Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere| Complex-Dan Paltinisanu| apartament superb| centrala proprie
8

Iulius Imobiliare ofera inspre inchiriere pe termen lung apartament cu 2 camere: dormitor. living open space, baie, situat intr-o zona centrala, foarte bine conectata. Complet mobilat si utilat (exact ca in poze) TV, expressor cafea, masina de spalat, uscator. Bucatarie echipata complet (plita ...

52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall

Ofer spre inchiriere apartament renovat. Are masina de spalat, frigider, televizor. Garsoniera este situata pe Calea Sever Bocu langa Iulius Town, la parter, aproape de statia de autobuz. Suprafata utila este de 30 mp

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de vanzare, bloc 2024, zona Sagului, Timisoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu o camera, mobilat si utilat modern, localizat in judetul Timis, Timisoara, in zona Sagului. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 37 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul incalzirii prin pardoseala ...

2268 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
3
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Va oferim spre a inchiria in zona Girocului un apartament cu o camera. Apartamentul este foarte aproape Spitalul Judetean, de mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, are o suprafata utila de 40mp si este la etajul 2. Se inchiriaza incepand cu data de 1. Va asteptam la o vizionare. ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila Noua Mosnita Noua
17

Vila Noua Mosnita Noua

YouPro.ro va propune spre vanzare imobil casa in Mosnita Noua, cartier Europa (cartier apropiat de Timisoara). 5 cam., teren 333, mp., 2009. Imobilul este amplasat intr-o zona rezidentiala linistita, strada asfaltata, cu toate utilitatile (curent electric, apa, gaz, canalizare), incalzire proprie cu ...

1456 EUR/m2 | 171 m2

Timisoara, Timis

Spatios Centru 104 mp
9
3

Spatios Centru 104 mp

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat ultracentral pe Bulevardul 16 decembrie. Apartamentul este structurat in 3 camere, baie, bucatarie, desfasurandu-se pe o suprafata de 104 mp conform schitei atasate. Apartamentul este amenajat modern. Este ideal ca investitie in vederea ...

2115 EUR/m2 | 104 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Casa Duplex 125.000  euro la 5 km de Timisoara
12
29

Casa Duplex 125.000 euro la 5 km de Timisoara

YouPro.ro va propune Casa duplex de vanzare in Utvin la 5 km de Timisoara.Este decomandata, compusa din doua dormitoare, baie, bucatarie, living, camera tehnica. Util 80 mp ,teren 265 mp,termopan salamander tripane,usi interior porta.Casa este la cheie si este foarte bine facuta . Casa are toate utilitatiile. ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila NOUA Individuala
20
25

Vila NOUA Individuala

YouPro.ro va ofera spre vanzare vila noua individuala cu 500 mp de teren, situata in Utvin. Vila este strucutrata pe 2 nivele, se desfasoara pe o suprafata de 200 mp +garaj. Dispune de toate utilitatile. Pretul solicitat de proprietar este de 169.000 euro .

845 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament zona Balcescu
14
5

Apartament zona Balcescu

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Balcescu cu doar 3 apartamente ca si vecini. Detalii la telefon 0730.128.288

1731 EUR/m2 | 26 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Ultracentral Unirii Etaj 1
20
3

Ultracentral Unirii Etaj 1

ULTRACENTRAL!!! YouPro.ro va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat ultracentral, la etajul unui, al unui imobil de 3 nivele. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata generoasa de 110 mp. Apartamentul dispune de centrala termica proprie.Este ideal atat pentru locuit in quot;buricul targuluiquot; ...

2455 EUR/m2 | 110 m2

p-ta unirii, Timisoara, Timis

Vila Noua Mosnita Noua
16
2

Vila Noua Mosnita Noua

YouPro.ro va propune spre vanzare vila NOUA situata in Mosnita NOUA de tip duplex despartit prin baie. Vila este structurata in parter si etaj. La parter regasim living spatios cu loc de luat masa, bucatarie separata, baie si terasa. La etaj regasim 2 dormitoare si baie. Suprafata utila este de aprox ...