Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, Circumvalatiunii
13

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios 2 camere
10
2

Apartament spatios 2 camere

Apartamentul este foarte spatios si beneficiaza de o luminozitate excelenta, fiind orientat favorabil si cu geamuri mari. Este situat in ansamblul modern de locuinte Maiere Estate din zona Braytim, dotat si cu lift, precum si cu loc de parcare. Este mobilat si dotat complet, livingul este extrem de generos, ...

57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
8

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
10

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Cazare pentru muncitori străini direct de la proprietar
3
2

Cazare pentru muncitori străini direct de la proprietar

Proprietar închiriez locație cu 7 camere ,cu cate 4 si 5 paturi supraetajate in camera, bucătărie comuna, bai cu 4 WC-uri separate și 4 dușuri separate,mașină de spălat rufe, în clădire aflata in zona Mehala. Spațiul este complet amenajat si se pretează pentru cazare de muncitori asiatici. Capacitate ...

240 m2

Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

de vânzare

de vânzare

Loc Dumbravita,et 2,vedere pe 2 parti,2 balcoane, 2 locuri de parcare. Apartamentul este foarte frumos,cine doreste, detalii si foto in privat. Va rog sa-mi scrieti,si va contactez eu.

2014 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet Friendly
9
67

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet Friendly

PET FRIENDLY Calea Timișoarei Bloc Nou 1 loc de parcare auto privat suprateran,centrala termica proprie, clima Va prezentam spre închiriere apartament 2 camere Etaj 1 Decomandat Compartimentat astfel Hol intrare generos Living generos și luminos cu canapea extensibilă Bucătărie ÎNCHISĂ,complet ...

53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament 2 camere
6
3

Proprietar închiriez apartament 2 camere

Proprietar închiriez apartament 2 camere, decomandat, mobilat, utilat, centrală termică, zona Complex studențesc - Stadion. Tel. .

60 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Buziasului, case cu potential, zona linistita
9
11

Buziasului, case cu potential, zona linistita

Va prezentam pentru vanzare 2 case de caramida intr-o singura curte ,din zona Lunei, care ofera sansa de a realiza un camin ideal pentru doua familii sau pentru cei interesati de un proiect de renovare intr-o zona linistita de case. Este o proprietate cu potential ridicat, cu acces facil catre centrul ...

1984 EUR/m2 | 126 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Garajul sub bloc de închiriere
7
2

Garajul sub bloc de închiriere

Garaj de închisoare sub bloc de închiriere ,aprox. 20 mp. Curent, apă.... disponibil. Bulevardul Corneliu Coposu.

20 m2

Complex Studențesc, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament o camera, central
8

Inchiriez apartament o camera, central

Proprietar inchiriez apartament o cameră cu balcon închis cu termopan și izolat termic. Zonă centrală, aproape de Medicină, Prefectură, str. Nicolae Iorga Nr 5 parter. Apartamentul este mobilat și utilat. Incalzire Colterm cu contorizare separată. Gaz cu contor separat. Chirie 350e plus garanție 350 ...

33 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
7

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu o camera in zona Dorobanti
8
14

Proprietar, vand apartament cu o camera in zona Dorobanti

Vand apartament cu o camera, cu centrala, cheltuieli f mici la intretinere!!! Se vinde mobilat si utilat. Bucatarie utilata, aragaz, cuptor, blat de granit, masina spalat vase, masina de spalat, pat cu saltea de latex memory foam. Are 35 metri utili, este la etajul 4 din 5 ( cu mansarda) Balconul este ...

2286 EUR/m2 | 35 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu
5
8

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu

Renovata integral, instalatie electrica si sanitara de cupru, termopane, laminat, gresie faianta, peretii exteriori termoizolati cu polistiren. Balcon inchis, usi de sticla, mobila la comanda, pat matrimonial 160x200 cu saltea performanta memory foam, canapea de piele, bucatarie utilata, fereastra intre ...

2581 EUR/m2 | 31 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu
9
12

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu

Renovata integral, instalatie electrica si sanitara de cupru, termopane, laminat, gresie faianta, peretii exteriori termoizolati cu polistiren. Balcon inchis, usi de sticla,este usa si la bucatarie, mobila la comanda, pat matrimonial 160x200 cu saltea performanta memory foam (4300 RON), canapea de piele, ...