Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului
4
16

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului

Oferim spre inchiere un apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati.

60 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial cu 3 camere | Circumvalatiunii
17
1

Spatiu comercial cu 3 camere | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre inchiriere un spațiu pretabil pentru cabinet medical sau salon infrumusetare, situat in zona Circumvalatiunii, situt in apropiere de Kaufland, Iulis Town si numeroase puncte de interes. Spatiul se desfășoară pe o suprafață utila de 66 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: - ...

66 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Balcescu
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Balcescu

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera,zona Balcescu,la etajul 1,avand o suprafata de 40 mp,este mobilata si utilata complet. Este ideala pentru studenti,deoarece in apropiere se afla magazine precum Profi,Mega Image,farmacii,fast-food-uri,rsetaurante,terase,etc. Inchiriera se face imediat,dar ...

40 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
33

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 6 camere si teren de 761 mp - Blascovici
20
1

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Blascovici. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Timisoara, zona Blascovici, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 248 mp si teren 761 mp. Anul constructiei ...

1935 EUR/m2 | 248 m2

Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
5

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Elisabetin
3
17

De inchiriat apartament 1 camera in zona Elisabetin

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera, etajul 2 avand o suprafata utila de 27 mp situat in zona Elisabetin in vecinatatea Facultatiilor, incalzire cu centrala proprie pe gaz.

27 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Aparament o camera zona Aradului
4
7

Aparament o camera zona Aradului

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, confort 1, decomandat, etaj 2, amenajat si mobilat complet. Zona linistita aproape de Iulius Town ( 10 minute ) Calea Aradului Est - Calea Sever Bocu, Strada Leandrului. Blocul este anvelopat.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere | la 15 min de centru | bloc izolat | zona Lipovei
13

2 camere | la 15 min de centru | bloc izolat | zona Lipovei

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei - una dintre cele mai cautate zone ale orasului. Locuinta beneficiaza de o pozitionare excelenta, fiind amplasata chiar langa piata din zona si in imediata apropiere a Scolii Generale Nr. 7. Apartamentul se afla la ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere 82 mp Zona Baba Dochia
8
10

3 camere 82 mp Zona Baba Dochia

Vand apartament cu 3 camere 82 mp decomandat etaj 3 cu 2 bai 2 balcoane decomandat pe 2 parti aproape de Fabrica de Bere amenajat clasic cu parchet faianta termopane pret 104.000 euro

1268 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

2 Camere Girocului - Spital Judetean
5
2

2 Camere Girocului - Spital Judetean

Inchiriez apartament cu 2 camere confort unu Zona Calea Martirilor aproape ce Complexul Studentesc etaj 2 amenajat cu parchet faianta gresie termopane Complet Mobilat Utilat ,masina de spalat etc pret 400 euro luna

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz
5
14

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz

Vand apartament cu 3 camere Zona Girocului- Calea Martirilor aproape de Spital Judetean Lidl piata scoala market mijloace de transport parter amenajat recent total cu gresie faianta termopane instalatii usi schimbate Centrala gaz pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera 35 mp la parter in bloc cu 4 etaje in zona girocului pe strada Intrarea apelor 2. Apartamentul a fost renovat si este la prima inchiriere dupa renovare

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
31

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament de lux cu 3 camere - Pozitionat la 10 minute de Iulius Mall
10
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou, finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2273 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!
14
68

Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!

Casa individuala , mica , placuta , caramida , 85mp utili , garaj , teren 135mp in proprietate . Casa dispune de 3 camere , baie , bucatarie , camara , anexe si o terasa acoperita . Deasemenea , in continuarea terenului in proprietate , mai exista 304mp teren in folosinta , care este anexat imobilului ...

2176 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!
12

Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 3 , decomandat , 2 bai , 2 balcoane , centrala pe gaz , geamuri termopan , mobilat , utilat clasic , vedere pe doua parti . Boxa cu acte , inscrisa in Cf , zona Complex Studentesc , strada Barbu Iscovescu aproape de JoyPub . Vedere spre parcare pe o parte , vedere spre ...

2186 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Complex Studentesc langa camine
5
35

Complex Studentesc langa camine