Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Exclusivitate- Inchiriere garsoniera in zona Dacia st.r Labirint
5

Oferim in exclusivitate posibilitatea inchirierii unei garsoniere in zona Dacia ,str Labirint et 4 utilata si mobilata ,zona foarte buna aproape de Iulius Mall , magazine,farmacii,piata,Mall.Pret 180 euro plus garantie 180 euro..Comisionul este de 90 de euro . Se incheie contract la ANAF.

12 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de birouri P-ta Unirii
9

Spatiu de birouri P-ta Unirii

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere spatiu pentru birouri in zona Ultracentrala , piata unirii Spatiul se inchiriaza fara mobilier Este compus din: -2 incaperi pe 2 nivele -baie Spatiul beneficiaza de incalzire prin centrala proprie in pardoseala si AC Pentru alte detalii ...

82 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând casă,OFERTA
8
23

Proprietar vând casă,OFERTA

Vând casă 2 camere decomandate, hol,bucătărie,baie cu toate utilitățile,centrală proprie pe gaz. Uși,geamuri termopan.Totu este renovat recent. Suprafața totală este de 50,5 mp plus pivniță proprie care este cât suprafața casei în care se poate amenaja încă un apartament. Casă dispune de spațiu verde ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar: 3 camere, decomandat, loc de parcare, gradina proprie
10
11

Încăperi: 1 x dormitor matrimonial cu dressing și acces privat la baia mică 1 x dormitor oaspeți sau cameră pentru copii 1 x living 1 x hol de intrare combinat cu living 1 x bucătărie închisă 2 x băi 1 x hol principal Descriere Construcție 2015. Apartament cu 3 camere, decomandat, spațios. Se ...

2207 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu de inchiriat zona Bălcescu
8

Spatiu de inchiriat zona Bălcescu

Proprietar ofer spre închiriere spațiu generos, cu o suprafață de aproximativ 140 mp, situat în zona Bălcescu. Imobilul beneficiază de o compartimentare versatilă și poate fi adaptat cu ușurință pentru diverse tipuri de activități: clinică medicală, grădiniță, salon de înfrumusețare, birouri sau alte ...

140 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in Giarmata
8
3

Vand teren intravilan in Giarmata

Vand teren intravilan in Giarmata, in vatra satului, zona centrala, 800 mp. Teren masurat de topograf. Front stradal 16 m liniari, asfalt nou. Cu toate utilitatile in fata parcelei: gaz, curent, apa, canal, cablu tv. Terenul se afla intr-o zona foarte linistita. Sunt proprietar in acte. Mai multe informatii ...

Timisoara, Timis

Vand teren in Bazosul vechi
2

Vand teren in Bazosul vechi

Vand doua parcele in centrul satului. 950 mp si 1960 mp

950 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 12 mp
2
12

Garsoniera 12 mp

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Take Ionescu lângă ISHO), ideală pentru investiție studenți.Suprafața 12 mp, complet renovată, etaj 4 4, incălzire Colterm, baie comună. Informatii la telefon .

1792 EUR/m2 | 12 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez apartament tip studio 38 mp
10
1

Proprietar, inchiriez apartament tip studio 38 mp

Proprietar, inchiriez pe termen lung, apartament tip studio, cu o suprafata utila de 38 mp si loc de parcare inclus, in complex rezidential nou, zona Torontalului. Apartament amenajat designer, modern, foarte bine compartimentat, functional si estetic, are centrala termica proprie, incalzire pardosela, ...

38 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
44

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Proprietar, închiriez apartament 2 cam., zona Piața Verde din Timișoara
7

Proprietar, închiriez apartament de 2 camere în zona Piața Verde din Timișoara, decomandat, et. 3 din 4, bloc izolat termic, centrală proprie pe gaz, aer condiționat, aragaz, internet, combină frigorifică, mașină de spălat rufe. Transport în comun, magazine și bănci în apropiere. Chirie 450 euro pe lună. ...

50 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

1 camere Giroc 66000 euro
5
2

1 camere Giroc 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , mobilat și utilat , loc parcare etaj 3 cu acoperiș de țiglă preț 66000 euro

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc 350 euro
5
1

1 camera Giroc 350 euro

ofer spre închiriere apartament cu 1 cameră , bloc nou în Giroc aproape de primărie , mobilat și utilat la parter , loc parcare , centrală proprie preț 350 euro

33 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
3

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012