Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in zona Braytim cu 3 camere
10
3

Apartament in zona Braytim cu 3 camere

Spre inchiriere apartament deosebit in zona Braytim Mures cu 3 camere Apartamentul dispune de o suprafata de 130mp utili Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space -bucatarie -dressing -2 ...

130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
pațiu pentru panou publicitar   zonă cu trafic intens, Timișoara, vizibilitate 24 7
1

pațiu pentru panou publicitar zonă cu trafic intens, Timișoara, vizibilitate 24 7

Ofer spre închiriere spațiu ideal pentru amplasarea unui panou publicitar, situat în Timișoara, pe Calea Girocului Str. Mareșal Alexandru Averescu. Dimensiuni spațiu: Lățime: 7 m Adâncime: 4 m Înălțime: 0,7 m Avantaje: Zonă cu trafic auto și pietonal intens Vizibilitate excelentă inclusiv pe timp de ...

28 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere decomandat, zona Torontalului( parc Bucovina)
11

Se ofera spre inchiriere apartament 3 camere decomandat, confort 1 compus din : 2 bai, bucatarie, 2 balcoane, sufragerie si doua dormitoare. Este situat la parter, viz-avi de parcul Bucovina. Are centrala proprie pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan inclusiv la balcoane. Apartamentul a fost zugravit ...

70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat, Aradului-Piata Verde , 2 bai, centrala proprie
10

PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere,confort 1 , decomandat, model spațios,etaj 6 din 8, 10 minute minute de Mall, Calea Aradului,aproape de Facultatea de Agronomie, 2 bai, balcon, amenajat, mobilat și utilat , centrala proprie, aer conditionat.Ocupabil imediat. Preț 450 euro luna plus garantie ...

80 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
9

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii
15

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Propietar inchiriez cu contract anaf o garsoniera la un băiat care sfințește locul
5
15

Propietar inchiriez cu contract anaf aceasta garsoniera doar ca acuma au nenorocit-o chiriașii și nu mai am nerv sa o readuc la cum arata în pozele acestea când le-am dat-o este la et 4 cu acoperis în calea sagului lângă restaurant Nora are 15 mp utili o dau cu doar 600 de lei chirie lunara și 1000 de ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter , Circumvalațiunii
8

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam decomandat Dorobantilor-Simion Barnutiu centrala proprie
10
2

PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere, confort 1, modern ,model mare ,zona Dorobantilor , Simion Barnutiu ,aproape de Spitalul Victor Babes, 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp, - centrala pe gaz - 2 bai - camara - balcon mare deschis aprox 12 mp - renovat complet - complet mobilat si utilat ...

75 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 c
9

Inchiriez apartament 2 c

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere Apartamentul este renovat curat si arata foarte bine ,este amplasat la etajul 1,blocul este anvelopat.Perioada minima este de 1an.Este amplasat in apropierea Spitalului JUDEȚAN

60 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara 5

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara

Teren intravilan în Timișoara, Certificat Urbanism emis in 2026 pentru Duplex- locuinte cuplate sau casa individuală, strada Ioan Slavici, toate utilitățile, 1259 mp. FS: 11,5 m, Preț: 125.000 euro. Tel:

1,259 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez apartament Piata Libertatii
9
1

Proprietar inchiriez apartament Piata Libertatii

Proprietar, închiriez apartament, piata Libertatii et 2, 132 mp, regim de inaltime 4m. 3 camere, doua bai, 1 bucatarie, balcon cu vedere in piata Libertatii. Apartamentul este mobilat si utilat complet avand centrala proprie, clima, tv, bucatarii si bai utilate. Pentru mai multe informatii va rog sa ...

132 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez teren

Proprietar închiriez teren

Proprietar închiriez teren în Carpinis Timisoara lângă izlaz ideat pt hale parc auto sau orice altă afacere Suprafața de 5000 m2

5,000 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac
6

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac

Proprietar, vând apartament 3 camere ( 64 m + 2 balcoane mari, unul inchis - 4 m, altul deschis- 5 m). Compartimentatare: 3 camere, 2 bai, 2 holuri. Apartamentul este zugrăvit în alb în urmă cu o lună și se vinde mobilat utililat sau liber, în funcție de preferințe se negociază prețul. Dotări: centrală ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

Dumitru+Kiriac, Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez ap. 1 camera
6
3

Proprietar, inchiriez ap. 1 camera

Proprietar, inchiriez ap. cu o camera (camera, baie, bucatarie) in bloc particular, recent construit (din caramida, bine izolat termic), situat intr-o zona linistita linga Complexul Studentesc (cca 300m) pe strada 1 Decembrie 1918, Nr. 108, et 1 spre curte (nu este la strada principala, este in curte ...

28 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
10

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa in Dumbravita
10

Casa in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
13

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

50 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14
1

1915 EUR/m2 | 82 m2