Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar casa individuala Dambovita  Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5
10
2

Proprietar casa individuala Dambovita Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5

Vand casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020 , str Crizantemelor ( Lidl la capatul strazii ) - 3 bai ( una pe nivel), 4 dormitoare + living + cinema room + bucatarie ; garaj cu intrare din strada , front stardal 9 m - panouri solare de 9kw instalate, baterie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in zona Braytim cu 3 camere
10
3

Apartament in zona Braytim cu 3 camere

Spre inchiriere apartament deosebit in zona Braytim Mures cu 3 camere Apartamentul dispune de o suprafata de 130mp utili Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space -bucatarie -dressing -2 ...

130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez apartament cu 3 camere
5
1

Proprietar inchiriez apartament cu 3 camere

PROPRIETAR, închiriez apartament spațios situat la etajul casei, cu intrare separată din exterior. Locuința este compusă din 2 camere + living open-space cu bucătăria, baie și balcon. Apartamentul este complet mobilat și utilat: bucătărie dotată cu mașină de spălat vase, plită vitroceramică, cuptor ...

50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez ap. 3 camere
10

Inchiriez ap. 3 camere

Închiriez Ap. 3 camere,zona C. Sagului vis a vis Cinema City Shopping City. Apartamentul este spațios cu centrala proprie, renovat în totalitate, mobilat și are toate electrocasnicele necesare.

80 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar: 3 camere, decomandat, loc de parcare, gradina proprie
10
11

Încăperi: 1 x dormitor matrimonial cu dressing și acces privat la baia mică 1 x dormitor oaspeți sau cameră pentru copii 1 x living 1 x hol de intrare combinat cu living 1 x bucătărie închisă 2 x băi 1 x hol principal Descriere Construcție 2015. Apartament cu 3 camere, decomandat, spațios. Se ...

2207 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu de inchiriat zona Bălcescu
8

Spatiu de inchiriat zona Bălcescu

Proprietar ofer spre închiriere spațiu generos, cu o suprafață de aproximativ 140 mp, situat în zona Bălcescu. Imobilul beneficiază de o compartimentare versatilă și poate fi adaptat cu ușurință pentru diverse tipuri de activități: clinică medicală, grădiniță, salon de înfrumusețare, birouri sau alte ...

140 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in Giarmata
8
3

Vand teren intravilan in Giarmata

Vand teren intravilan in Giarmata, in vatra satului, zona centrala, 800 mp. Teren masurat de topograf. Front stradal 16 m liniari, asfalt nou. Cu toate utilitatile in fata parcelei: gaz, curent, apa, canal, cablu tv. Terenul se afla intr-o zona foarte linistita. Sunt proprietar in acte. Mai multe informatii ...

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez garsonieră zona centrală ISHO Facultatea de Medicină
3
2

Închiriez garsonieră în calitate de proprietar în aproprierea complexului ISHO Facultății de Medicină (strada Alexandru Martha). Cheltuieli de întreținere mici. Apartamentul este situat la etajul 3 4. Baia comună. Apartamentul cuprinde următoarele: - mașină de spălat - plită - frigider - canapea - ...

10 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez ap. 2 camere, Spital Judetean - Complex studentesc, centrala, aer conditionat
7
3

Proprietar inchiriez ap. 2 camere, Spital Judetean, centrala, aer cond Proprietar inchiriez apartament cu 2 camere zona Complex Studentesc - Spitalul Judetean (mers pe jos 3 minute pana la Spitalul Judetean si 10 minute pana in Complexul Studentesc). Apartamentul este situat la etajul 2 din 4, bloc ...

44 m2

Timisoara, Timis

Vand teren in Bazosul vechi
2

Vand teren in Bazosul vechi

Vand doua parcele in centrul satului. 950 mp si 1960 mp

950 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 12 mp
2
12

Garsoniera 12 mp

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Take Ionescu lângă ISHO), ideală pentru investiție studenți.Suprafața 12 mp, complet renovată, etaj 4 4, incălzire Colterm, baie comună. Informatii la telefon .

1792 EUR/m2 | 12 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere
5
2

vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament de 3 camere decomandat in Timisoara, in bloc nou. Imobilul este la etajul 2, pe strada Gavril Muzicescu. Blocul este construit in 2017. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - bucătărie închisă - balcon - hol - loc de parcare in cf Suprafata utila : ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez apartament tip studio 38 mp
10
1

Proprietar, inchiriez apartament tip studio 38 mp

Proprietar, inchiriez pe termen lung, apartament tip studio, cu o suprafata utila de 38 mp si loc de parcare inclus, in complex rezidential nou, zona Torontalului. Apartament amenajat designer, modern, foarte bine compartimentat, functional si estetic, are centrala termica proprie, incalzire pardosela, ...

38 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
44

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat  parcare subterana str.Memorandului
10
11

Apartament 2 camere decomandat parcare subterana str.Memorandului

Agentie ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat bloc nou,etaj 2 cu lift, S=73 mp,bucatarie open space,complet mobilat si utilat,balcon mare,incalzire cu ventilconvectoare,clima,supraveghere video,loc parcare subterana,str.Memorandului spre str.Aries

73 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Proprietar, închiriez apartament 2 cam., zona Piața Verde din Timișoara
7

Proprietar, închiriez apartament de 2 camere în zona Piața Verde din Timișoara, decomandat, et. 3 din 4, bloc izolat termic, centrală proprie pe gaz, aer condiționat, aragaz, internet, combină frigorifică, mașină de spălat rufe. Transport în comun, magazine și bănci în apropiere. Chirie 450 euro pe lună. ...

50 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

1 camere Giroc 66000 euro
5
2

1 camere Giroc 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , mobilat și utilat , loc parcare etaj 3 cu acoperiș de țiglă preț 66000 euro

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc 350 euro
5
1

1 camera Giroc 350 euro

ofer spre închiriere apartament cu 1 cameră , bloc nou în Giroc aproape de primărie , mobilat și utilat la parter , loc parcare , centrală proprie preț 350 euro

33 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2