Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
46 parcele teren intravilan | Pischia
1
40

46 parcele teren intravilan | Pischia

Vand parcele pentru casa in Pischia, acces din drumul principal Puz aprobat pentru zona de locuinte individuale sau cuplate cu maxim 2 unitati parcela Regim de inaltime P+1E+M Er, parcele se vand cu toate utilitatile (apa canal curent si drum de acces) gaz nu exista in Pischia Suprafete intre 530mp ...

600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
1

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

1719 EUR/m2 | 57 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Aradului | Centrala noua | Boxa 12 mp
7
2

Apartament 2 camere Aradului | Centrala noua | Boxa 12 mp

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat în zona Aradului, pe strada Remus Răduleț, într-o zonă liniștită și aerisită. Locuința este luminoasă, cu vedere deschisă, fără bloc în față, oferind un ambient plăcut pe tot parcursul zilei. Caracteristici ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare apartament cu 2 camere în zona Dorobanți etaj 4 acoperis tigla
7

De vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Dorobanți.Apartamentul se află la etajul 4, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, acoperiș cu țiglă). Apartamentul este compus din 2 camere, baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere zona Lipovei
4
1

Inchiriez apartament 2 camere zona Lipovei

Inchiriez apartament 2 camere decomandate , etaj 2 mobilat si utilat zona Lipovei. Apartamentul este format din : bucatarie , baie , living si dormitor . Dispune de centrala proprie , iar suprafata acestuia este 47 mp. Alte informatii la tel.

47 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord
4
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere, confort 1, etajul 3, decomandat, centrala proprie, avand o suprafata utila de 55 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Garii de Nord, situat pe bulevardul Dragalina.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
9

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Centrala
3
7

De inchiriat apartament cu o camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona centrala a orasului, la etajul 2,cu o suprafata de 36 mp, este mobilat si utilat modern,cu toate utilitatile incluse. Disponibilitate de inchiriere imediata. Apartamentul este situat intr-o zona bine cotata a orasului,oferind un acces facil la diverse ...

36 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Ofer spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu, suprafata de 35mp, etajul 2, se inchiriaza conform pozelor complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona cu multe facilitati, avand acces rapid la punctele cardinale, centre comerciale,statii de tramvai, farmacii, ...

35 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

apartament 2 camere decomandat - zona Soarelui
4

apartament 2 camere decomandat - zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , zona Soarelui , langa spitalul Judetean complet mobilat si utilat , etaj 2 , suprafata 58 mp.

58 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in Girocului
4

Apartament 2 camere de inchiriat in Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere complet mobilate si utilate cu toate cele necesare pentru a locui. Apartamentul este chiar la etajul 1 5 al blocului, cu o suprafata utila de aproximativ 56mp. Se accepta si animale de companie pentru cei care doresc. Se ofera mai multe informatii la numarul ...

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Gheorghe Lazar
4
23

De inchiriat garsoniera in zona Gheorghe Lazar

Ofer spre închiriere o garsonieră luminoasă, bine compartimentată și complet utilată, situată în zona Gheorghe Lazăr. Este situata la etajul 2 , suprafata utila de 28 mp. 5 10 minute până în Piața Victoriei, Piața 700, Complexul Studențesc Facilități diverse: supermarketuri (Kaufland, Lidl), farmacii, ...

28 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  2 camere zona Lipovei
6
45

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Lipovei

Spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 camera la etaj 2  zona Brincoveanu
7

1 camera la etaj 2 zona Brincoveanu

Va propunem spre vanzare un apartament 1 camera aproape de P-ta Balcescu-Brancoveanu langa mijloace de transport in comun la etajul 2 intr-un imobil de caramida cu curte interioara amenajata posibilitate montare centrala proprie pe gaz teava de gaz este in apartament. Pret fix solicitat de proprietar ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

brancoveanu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Take Ionescu,langa Isho. Apartamentul este intr-o zona linistita,in apropiere de mijlaocele de tarnsport in comun si magazinelor alimebatre . Are o surafta utia de 30 mp,situat la etajul 3.

30 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
4
1

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera in zona Dacia, are o suprafata de 21 mp si se afla la etajul 1. Este pozitionata garsoniera foarte aprope de Piata Dacia