Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
5

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Proprietar, închiriez apartament 2 cam., zona Piața Verde din Timișoara
7

Proprietar, închiriez apartament de 2 camere în zona Piața Verde din Timișoara, decomandat, et. 3 din 4, bloc izolat termic, centrală proprie pe gaz, aer condiționat, aragaz, internet, combină frigorifică, mașină de spălat rufe. Transport în comun, magazine și bănci în apropiere. Chirie 450 euro pe lună. ...

50 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

1 camere Giroc 66000 euro
5
2

1 camere Giroc 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , mobilat și utilat , loc parcare etaj 3 cu acoperiș de țiglă preț 66000 euro

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc 350 euro
5
1

1 camera Giroc 350 euro

ofer spre închiriere apartament cu 1 cameră , bloc nou în Giroc aproape de primărie , mobilat și utilat la parter , loc parcare , centrală proprie preț 350 euro

33 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
3

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

proprietar închiriez imobile 10

proprietar închiriez imobile

proprietar închiriez imobile tel contact , case, apartamente spatii cu alta destinatie si terenuri în zone semicentrale cu preturi intre 300 si 3000 euro / luna

100 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartamente str.take ionescu colt cu str kogalniceanu 1
1
4

INCHIRIEZ APARTAMENTE STR.TAKE IONESCU COLT CU STR KOGALNICEANU 1 SUPRAFETE INTRE 100 MP SI 150 MP PRET CHIRIE 7 EURO MP / LUNA, suprafata utila: 100

100 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

central casa de închiriat la pret de apartament

central casa de închiriat la pret de apartament

ofer spre închiriere casa de 100 mp la 1000 euro luna central strada Mendeleev sau 200 mp la 1900 euro luna sau 300 mp la 2800 euro lună info whatsapp central casa de închiriat la pret de apartament

300 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii
10
2

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii

Proprietar, inchiriez apartament cu 3 camere pe Bulevardul Cetății, vis a vis de Bioclinica, într-un bloc recent izolat. Apartamentul este decomandat, are 74 mp, fiind amplasat la un parter înalt (peste garaje). A fost igienizat recent și este partial renovat. Apartamentul este complet mobilat și dotat ...

74 m2