Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, Circumvalatiunii
13

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, bloc nou, mobilat si utilat
8
2

Proprietar, bloc nou, mobilat si utilat

Persoana fizica am de inchiriat apartament cu bucatarie mare, 1 dormitor si balcon, in bloc nou, zona Girocului-Braytim, langa Esso, la 2 min de statie mijloc de transport si de Profi, complet mobilat si utilat, centrala proprie, aer condionat, loc de parcare, 340 Eur luna + garantie. Nu accept fumă ...

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
5

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
8

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
35

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
3

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului
10
4

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...

1784 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
34

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Teren centura Timișoara Nord sat Covaci
10
16

Teren centura Timișoara Nord sat Covaci

Proprietar vând 3 parcele teren extravilan arabil lângă satul Covaci pe centura Timișoara Nord. Parcela A1061/2 S=42000mp, pentru construcții industriale (hale), A1090/3 S=50385mp, A1090/4 S=8000mp pentru construcții rezidențiale (case) total 100385 mp. Terenurile sunt lipite de sat, având aproape toate ...

Timisoara, Timis

Proprietar ofer ap. cu o cameră confort 1 etaj 1
10
1

Proprietar ofer ap. cu o cameră confort 1 etaj 1

Proprietar ofer ap. cu o cameră confort 1 etaj 1. la CARREFOUR de pe bulevardul Cetății NR 1 2, centrala proprie pe gaz, parchet masiv, rașchetat și paluxat, geamuri termopan pe soare, ușă de fier,, frigider, aragaz cu 2 ochiuri, mașină de spălat, faianță nouă până în tavan la baie si de jur în prejur ...

28 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Lipovei, Timisoara
10
8

Apartament luminos si spatios de vanzare in zona Lipovei, aproape de strada Holdelor. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si masoara 61 mp (55 mp + 6 mp cele doua balcoane) - Imobilul renovat si utilat (toate finisajele, instalatiile electrice si sanitare schimbate si realizate cu materiale ...

1902 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

închiriez: caut ASOCIAT   :spatiu comercial 52 mp
3
9

închiriez: caut ASOCIAT :spatiu comercial 52 mp

închiriez spațiu comercial 52mp pe Str Brancoveanu nr 1 colț cu 16 decembrie TIMISOARA .Pret negociabil

77 m2

Timisoara, Timis

Vand casă P+M in Timisoara
3
2

Vand casă P+M in Timisoara

Proprietar vand casă p+ m in Timisoara zona Ronaț .co nstruție nouă 2015 .intabulată toate utilitățile locuibilă

1175 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand casa noua cu teren de 700 de m , Suprafata utila 90 de m. Zona Ronat constructi 2024
10
4

Proprietar vand casa individuala cu teren 700 m in zona Ronat construita in anul 2024 , cu o suprafata de 105 m construiti si 90 utili.3 camere baie bucatarie hol , totul decomandat si amenajat . Terasa mare de 25 de m . Casa este cu doua intrari .. Toate utilitatile si gazul este pe strada la 100 ...

1867 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Apartament  cu 2 camere de vânzare
6
4

Apartament cu 2 camere de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomandat format din: 2 camere,baie,bucătărie si balcon! Apartamentul se află la etajul 5(mansardă din BCA),blocul este izolat , zona liniștită si curată! Încălzirea se realizează cu centrala proprie pe gaz, facturi mici la întreținere. Suprafața 40 m2 Mijloace de transport ...

1525 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
3

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere
5
13

Vând apartament cu 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara- zona rezidentiala Buziasului. Situat la etajul 3(bloc tip P+4), in proximitatea complexului comercial (Kaufland, Lidl) si a zonei rezidențiale Spumotim, apartamentul dispune de o suprafata de 50mp.Geamuri termopane instalație de gaz pentru centrala termica Este ...