Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez garsoniera in Complexul Studentesc
7
5

Inchiriez garsoniera in Complexul Studentesc

Inchiriez garsoniera, totul este renovat si utilat modern, are o suprafata de 22 mp, la etajul 4

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchririat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
5

De inchririat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Va prezentam spre inchiriere un apartament Zona Sagului Str. Gavril Musicescu compus din 2 camere, situat la etajul 2 4, avand o suprafata utila de 49 mp, centrala proprie. Complet mobilat 280 Euro + garantie! Pentru mai multe detalii sau stabilirea unei vizionari va rog sa contactati numarul de ...

49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la curte comuna, Zona Iosefin
11
2

Apartament 2 camere la curte comuna, Zona Iosefin

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Iosefin, pozitie excelenta, la 15 minute de mers pe jos de centru, situat la parter intr-un imobil P+1, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu
4

inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera de inchiriata,la curte comuna,Girocului, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, spatios si luminos, situat in zona Girocului, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Garii de Nord
2
2

Garsoniera zona Garii de Nord

Vand garsoniera mobilata si utilata cu centrala proprie avand o suprafata de 29 mp, la etajul 7

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera situat in zona UMT
3

Apartament cu o camera situat in zona UMT

Va oferim spre inchiriere apartament cu o camera situat in zona UMT . Suprafata utila este de 26 m2 situat la etajul 1 dintr-un bloc de apartamente cu 4 nivele. Compartimentare: hol , baie cu cada si o camera spatioasa. Apartamentul este complet mobilat si utilat cu urmatoarele: aragaz , frigider , cuptor ...

UMT, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, de închiriat, zona Medicină
8

Apartament cu 2 camere, de închiriat, zona Medicină

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Medicinei , o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri,familii, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil. Suprafata ...

50 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Fraidorf
18
2

Apartament cu 2 camere in zona Fraidorf

Vand apartament cu 2 camere, la etajul 2 4, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 50 mp. Are centrala proprie

1300 EUR/m2 | 50 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern
3
28

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Modern, la parter, aproape de statia de tramvai si cu cheltuieli reduse, avand centrala proprie. Suprafata de 31 mp,recent mobilat modern si zugrait, este la prima sa inchiriere. Se accepta, daca este cazul si animale de companie. Va asteptam la ...

31 m2

Modern, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
504

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Inchiriez garsoniera, pretabila pentru student a, pe termen lung, pentru fata singura sau cuplu. Contract. Zona SAGULUI .In apropiere: City Mall. Mijloace de transport in comun . Suprafata utila este de 20 mp , etaj 1

20 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament 1 camera in zona Buziasului
3
66

De inchiriat apartament 1 camera in zona Buziasului

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera, 32 mp, parter. Apartamentul este complet mobilat si utilat (cuptor electric WHIRPOOL, plita gaz WHIRPOOL, hota ELECTROLUX, masina de spalat BOSCH, frigider ARTIC, tv LCD LG diagonala 80 cm) . Tot mobilierul este facut la comanda ( alb ) iar salteaua din dormitor ...

32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Iulius Mall
5
5

De inchiriat apartament 2 camere in zona Iulius Mall

Inchiriez un apartament cu 2 camere situat vis a vis de IULIUS MALL, etajul 3 si are o suprafata de 50 mp. Este in aproprierea mijloacelor de transport in comun

50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia compusa din bucatarie , camera , baie si hol. Suprafata totala este de 26 mp , etaj 1

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de inchiriat,la curte comuna, Girocului, Timisoara
15

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere,la curte comuna, spatios si luminos, situat in zona Girocului, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri,familii, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil ...

70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Spatiu pentru birouri, 100 mp, Ultracentral, Piata Unirii Timisoara
5

APOSTU ESTATE va ofera spre inchiriere apartament pentru birouri , de 100 mp, in Piata Unirii Timisoara. Apartamentul este amplasat la etajul 1 al unei cladiri istorice cunoscute, are suprafata totala de 100 mp si este compartimentat astfel: - hol acces; - doua inceperi suprafata mare cu loc pentru ...

100 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat,centrala proprie,Lipovei
18

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat si bine ingrijit, cu 3 camere, situat in zona Lipovei din jud. Timis, Timisoara. Locatie excelenta, ce ofera acces rapid catre majoritatea punctelor de interes. In imediata apropiere regasim: scoala generala nr. ...

1832 EUR/m2 | 72 m2