Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
4

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei
5

2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

Ofer spre inchiriere apartament amenajat frumos si foarte confortabil in Giroc vis a vis de Eso pe Calea Timisoarei. 2 camere cu bucatarie open space, balcon cu vedere către răsărit. Etajul 3. Parcare privata. Pret 380 eur. Fara animalute. camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

7 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand Apartament!
10
1

Vand Apartament!

Apartament Primitor la Cheie Calea Aradului (Str. Felix) 21 Vă prezentăm spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, Bucătărie și baie spațioase,hol primitor,situat într-una dintre cele mai căutate și aerisite zone din Timișoara: Calea Aradului, pe strada Felix nr. 21. Acesta este locul ...

48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
3

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

proprietar închiriez imobile 10

proprietar închiriez imobile

proprietar închiriez imobile tel contact , case, apartamente spatii cu alta destinatie si terenuri în zone semicentrale cu preturi intre 300 si 3000 euro / luna

100 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartamente str.take ionescu colt cu str kogalniceanu 1
1
4

INCHIRIEZ APARTAMENTE STR.TAKE IONESCU COLT CU STR KOGALNICEANU 1 SUPRAFETE INTRE 100 MP SI 150 MP PRET CHIRIE 7 EURO MP / LUNA, suprafata utila: 100

100 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

central casa de închiriat la pret de apartament

central casa de închiriat la pret de apartament

ofer spre închiriere casa de 100 mp la 1000 euro luna central strada Mendeleev sau 200 mp la 1900 euro luna sau 300 mp la 2800 euro lună info whatsapp central casa de închiriat la pret de apartament

300 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii
10
3

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii

Proprietar, inchiriez apartament cu 3 camere pe Bulevardul Cetății, vis a vis de Bioclinica, într-un bloc recent izolat. Apartamentul este decomandat, are 74 mp, fiind amplasat la un parter înalt (peste garaje). A fost igienizat recent și este partial renovat. Apartamentul este complet mobilat și dotat ...

74 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez 2 camere Central
5
3

Proprietar Inchiriez 2 camere Central

Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat in apropierea Universitatii Politehnica si si Universitatea de Vest, pe Strada Victor Babes. Luminos, calduros, cheltuieli mici, proprie, aer conditionat. 10-15 de Centru pe Jos. Disponibil imediat. Contact:

45 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + loc de parcare de închiriat   Strada Telegrafului, Timișoara
8