Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
8

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vânzare calea Sagului
9
2

Apartament de vânzare calea Sagului

Proprietar Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 55mp cu centrala proprie pe gaz cu condensare situat la parter zona sagului, terasa nora, lidl in apropiere Nu colaborez cu agenții, accept si credit imobiliar

1909 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Hala#Service auto#casino#club#depozit de închiriat!!!
4

Hala#Service auto#casino#club#depozit de închiriat!!!

INCHIRIEZ HALA suprafata 500mp Ideal pt #Casino #service auto #club #depozit Utilități: Curent trifazic Apa Canal Fibra optica Gaz Parcare Iluminat stradal Supraveghere video Zona linistita Acces auto

500 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
13

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

50 m2

Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

3 cam decomandat Dorobantilor-Simion Barnutiu centrala proprie
10
2

PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere, confort 1, modern ,model mare ,zona Dorobantilor , Simion Barnutiu ,aproape de Spitalul Victor Babes, 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp, - centrala pe gaz - 2 bai - camara - balcon mare deschis aprox 12 mp - renovat complet - complet mobilat si utilat ...

75 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
1

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere zona Take Ionescu
11

Apartament cu 3 camere zona Take Ionescu

Spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Take Ionescu Medicina Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai ( cada si dus) -balcon Pentru alte ...

71 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament
8
1

Proprietar vand apartament

Proprietar, vand apartament 3 camere decomandat Specificații Suprafata utila 75 Numar camere 3 camere Etaj Parter Compartimentare Decomandat Anul constructiei 1982 Descriere De vanzare apartament decomandat cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 75 mp, Locuința se află in zona Girocului pe strada Dr.Ioan ...

1730 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, închiriez
5

Proprietar, închiriez

Apartament 2 camere+balcon, 57mp, openspace bucătărie +living, dormitor, baie cu duș. Bucătărie complet echipată și utilată, încălzire în pardoseala, AC, et2 2, loc de parcare, Dumbrăvița, zona Mikszath .Petfriendly. Disponibil 01.06. 450 euro

57 m2

Timisoara, Timis

Vind loc de veci
3
2

Vind loc de veci

Vind loc de veci cimitir mixt Calea Lipovei in spatele casei funerare ,alee principala.

1 m2

Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament tip studio 38 mp, amenajat NOU, centrala proprie, zona Brancoveanu
10

Proprietar inchiriez apartament premium tip studio de 38 mp utili, amenajat nou, intr-o cladire privata tip asociatie (FARA cheltuieli de administratie bloc), pe un etaj privat inchis (etajul 1), zona Brancoveanu- Elisabetin. Apartamentul este format din zona de servit masa cu bucatarie open space, zona ...

38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, apartament tip studio amenajat nou, centrala proprie, zona Brancoveanu- Elisabetin
10
1

Proprietar inchiriez apartament premium de 38 mp utili, amenajat nou, intr-o cladire privata tip asociatie (FARA cheltuieli de administratie bloc), pe un etaj privat inchis (etajul 1), zona Brancoveanu. Apartamentul este format din zona de servit masa cu bucatarie open space, zona de dormitor si o baie ...

38 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lidia - Mures , 1 iulie
10

Apartament 2 camere zona Lidia - Mures , 1 iulie

Ofer spre închiriere apartament confortabil și bine întreținut, situat într-o zonă excelentă a orașului. Locație: Zona Lidia-Mureș, etaj 4, bloc izolat termic. Acces facil la: stație tramvai și stație taxi (imediat), Profi (în apropiere), Kaufland și Lidl (la distanță mică). Caracteristici apartament: ...