Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand cladire comerciala cu vad pietonal
4
2

Vand cladire comerciala cu vad pietonal

Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...

432 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic
16
15

Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic

Casa cu subsol, parter , etaj si teren de 365 mp Casa este impartita in 2 apartamente cate unul pe fiecare nivel -subsol care este neutilizat in prezent si necesita renovare -parter - un apartament cu hol mare, 3 camere, baie si bucatarie cu camara. Amenajari clasice , este in curs de renovare, -etaj ...

1796 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Persoana Fizica Inchiriez Apartament cu o cameră   Locație excelentă, Circumvalațiunii 29
8
5

Persoana Fizica Inchiriez Apartament cu o cameră Locație excelentă, Circumvalațiunii 29

Se oferă spre închiriere apartament cu o cameră, situat pe Bd. Circumvalațiunii nr. 29, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din Timișoara. Avantaje locație: Gym One 5 chiar vis a vis ideal pentru un stil de viață activ Iulius Town la câteva minute Supermarketuri, magazine, restaurante ...

34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, Girocului Rebreanu, model mare
10
3

Proprietar, vând apartament cu 2 dormitoare, 2 băi dintre care una cu geam, un living cu intrare din hol, bucătărie mare și două balcoane închise cu termopan. Etaj 4 din 4. Tavanele au izolație cu polistiren pe interior. Gaz la ușă, posibilitate montare centrală. Glet pe pereți și vopsea lavabilă. Parchet ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere decomandat 3

Vand apartament 2 camere decomandat

tel. Proprietar vând apartament 2 camere, confort 1, etaj 4, în zona Soarelui Lunga, foarte aproape de Școala Generală nr. 30. Apartamentul dispune de gaz, curent, canalizare și este situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (tramvai și firobuz). În apropiere ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Vand casa cu spatiu comercial, teren 950 m patrati
1
38

Vand casa cu spatiu comercial, teren 950 m patrati

Zona Steaua, uprafata construita 210 metri patrati, compus din Hala +Anexa cu etaj (locuinta, birou cu incalzire centrala, curte mare betonata (parcare) ,teren 1000m,doua fronturi stradale toate utilitatile : Gaz, apa, canalizare, Energie electrica 380 V, Locatie cu foarte bun potential , pretabil ptr. ...

1128 EUR/m2 | 235 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10
8
6

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10

Apartament 56 m pătrați,etj 4,acoperiș izolație termică exterioară,centrala prin condensare,aer condiționat,baie renovată recent,geamuri termopane,uși schimbate,bucătărie cu gresie,faianță și camere cu parchet laminat 90,000 preț fix

1554 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Proprietar vind casă în Hodoni jud Timiș, 17 km de Timișoara,preț.72000 Euro
5
7

Vind casă modulară, făcută pe schelet metalic, din panouri sandwich, Living cu bucătarie open space, dormitor, 2 bai, hol și terasă, construită în anul 2020, Utilități: apă curentă, canalizare, curent trifazic, instalație electrică nouă în toată casa, instalație pt calorifere și centrală termică , finisată ...

1000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De vanzare teren intravilan in Timisoara
4
6

De vanzare teren intravilan in Timisoara

De vanzare teren intravilan in Timisoara in zona Campului ( Kuncz) Locatia : strada Ion Luca Banateanu (45.7496358, 21.2693626) In vecinatate : Fun Shop Park - shoping mall si Kaufland Vidrighin. Aproape de drumul Boilor prin Calea Mosnitei. Distanta fata de centrul Timisoarei aproximativ 4.9km. Teren ...

500 m2

Timisoara, Timis

Promovat
inchiriez apartament 3 camere
10
8

inchiriez apartament 3 camere

Proprietar, Închiriez pe termen lung ap.3 camere decomandat et. 1 4, 80mp, Calea Aradului la 5 minute pe jos de Iulius Mall. Utilat și mobilat pentru uz personal nu pentru închiriere, format din living room 22mp, bucătărie open-space, cu balcon închis, camera de oaspeți copil, dormitor matrimonial și ...

80 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Garaj Medicina Timisoara
4
29

Garaj Medicina Timisoara

Vand garaj in zona Facultatii de Medicina din Timisoara, str. Paciurea Intrarea Predeal. Suprafata este de aprox. 16,5 metri patrati. Groapa de serviciu, posibilitate curent electric. Nu se afla in concesiune, Teren in folosinta. CF

Timisoara, Timis

Teren intravilan str. Bujorilor
1
5

Teren intravilan str. Bujorilor

Proprietar, vand teren intravilan

1,535 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Teren de vanzare 3

Teren de vanzare

Vand teren de 1390 mp în comuna livezile pret negociabil

1,390 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casă individuală modernă, complet mobilată   Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE
5
7

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR Vă propunem spre vânzare o casă individuală, construită în 2008 și renovată integral în 2020, situată în oraș, într-o zonă liniștită și bine conectată din zona Buziașului. Caracteristici ...

2148 EUR/m2 | 135 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, parter inalt zona Punctele Cardinale - comision zero
10
2

Se vinde apartament cu 4 camere, semidecomandat, parter inalt 10,situat in zona Take Ionescu Punctele Cardinale din Timisoara, judetul Timis. Parter inalt, reabilitat termic in 2022, are o suprafata utila aproximativa de 90 mp + balcon + logie + boxa. Confortul termic se realizeaza prin intermediul ...

2167 EUR/m2 | 90 m2

Punctele%252bCardinale, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu zona Lipovei
6
6

Spatiu zona Lipovei

Spre inchiriere spatiU comercial zona Lipovei Dedeman Spatiile se inchiriaza fara mobilier Este compus din: -incapere open space -spatiu depozitare, -baie Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de: 450 euro+Tva+garantie+comisionul agentiei

40 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare parter 2 locuri de parcare Mures Timisoara
24
5

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat la parterul unui bloc nou cu doar 6 apartamente, construit recent, într-o zonă liniștită și bine conectată. Cu o suprafață utilă: 40,77 mp (fără terasă) Două intrări flexibilitate și confort sporit Loc de parcare inclus în CF Încălzire în pardoseală ...

2561 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Timisoara
3
15

Casa de vanzare in Timisoara

Casa de vanzare situata in zona fratelia , este compusa din 4 camere ,bucatarie ,doua bai ,curte si gradina,suprafata toata a terenului Este de 1100 metri patrati.(casa necesita renovare) Pretul este de 230.000 euro Info la tel: Viorica

209 EUR/m2 | 1,100 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

teren cu puz industrial
1
2

teren cu puz industrial

vindem teren în zona aeroport 26600 mp.cu puzzle industrial având c_ca80 m.front stradal si400m.lungime cu două fronturi stradale utilități în apropiere aproape deVGP parc și alte obiective propus pentru parc logisric.