Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament renovat Nou, zona Circumvalatiunii in spate la MC Donald
20
14

Se închiriază apartament cu 3 camere, confort I, cu balcon, amenajat si renovat nou ,complet mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul se află la parter înalt cu vederea in spatele blocului către spațiul verde.Încazirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locația apartamentului este in ...

70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2393 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren in Bazosul vechi
2

Vand teren in Bazosul vechi

Vand doua parcele in centrul satului. 950 mp si 1960 mp

950 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 12 mp
2
12

Garsoniera 12 mp

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Take Ionescu lângă ISHO), ideală pentru investiție studenți.Suprafața 12 mp, complet renovată, etaj 4 4, incălzire Colterm, baie comună. Informatii la telefon .

1792 EUR/m2 | 12 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere
5
2

vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament de 3 camere decomandat in Timisoara, in bloc nou. Imobilul este la etajul 2, pe strada Gavril Muzicescu. Blocul este construit in 2017. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - bucătărie închisă - balcon - hol - loc de parcare in cf Suprafata utila : ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez apartament tip studio 38 mp
10
1

Proprietar, inchiriez apartament tip studio 38 mp

Proprietar, inchiriez pe termen lung, apartament tip studio, cu o suprafata utila de 38 mp si loc de parcare inclus, in complex rezidential nou, zona Torontalului. Apartament amenajat designer, modern, foarte bine compartimentat, functional si estetic, are centrala termica proprie, incalzire pardosela, ...

38 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
44

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat  parcare subterana str.Memorandului
10
11

Apartament 2 camere decomandat parcare subterana str.Memorandului

Agentie ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat bloc nou,etaj 2 cu lift, S=73 mp,bucatarie open space,complet mobilat si utilat,balcon mare,incalzire cu ventilconvectoare,clima,supraveghere video,loc parcare subterana,str.Memorandului spre str.Aries

73 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Proprietar, închiriez apartament 2 cam., zona Piața Verde din Timișoara
7

Proprietar, închiriez apartament de 2 camere în zona Piața Verde din Timișoara, decomandat, et. 3 din 4, bloc izolat termic, centrală proprie pe gaz, aer condiționat, aragaz, internet, combină frigorifică, mașină de spălat rufe. Transport în comun, magazine și bănci în apropiere. Chirie 450 euro pe lună. ...

50 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

1 camere Giroc 66000 euro
5
2

1 camere Giroc 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , mobilat și utilat , loc parcare etaj 3 cu acoperiș de țiglă preț 66000 euro

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc 350 euro
5
1

1 camera Giroc 350 euro

ofer spre închiriere apartament cu 1 cameră , bloc nou în Giroc aproape de primărie , mobilat și utilat la parter , loc parcare , centrală proprie preț 350 euro

33 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
2

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

proprietar închiriez imobile 10

proprietar închiriez imobile

proprietar închiriez imobile tel contact , case, apartamente spatii cu alta destinatie si terenuri în zone semicentrale cu preturi intre 300 si 3000 euro / luna

100 m2