Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament la prima inchiriere
20
1

Apartament la prima inchiriere

Apartament modern cu 2 camere de închiriat – zona Aradului, Timișoara Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat în zona Aradului, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara. Locuința are o suprafață utilă de aproximativ 60 mp și este amplasată într-un imobil finalizat ...

57 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Odobescu
5
9

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Odobescu

Va prezentam un apartament cu 2 camere situat in zona Odobescu, la 10 minute de mers pe jos de Centru, cu o suprafata de 50 mp, aflandu-se la etajul 3. Se inchiriaza conform pozelor. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati. Se accepta animale de companie

50 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei
3
17

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei

Apartament cu o camera in zona Lipovei la etajul 3, cu o suprafață de 34 mp. Aproape de magazine și stații de autobuz. Este mobilat si utilat complet! Preț: 270 euro lună. Pet friendly animalele de companie sunt binevenite.

34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.
9
9

Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.

De vanzare apartament cu 3 camere, aproape de AEM ul din Buziasului; Apartamentul este situat in constructie noua, din 2017, imobil termoizolat exterior; Model cu vedere pe o singura parte cu 2 terase insumand 15 mp, 65 mp utili, bucatarie inchisa; AMENAJAT in interior cu: gresie, faianta, ferestre ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc
14

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc

De inchiriat, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 70, situat la parter, 2 bai, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc. Pret: 490 euro Tel: 0736173096, 0729057644

65 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Spatiu de inchiriat Piata Maria
13
5

Spatiu de inchiriat Piata Maria

De inchiriat spatiu pentru birouri, situat in Piata Maria, la etajul 1 din 1, cu o suprafata utila de 140 mp, compus din 4 camere, bucatarie, baie si wcs, centrala proprie si clima. Pret. 950 euro negociabil Telefon. 0736173096

140 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera Aradului
3
1

apartament cu o camera Aradului

Inchiriez apartament cu o camera la etajul 1 4 decomandat in zona buna Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si recent renovat Apartamentul are loc de parcare individual Suprafata utila fiin de de 20mp

20 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

4 cam, etaj 2, centrala proprie Complexul Studentesc
13
3

4 cam, etaj 2, centrala proprie Complexul Studentesc

De inchiriat apartament u 4 camere, semidecomandat, centrala proprie, etaj 2, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, Str. Bradul. Pret: 500 euro Tel: 0736170308

60 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat Hala parter si etaj- birouri, zona  Calea Torontal
13
2

De inchiriat Hala parter si etaj- birouri, zona Calea Torontal

De inchiriat Hala parter, la etaj birouri, zona Calea Torontalului-Coca Cola, la parter: depozit, 3 ateliere, grupuri sanitare, birou si hol de acces in suprafata de 570 mp, la etaj: receptie, birouri, sala de sedinte, vestiar, grup sanitar in suprafata de aproximativ 245 mp, acces pietonal si auto, ...

815 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De inchiriat 2 hale cu birouri, suprafata totala 1.342 mp, zona Dedeman Lipovei, cu rampa
17
5

De inchiriat 2 hale cu birouri, una in suprafata de 650 mp si a doua in suprafata de 692 mp, se inchiriaza impreuna, grupuri sanitare, incalzire cu suflanta, curent, rampa, locuri de parcare, zona Dedeman Lipovei. Pret 5 Euro mp negociabil+TVA+comisionul agentiei imobiliare. Tel. 0744388832, Agentia ...

1,342 m2

Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare hala in constructie, zona industriala Freidorf, posibilitate compartimentare
10
4

De vanzare hala in constructie, suprafata utila 3290 mp, cu autorizatie de construire care se cedeaza beneficiarului, suprafata birouri clasa A -400 mp, sala de mese, spatiu tehnic 400 mp, concesionare teren in suprafata de 10.000 mp, acces stradal, zona industriala Freidorf, acces auto, acces TIR, curent ...

365 EUR/m2 | 3,290 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2