Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Exclusivitate- Inchiriere garsoniera in zona Dacia st.r Labirint
5

Oferim in exclusivitate posibilitatea inchirierii unei garsoniere in zona Dacia ,str Labirint et 4 utilata si mobilata ,zona foarte buna aproape de Iulius Mall , magazine,farmacii,piata,Mall.Pret 180 euro plus garantie 180 euro..Comisionul este de 90 de euro . Se incheie contract la ANAF.

12 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | mobilat si utilat | 2 bai | zona excelenta |
13
1

Vă ofer spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-un bloc izolat termic exterior, în zona Girocului. Etaj 2 din 4 + M. Suprafață utilă de 65 mp + balcon de 3 mp. Model cu 2 băi, dintre care una cu cadă și geam pentru aerisire. Se vinde mobilat și utilat, conform fotografiilor. Zonă liniștită, ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni
8
3

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni

Proprietar vand duplex cu 4 camere si 2 bai, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Proprietar- Apartament tip studio, 60 mp
6
40

Proprietar- Apartament tip studio, 60 mp

Proprietar inchiriez apartament tip studio situat la etaj 3 mansarda. Apartamentul eate complet utilat si are cca. 60 mp. clima portabila, masina spalat, frigider etc. apartamentul este nou Situat in zona Girocului Hotel IQ. Direct proprietar.

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament cu 3 camere de inchiriat
12
2

apartament cu 3 camere de inchiriat

apatament de inchiriat pe termen lung. are centrala termica in condensare, confort 1, izolat termic, 3 camere , o baie , 2 balcoane, un wc de serviciu, 2 holuri, are masina de spalat rufe in garantie, respectiv combina frigorifica in garantie. bucataria este moderna recent schimbata, fiind igienizat ...

74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare 9

Teren de vanzare

Teren de vanzare in Dudesti Noi in apropierea sali de sport toate utilitatile,strada asfaltata,2fronturi stradale. pret 35500 euro negociabil.Telefon m2,imprejmuit cu gard.

Timisoara, Timis

teren de vanzare Dudesti noi 10

teren de vanzare Dudesti noi

Vand teren in dudesti noi 684 m cu 2 fronturi, utilitati la poarta,strada asfaltata ,pret 35500 euro. Telefon . Terenul este imprejmuit cu gard.

Timisoara, Timis

Teren de vanzare la Dudesti noi 5

Teren de vanzare la Dudesti noi

Vand teren la Dudesti noi,684 m cu utilitati in fata portii la pretul de 35500 euro, strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard.Telefon

Timisoara, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere, living comun cu bucătăria, dormitor, balcon, baie,aer conditionat , m
10
1

Închiriez apartament 2 camere, living comun cu bucătăria, dormitor, balcon, baie,aer conditionat , microunde,centrală termică, TV, aragaz, frigider, complet mobilat, zona calea Sagului, str Liviu Rebreanu 2 4. Chirie 350 + 400 garanție plătibilă în 2 rate, se acceptă animalele de companie.Tel.

38 m2

Timisoara, Timis

Ap de închiriat
5

Ap de închiriat

Calea Girocului, etj 5,pe str Martir C_Tin Garjoaba

37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament 5 camere
6
5

Apartament 5 camere

!!! NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE !!! Vand apartament 93m2, in zona Dambovita Timisoara. Apartamentul are 5 camere, o bucatarie, 2 balcoane, 2 bai, 2 camari de depozitare. Are centrala proprie, apometre pe ambele coloane, gresie si faianta in bucatarie, bai si pe hol. Este la etajul 4 din 4 , ...

1237 EUR/m2 | 93 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Relaxare, liniste - Inchiriez ap 2 camere - zona IKEA 400
9
1

Relaxare, liniste - Inchiriez ap 2 camere - zona IKEA 400

Proprietar închiriez apartament 2 camere zona IKEA, zonă liniștită Proprietar (fără agenții imobiliare) ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu vedere pe două părți, situat în zona IKEA, pe B-dul Petre Țuțea nr. 22, într-o zonă liniștită. Apartamentul dispune de: - 2 terase ...

50 m2

Timisoara, Timis

 Apartament 1 cameră, centrală , mobilat și utilat, zona Lipovei!
6
8

Apartament 1 cameră, Centrală termică proprie, mobilat și utilat, zona Lipovei! Localizare: Timișoara, Str. Petre Olariu zona Lipovei Suprafață construită: 21,43 mp Etaj: Parter din P+4 Detalii: Mobilat și utilat complet Centrală termică proprie Ideal pentru locuire sau investiție ...

2222 EUR/m2 | 18 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Închiriez garsonieră
10
2

Închiriez garsonieră

Proprietar Închiriez garsoniera mobilata si utilata , in zona Simion Barnutiu, etaj 6 din 8, dotata cu centrala proprie, jaluzele electrice, masina de spalat , frigider, cuptor electric, tv , clima, internet, tel. Preț 330 euro, tel.

30 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 3 camere aproape de Iulius Mall
16
2

Inchiriez apartament cu 3 camere aproape de Iulius Mall

Imobilul se află pe situat pe strada Leandrului la etajul 2 și este compus din: - hol - living - bucătărie - 2 dormitoare cu pat matrimonial - 2 bai - 2 balcoane Confortul ...

70 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera aproape de Iulius Mall
6
2

Inchiriez apartament cu 1 camera aproape de Iulius Mall

Imobilul este situat la etajul 1 și este complet mobilat și utilat Preț 280 lună Pentru ...

35 m2