2 camere Dambovita 78000
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Inchiriez spatiu pentru birouri. Spatiul este compus din 2 incaperi, acestea fiind compartimentate cu o usa de sticla Suprafata: 55 mp Locatie: Str. Zugrav Nedelcu nr 1 (in Piata Maria) Stare: complet renovat Spatiul se afla la etajul 1 Pentru mai multe informatii, nu ezitati sa ne contactati
55 m2
Timisoara, Timis
8 mai
Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil
1,445 m2
Timisoara, Timis
ieri 10:49
Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...
1605 EUR/m2 | 190 m2
Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis
azi 10:51
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...
1500 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
11 mai
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
11 mai
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
11 mai
**WOWC CHisoda Casa ta, casa de vis te așteaptă în Chișoda!** Îți dorești liniște, aer curat și un cămin unde fiecare zi să fie o vacanță? Acest **duplex modern, utilat și mobilat complet** este alegerea perfectă pentru familia ta! **Detalii care fac diferența:** * Suprafață teren: ...
1792 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
11 mai
3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...
1867 EUR/m2 | 75 m2
Timisoara, Timis
11 mai
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
11 mai
INCHIRIEZ APARTAMENTE STR.TAKE IONESCU COLT CU STR KOGALNICEANU 1 SUPRAFETE INTRE 100 MP SI 150 MP PRET CHIRIE 7 EURO MP / LUNA, suprafata utila: 100
100 m2
Timisoara, Timis
11 mai
ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012
1545 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...
2000 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
11 mai
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2
1880 EUR/m2 | 50 m2
Timisoara, Timis
11 mai
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...
1550 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061
1667 EUR/m2 | 210 m2
Timisoara, Timis
11 mai
ofer spre închiriere casa de 100 mp la 1000 euro luna central strada Mendeleev sau 200 mp la 1900 euro luna sau 300 mp la 2800 euro lună info whatsapp central casa de închiriat la pret de apartament
300 m2
FAVORIT, Timisoara, Timis
11 mai
Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.
Timisoara, Timis
11 mai
Proprietar, inchiriez apartament cu 3 camere pe Bulevardul Cetății, vis a vis de Bioclinica, într-un bloc recent izolat. Apartamentul este decomandat, are 74 mp, fiind amplasat la un parter înalt (peste garaje). A fost igienizat recent și este partial renovat. Apartamentul este complet mobilat și dotat ...
74 m2
Circumvalațiunii, Timisoara, Timis
11 mai
Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat in apropierea Universitatii Politehnica si si Universitatea de Vest, pe Strada Victor Babes. Luminos, calduros, cheltuieli mici, proprie, aer conditionat. 10-15 de Centru pe Jos. Disponibil imediat. Contact:
45 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere, baie si bucătăria complect renovate, conf. imagini, parchet lemn masiv, termopane inclusiv la balcon, instalatie incalzire cupru, termostate la calorifere, incalzire centralizată, de la oraș. Zona Spital Judetean.
1805 EUR/m2 | 67 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Persoana fizică, dau spre inchiriere apartament cu o camera, centrala termica proprie, utilat si mobilat. 250 + garantia. Pretul este fix, nenegociabil iar in pret este inclus si abonamentul la wireless si tv. Apartament care poate fi ocupat din data de 13 decembrie.