Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,inchiriez apartament doua camere ,decomandat,Timișoara
7
3

Inchiriez apartament 2 camere,decomandat,complet mobilat si utilat,centrala gaz,masina spalat,frigider, aragaz,aer condiționat, in Timișoara in apropierea spitalului judetean,in spate la Carrefour

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Giroc Future Residence
12

Apartament 3 camere Giroc Future Residence

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere, un apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat. Este compus din: -living -bucatarie -2 dormitoare -hol -baie -balcon Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de : 550 euro+garantie+comisionul agentiei. Va dorim o zi f ...

56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De închiriat apartament 3 camere A.IPATESCU
6

De închiriat apartament 3 camere A.IPATESCU

Închiriez apartament 3 camere,centrala proprie,bloc izolat,aer condiționat,geamuri termopan.Cheltuielile la întreținere sunt foarte mici.Etaj 2 din 5. La 5 min.de Shopping City,stație de tramvai în fața blocului ,bănci ,magazine,farmacie. Pt mai multe informații sunați .Nu accept străini,familii cu ...

50 m2

Timisoara, Timis

Vand Apartament 3 camere
5
2

Vand Apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere semidecomandat, situat in calea sagului. Complet mobilat si utilat, centala proprie pe gaz noua, calorifere noi, geamuri termopan balcon inchis termopan clima aer conditonat, Usa intrare metal. Et 3 din 5. Bloc izolat termic.

1796 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Dau spre închiriere spațiu comercial zona Bălcescu Nicolae

Dau spre închiriere spațiu comercial zona Bălcescu Nicolae

Dau spre închiriere spațiu comercial zona Bălcescu Nicolae. Detalii la telefon

40 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând casă,OFERTA
8
23

Proprietar vând casă,OFERTA

Vând casă 2 camere decomandate, hol,bucătărie,baie cu toate utilitățile,centrală proprie pe gaz. Uși,geamuri termopan.Totu este renovat recent. Suprafața totală este de 50,5 mp plus pivniță proprie care este cât suprafața casei în care se poate amenaja încă un apartament. Casă dispune de spațiu verde ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar: 3 camere, decomandat, loc de parcare, gradina proprie
10
11

Încăperi: 1 x dormitor matrimonial cu dressing și acces privat la baia mică 1 x dormitor oaspeți sau cameră pentru copii 1 x living 1 x hol de intrare combinat cu living 1 x bucătărie închisă 2 x băi 1 x hol principal Descriere Construcție 2015. Apartament cu 3 camere, decomandat, spațios. Se ...

2207 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu de inchiriat zona Bălcescu
8

Spatiu de inchiriat zona Bălcescu

Proprietar ofer spre închiriere spațiu generos, cu o suprafață de aproximativ 140 mp, situat în zona Bălcescu. Imobilul beneficiază de o compartimentare versatilă și poate fi adaptat cu ușurință pentru diverse tipuri de activități: clinică medicală, grădiniță, salon de înfrumusețare, birouri sau alte ...

140 m2

Timisoara, Timis

Vand teren in Bazosul vechi
2

Vand teren in Bazosul vechi

Vand doua parcele in centrul satului. 950 mp si 1960 mp

950 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 12 mp
2
12

Garsoniera 12 mp

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Take Ionescu lângă ISHO), ideală pentru investiție studenți.Suprafața 12 mp, complet renovată, etaj 4 4, incălzire Colterm, baie comună. Informatii la telefon .

1792 EUR/m2 | 12 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez apartament tip studio 38 mp
10
1

Proprietar, inchiriez apartament tip studio 38 mp

Proprietar, inchiriez pe termen lung, apartament tip studio, cu o suprafata utila de 38 mp si loc de parcare inclus, in complex rezidential nou, zona Torontalului. Apartament amenajat designer, modern, foarte bine compartimentat, functional si estetic, are centrala termica proprie, incalzire pardosela, ...

38 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara
10
44

Casa cu anexa mare si teren la 35 km de Timisoara

Casa + anexa (la gri) la 35 km de Timisoara (sat Ictar-Budinti), 3 camere, 2 bai, (optiune mobilat semimobilat), pod, incalzire soba lemne refacute revizuite (rezerva lemne pe ca. 2-3 ani), boiler apa calda, acoperis tigla, apa curenta, curent, fantana, bucatarie vara, hol inchis, teren ca. 2597 m, deviz ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Proprietar, închiriez apartament 2 cam., zona Piața Verde din Timișoara
7

Proprietar, închiriez apartament de 2 camere în zona Piața Verde din Timișoara, decomandat, et. 3 din 4, bloc izolat termic, centrală proprie pe gaz, aer condiționat, aragaz, internet, combină frigorifică, mașină de spălat rufe. Transport în comun, magazine și bănci în apropiere. Chirie 450 euro pe lună. ...

50 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

1 camere Giroc 66000 euro
5
2

1 camere Giroc 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , mobilat și utilat , loc parcare etaj 3 cu acoperiș de țiglă preț 66000 euro

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc 350 euro
5
1

1 camera Giroc 350 euro

ofer spre închiriere apartament cu 1 cameră , bloc nou în Giroc aproape de primărie , mobilat și utilat la parter , loc parcare , centrală proprie preț 350 euro

33 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2