Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Aradului Est, aproape de Iulius Mall
5
4

Apartament 2 camere, Aradului Est, aproape de Iulius Mall

Proprietar ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, zonă Aradului la doar 10 minute de Iulius Town Apartament confortabil și luminos, recent renovat, situat într-o zonă foarte bine conectată. Ideal pentru persoane care își doresc liniște, dar și acces rapid către principalele puncte de interes ...

55 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apt cu 2 camere Aradului Torontalului
10
13

Apt cu 2 camere Aradului Torontalului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Aradului Torontalului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living -dormitor, -bucatarie -baie -balcon -loc de parcare Pentru alte detalii nu ezitati ...

53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR Inchiriez direct

PROPRIETAR Inchiriez direct

Proprietar inchiriez apartament la parter, in zona Sagului (fosta ciuperca), compus di dormitor matrimonial, living, bucatarie, hol, baie cu vana, complet mobilat si utilat. Starea perfecta, bloc linistit nu este pe strada principala fara zgomot dar foarte aproape de supermercate si mijloacele de transport. Bloc ...

35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez ap 3 camere zona sagului pe bulevardul l rebreanu
6
2

Inchiriez ap 3 camere zona sagului pe bulevardul l rebreanu

INCHIRIEZ APARTAMENT CU 3 CAMERE DECOMANDAT -73 mp PARTER -CENTRALA ,CLIMA,,MASINA SPALAT TOATE SUNT NOI BLOCUL ESTE IZOLAT TERMIC SI FONIC INTERIOR EXTERIOR ;....450 euro+50 euro ce se plateste la anaf

73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
8

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Casa dintre Biserici
7
34

Casa dintre Biserici

Casa de vanzare, Casa la tara, Timisoara-Lugoj, judetul Timis. Casa dintre biserici se află intre Timisoara si Lugoj, la 52 km de Timișoara și la 27 km de Lugoj, în sudul dealurilor Lipovei. De o parte a casei este o biserică greco-catolică, închisă. De cealaltă parte este o biserică ortodoxă, renovată ...

580 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan de vânzare! 6

Teren intravilan de vânzare!

Proprietar vand teren intravilan 1.88 ha pe calea Buziasului in spate la Munax 58euro mp(negociabil)

Timisoara, Timis

Vand apartament cu o camera
4

Vand apartament cu o camera

Vand apartament cu o camera, confort 1, decomandat , 36m Bul. Dambovita, timisoara. Cumpus din: camera, baie, bucatarie, hol, camara si balcon inchis. Centrala proprie. 65000 . Tel . dupa ora 16 .

1806 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garaj zona Stadion 25

Garaj zona Stadion

Vand garaj cu CF ,in baterie,17 mp,curent,iluminat,polite pe perete,langa stadion.Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Închiriez apartament cu o cameră strada Martirilor nr. 80, etaj 1
8

Apartament cu o cameră 35 mp, strada Calea Martirilor,nr 80, etaj 1, apartament 2.

35 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Teren constructii Sacalaz - 642mp
3

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Persoana fizica - Vand parcela de teren pentru costructii case in Sacalaz, cu suprafata de 642mp. Negociabil pentru o oferta ferma. Front stradal 33m.

642 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez casa (destinație nerezidențială) Calea Sagului Timisoara.
2

Se oferă spre închiriere casă cu destinație nerezidențială, cu suprafață totală de 250 mp, dispusă pe 2 niveluri, câte 125 mp pe fiecare nivel (toaleta + 3 incaperi pe fiecare nive + 2 terase la etaj). Spațiul este amplasat în apropierea unei grădinițe și a unei școli in Calea Sagului, str. Herculane. ...

250 m2

Timisoara, Timis

Teren cu casa de vânzare Calea Girocului
2
2

Teren cu casa de vânzare Calea Girocului

Proprietar ofer spre vânzare teren cu casa pentru investiții in zona Calea Girocului.Teren format din 2 parcele identice în suprafață totală de 5754 mp și casa cu anexe cu suprafață utila 100 mp.Front stradal la 4 benzi 23 m, lungime teren 250 m intravilan. Regim înălțime P+2 etaje,utilități apa,curent, ...

2,877 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând închiriez 4 locuri de parcare subteran.Localizare- Soarelui-Florin Medeleț 14
6
6

Vând sau închiriez 4 locuri de parcare subteran, zona Soarelui, Str.Florin Medeleț, nr.14. Exista posibilitatea amenajarii unui spațiu de depozitare.Preț 10.000 Euro loc de parcare.

Timisoara, Timis

vand   schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 85.000
10

vand schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 85.000

Apartament renovat complet, finisaje de calitate etaj 4 acoperiș de țiglă 2 camere + balcon 41mp cheltuieli foarte mici zona cea mai buna cu acces și facilități 2 min de Mall shopping city Timișoara preț 89990 sau schimb

2195 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Tm str Grădinarilor, zona Plopi :8340mp intrav.45eur mp,cu utilități,asfalt siCF(6800mp +1540mp )
6
30

Vând 8340mp intravilan 45 euro mp, (392000 euro) proprietar, Timișoara,str.Gradinarilor38a cu toate utilitățile, asfalt ( două Cf-uri alăturate cap la cap :6800mp respectiv 1540mp) Terenul se învecinează cu SC DEPOTM( Grădinarilor 36-38) și e amplasat între str Grădinarilor( cu acces auto lățime ...

8,340 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera confort 2,etaj 2, Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm, parțial mobilata,pret 45500 euro, usor negociabil

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vând teren agricol 2,59 ha în Făget, jud. Timiș   poziție foarte bună
1

Vând teren agricol 2,59 ha în Făget, jud. Timiș poziție foarte bună

Proprietar, vând teren agricol extravilan situat în Făget, în zona din spatele fostei baze de recepție, cu acces facil către Calea Lugojului. Suprafață totală: 2,59 hectare (25.900 mp)
 Parcelele: A2544 1 și A2544 3
 Coordonate GPS: 45.8446184, 22.1614673 Terenul este compact și se pretează pentru: - ...

25,900 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
10
1

Apartament 4 camere

Persoana fizica vand apartament 4 camere, etaj 4 din 5, decomandat, suprafata 90 mp, plus 2 balcoane 10 mp, din care 1 inchis cu sistem glisant. Centrala proprie, 3 clime, termopane Salamander tripan si rulouri exterioare, izolatie interioara cu rigitherm pe pereti exteriori, parcare securizata cu bariera. ...

2444 EUR/m2 | 90 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu o camera
8

Inchiriez apartament cu o camera

Ofer spre închiriere apartament cu o cameră, zona Calea Martirilor, nr.80, et.1, blocul are și lift. Se află la 5 minute de Spitalul Judetean de Urgenta! imobilul este complet mobilat și utilat cu centrală proprie.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
10

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2