Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere Torontalului
3
2

Apartament 2 camere Torontalului

Inchirirez apartament semi-decomandat, cu o suprafata de 50 mp, mobilat utilat si centrala proprie. Acceptam animale de comapnie, dar cu 2 garantii inainte

50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
4
41

Avem placerea de a va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, localizat in zona Spitalului Judetean. Apartamentul este situat la etajele 4 si 5 si are o suprafata de 68 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Zona ...

1059 EUR/m2 | 68 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
5
30

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE Apartament 2 camere pe colt in complex rezidential premium
3
2

Apostu Estate va propune spre achizitie un apartament modern, situat intr-un ansamblu rezidential exclusivist, proiectat pentru un stil de viata contemporan, confortabil si sigur. Detalii apartament: Constructie noua Finisat la cele mai inalte standarde Compartimentare moderna si spatii luminoase Materiale ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
187

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2camere,decomandat,mobilat,utilat,centrala, etaj 3,scara de mijloc.Apartamentul este situat in zona Dacia avand o suprafata de 50 mp.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
31

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Dacia. Etaj: 1 Suprafata: 30 mp. Proximitati: Lidl, Centru, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere langa Iulius Mall
10

Apartament cu 2 camere langa Iulius Mall

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, 54 mp, Circumvalatiunii, la doua minute de Iulius Mall, et 3 10, renovat, mobilat, utilat, termopane, centrala proprie, termopane, clima, disponibil imediat, Pret: 450 euro usor negociabil plus garantie. Tel:

55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera complet amenajata
10

Garsoniera complet amenajata

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera la prima inchiriere, compus din camera, bucatarie, baie si terasa, complet renovat, izolat exterior, mobilat si utilat totul fiind nou, centrala proprie pe gaz, masina de spalat, frigider, aragaz, hota, televizor, gresie, faianta, parchet, termopane, zona ...

34 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
308

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera la etajul 2 10, fiind mobilata si utilata complet, detine centrala proprie. Se accepta animale de companie

26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai | Etaj 1 | Torontalului
8

Apartament 3 Camere 2 Bai | Etaj 1 | Torontalului

Disponibil acum pentru inchiriere, un apartament complet mobilat si utilat situat la etajul 1 al unui bloc cu Lift, nou, din Calea Torontalului. Dotari: Incalzire prin pardoseala, masina de spalat rufe si vase, aer conditionat, 2 Bai. Se afla intr-o zona linistita, cu acces facil la mijloacele de transport, ...

63 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 1 cu centrala proprie
10
1

Apartament 2 camere confort 1 cu centrala proprie

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, confort 1 cu centrala proprie, 55 mp, disponibil imediat, termopane, partial utilat, aragaz, zugravit, zona Dambovita langa piata Aurora-Flavia, mijloace de transport, magazine, etaj 3, balcon inchis, Pre: 300 Euro . Tel:

55 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Teren de vanzare in Timisoara
10
8

Teren de vanzare in Timisoara

Vand teren intravilan in Timisoara, zona Campului, str. Ioan Alexandru, aproape de biserica , 500 MP, 11,7 M front, zona in curs de dezvoltare, constructii in apropiere, asfalt, apa, curent si gaz la aproximativ 70 m, ideal investitie pentru constructie parter si etaj, posibilitatea de a achizitiona ...

500 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Take Ionescu
3
1

Garsoniera in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Take Ionescu, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 33 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata.Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!

33 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Torontalului
4
29

De inchiriat garsoniera in zona Torontalului

Se oferă spre închiriere o garsonieră modernă, spațioasă și complet mobilată, aflată în zona Torontalului cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Aproape de complexul rezidențial City of Mara, Kaufland, Lidl, Continental, Iulius Town,acces facil la mijloace de transport în comun. Pentru informații suplimentare ...

30 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2
10

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2

Oferim spre vanzare o garsoniera confort 1 in calea Girocului-Plavat 2, centrala proprie pe gaz noua, 25 MP, formata din hol, baie, bucatarie si camera, 4 apartamente pe nivel, boxa spatioasa, termopane, gresie, faianta, parchet laminat, instalatie electrica schimbata, usa metal, izolatie noua, aproape ...

2280 EUR/m2 | 25 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa Individuala 3 camere, 83mp utili, 290mp teren - zona Bogdanestilor
9

ID Intern: P2627 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala, pe parter, cu 3 camere, 83 mp utili, 290mp teren, anul constructiei 1970 , situata in Timisoara, zona Bogdanestilor La doar 2 minute de intersectia cu bulevardul Cetatii , aceasta casa se afla pe o strada retrasa si ...

2108 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2