Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament renovat Nou, zona Circumvalatiunii in spate la MC Donald
20
14

Se închiriază apartament cu 3 camere, confort I, cu balcon, amenajat si renovat nou ,complet mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul se află la parter înalt cu vederea in spatele blocului către spațiul verde.Încazirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locația apartamentului este in ...

70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii - Apartament bloc nou, prima inchiriere
10

Circumvalatiunii - Apartament bloc nou, prima inchiriere

Un apartament spatios si luminos Mobila facuta pe comanda menita sa ofere mult spatiu de depozitare in hol, bucatarie, living, dormitor cu dressing walk-in Electrocasnice noi 2 bai - cada si dus Ideal pentru familie sau cuplu care lucreaza remote Se poate mobila extra, la cerere Loc de parcare Se cauta ...

81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere zona Take Ionescu
11

Apartament cu 3 camere zona Take Ionescu

Spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Take Ionescu Medicina Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai ( cada si dus) -balcon Pentru alte ...

71 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
2

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

proprietar închiriez imobile 10

proprietar închiriez imobile

proprietar închiriez imobile tel contact , case, apartamente spatii cu alta destinatie si terenuri în zone semicentrale cu preturi intre 300 si 3000 euro / luna

100 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartamente str.take ionescu colt cu str kogalniceanu 1
1
4

INCHIRIEZ APARTAMENTE STR.TAKE IONESCU COLT CU STR KOGALNICEANU 1 SUPRAFETE INTRE 100 MP SI 150 MP PRET CHIRIE 7 EURO MP / LUNA, suprafata utila: 100

100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 94000
5
2

2 camere Girocului 94000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2

1880 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

central casa de închiriat la pret de apartament

central casa de închiriat la pret de apartament

ofer spre închiriere casa de 100 mp la 1000 euro luna central strada Mendeleev sau 200 mp la 1900 euro luna sau 300 mp la 2800 euro lună info whatsapp central casa de închiriat la pret de apartament

300 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii
10
2

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii

Proprietar, inchiriez apartament cu 3 camere pe Bulevardul Cetății, vis a vis de Bioclinica, într-un bloc recent izolat. Apartamentul este decomandat, are 74 mp, fiind amplasat la un parter înalt (peste garaje). A fost igienizat recent și este partial renovat. Apartamentul este complet mobilat și dotat ...

74 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez 2 camere Central
5
3

Proprietar Inchiriez 2 camere Central

Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat in apropierea Universitatii Politehnica si si Universitatea de Vest, pe Strada Victor Babes. Luminos, calduros, cheltuieli mici, proprie, aer conditionat. 10-15 de Centru pe Jos. Disponibil imediat. Contact:

45 m2

Timisoara, Timis

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere
5
17

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere