Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
4
19

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Se ofera spre inchiriere o garsoniera decomandata, Calea Sagului. Zona linistita cu multe puncte de interes in jur cum ar fi magazine, farmacii, mijloace de transport in comun. Are o suprafata de 26mp la etajul 1. Se primesc si animale de companie. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru ...

26 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex superb cu 3 camere | Calea Urseni | Premium Residence
11

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 3 camere si 2 bai, situat in Calea Urseni, foarte aproape de Zone 2, centura Timisoara, supermarketuri (Mega Image, Profi), farmacie si de mijloace de transport in comun. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 76mp și este amplasata ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, decomandat, renovat, zona Girocului
11

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere aflat in zona Girocului.Apartamentul este situat la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 63 mp utili+balcon. Compartimentare: - hol de acces cu depozitare - ...

1824 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera Dambovita - Sagului
7

Apartament 1 camera Dambovita - Sagului

Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament decomandat, spatios, cu 1 camera , la etajul 3, situat in zona Sagului-Dambovita, chiar pe Bulevard, in apropiere de facultăți, cu acces rapid la toate punctele cheie ale orasului si acces facil catre centrul orasului Apartamentul este finisat la ...

2100 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
 apartament de inchiriat 2 camere in zona Gheorghe Lazar
8
4

apartament de inchiriat 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, se accepta animale de companie

50 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

OX663 XCity Towers, Vedere Panoramica, Disponibil Imediat
17

OX663 XCity Towers, Vedere Panoramica, Disponibil Imediat

OXIA prezinta in exclusivitate spre vanzare apartament cu trei camere in Timisoara, zona Torontalului, ansamblu rezidential XCity Towers, la eajul 10 din 16 (imobil cu doua ascensoare), cu suprafata de 70 mp plus 4 mp balcon, compartimentat astfel: Hol Spatiu pentru depzitare Living cu bucatarie open ...

2380 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa deosebita intr-un cartier privat cu bariera
20
1

Casa deosebita intr-un cartier privat cu bariera

Vă prezentăm o proprietate modernă și bine compartimentată, situată în zona Mehala din Timișoara, într-un cartier privat cu acces securizat prin barieră, loc de joaca si foisor — ideală pentru familiile care caută confort, intimitate și acces facil către oraș. Imobilul, finalizat în anul 2022, face ...

2333 EUR/m2 | 120 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Grasoniera de inchiriat zona Dacia
3
1

Grasoniera de inchiriat zona Dacia

Inchiriez garsoniera la etajul 2 cu o suprafata de 20 mp, utilata si mobilata complet

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis