii Sacalaz - 642mp
3

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Persoana fizica - Vand parcela de teren pentru costructii case in Sacalaz, cu suprafata de 642mp. Negociabil pentru o oferta ferma. Front stradal 33m.

642 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar- Apartament tip studio, 60 mp
6
40

Proprietar- Apartament tip studio, 60 mp

Proprietar inchiriez apartament tip studio situat la etaj 3 mansarda. Apartamentul eate complet utilat si are cca. 60 mp. clima portabila, masina spalat, frigider etc. apartamentul este nou Situat in zona Girocului Hotel IQ. Direct proprietar.

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament cu 3 camere de inchiriat
12
2

apartament cu 3 camere de inchiriat

apatament de inchiriat pe termen lung. are centrala termica in condensare, confort 1, izolat termic, 3 camere , o baie , 2 balcoane, un wc de serviciu, 2 holuri, are masina de spalat rufe in garantie, respectiv combina frigorifica in garantie. bucataria este moderna recent schimbata, fiind igienizat ...

74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare 9

Teren de vanzare

Teren de vanzare in Dudesti Noi in apropierea sali de sport toate utilitatile,strada asfaltata,2fronturi stradale. pret 35500 euro negociabil.Telefon m2,imprejmuit cu gard.

Timisoara, Timis

teren de vanzare Dudesti noi 10

teren de vanzare Dudesti noi

Vand teren in dudesti noi 684 m cu 2 fronturi, utilitati la poarta,strada asfaltata ,pret 35500 euro. Telefon . Terenul este imprejmuit cu gard.

Timisoara, Timis

Teren de vanzare la Dudesti noi 5

Teren de vanzare la Dudesti noi

Vand teren la Dudesti noi,684 m cu utilitati in fata portii la pretul de 35500 euro, strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard.Telefon

Timisoara, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere, living comun cu bucătăria, dormitor, balcon, baie,aer conditionat , m
10
1

Închiriez apartament 2 camere, living comun cu bucătăria, dormitor, balcon, baie,aer conditionat , microunde,centrală termică, TV, aragaz, frigider, complet mobilat, zona calea Sagului, str Liviu Rebreanu 2 4. Chirie 350 + 400 garanție plătibilă în 2 rate, se acceptă animalele de companie.Tel.

38 m2

Timisoara, Timis

Ap de închiriat
5

Ap de închiriat

Calea Girocului, etj 5,pe str Martir C_Tin Garjoaba

37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament 5 camere
6
5

Apartament 5 camere

!!! NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE !!! Vand apartament 93m2, in zona Dambovita Timisoara. Apartamentul are 5 camere, o bucatarie, 2 balcoane, 2 bai, 2 camari de depozitare. Are centrala proprie, apometre pe ambele coloane, gresie si faianta in bucatarie, bai si pe hol. Este la etajul 4 din 4 , ...

1237 EUR/m2 | 93 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Relaxare, liniste - Inchiriez ap 2 camere - zona IKEA 400
9
1

Relaxare, liniste - Inchiriez ap 2 camere - zona IKEA 400

Proprietar închiriez apartament 2 camere zona IKEA, zonă liniștită Proprietar (fără agenții imobiliare) ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu vedere pe două părți, situat în zona IKEA, pe B-dul Petre Țuțea nr. 22, într-o zonă liniștită. Apartamentul dispune de: - 2 terase ...

50 m2

Timisoara, Timis

 Apartament 1 cameră, centrală , mobilat și utilat, zona Lipovei!
6
8

Apartament 1 cameră, Centrală termică proprie, mobilat și utilat, zona Lipovei! Localizare: Timișoara, Str. Petre Olariu zona Lipovei Suprafață construită: 21,43 mp Etaj: Parter din P+4 Detalii: Mobilat și utilat complet Centrală termică proprie Ideal pentru locuire sau investiție ...

2222 EUR/m2 | 18 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Închiriez garsonieră
10
2

Închiriez garsonieră

Proprietar Închiriez garsoniera mobilata si utilata , in zona Simion Barnutiu, etaj 6 din 8, dotata cu centrala proprie, jaluzele electrice, masina de spalat , frigider, cuptor electric, tv , clima, internet, tel. Preț 330 euro, tel.

30 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 3 camere aproape de Iulius Mall
16
2

Inchiriez apartament cu 3 camere aproape de Iulius Mall

Imobilul se află pe situat pe strada Leandrului la etajul 2 și este compus din: - hol - living - bucătărie - 2 dormitoare cu pat matrimonial - 2 bai - 2 balcoane Confortul ...

70 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera aproape de Iulius Mall
6
2

Inchiriez apartament cu 1 camera aproape de Iulius Mall

Imobilul este situat la etajul 1 și este complet mobilat și utilat Preț 280 lună Pentru ...

35 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
3

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1910 EUR/m2 | 67 m2