Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament superb cu 3 camere | Aradului
13

Apartament superb cu 3 camere | Aradului

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb cu 3 camere, situat în Aradului. In apropiere se gasesc mini-marketuri, magazine alimentare, restaurante locale si cafenele. Apartamentul este situat la etajul 1 si se desfasoara pe o suprafata utila de 74 mp. Compartimentarea este ...

74 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Bloc nou zona Simion Barnutiu
19
1

Apartament 2 camere Bloc nou zona Simion Barnutiu

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Simion Barnutiu din Timisoara, in imediata apropiere de Scoala Generala nr. 21. Imobilul are o suprafata utila de 56 mp si dispune de terasa, fiind compartimentat eficient dupa cum urmeaza: • hol de acces • living • bucatarie • dormitor • baie • terasa Apartamentul ...

2862 EUR/m2 | 57 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului - 3 camere, gata de mutat!
8
3

Girocului - 3 camere, gata de mutat!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere in Girocului, aproape de Parcul Lidia, bine compartimentat si pregatit pentru mutat. Situat la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 67 mp, model semidecomandat, balcon inchis, integrat in suprafata utila. Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona Sagului, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata utila de 50 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie - Dormitor - ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere etajul 1 IDEAL PENTRU NVESTIE Braytim
14
20

2 camere etajul 1 IDEAL PENTRU NVESTIE Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 1, open space, cu o suprafata de 39 mp+balcon de 8 mp , foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 65000 euro Tel: 0723674418

1667 EUR/m2 | 39 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Penthouse cu 3 camere  SUPERB cu scara interioara - Giroc Lidl  - complet mobilat si utilat.
11
5

Penthouse cu 3 camere SUPERB cu scara interioara - Giroc Lidl - complet mobilat si utilat.

Va propunem spre vanzare Penthouse cu 3 camere cu scara interioara - Giroc - complet mobilat si utilat ( mobila a fost facuta la comanda special pentru acest apartament) cu 2 loc de parcare Apartamentul se pozitioneaza la doar 3 minute de magazinul lidl, intr-o zona linistita , la doar 3 minute de ...

2 EUR/m2 | 83,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera la cateva minute situate de Biserica Tosca Musicescu
6
9

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 33 mp foarte spatios, ideal pentru a locui sau investitie. Apartamentul se afla situat la cateva minute de Biserica Tosca. Pret. 59000 euro Telefon. 0723674418

1788 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim
6
1

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp situat la etajul 1, cu pod cota parte. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, loc de parcare inclus. Imobilul se afla situat la doar cateva minute de hotel IQ. Pret. 96000 euro Telefon. 0723674418

1920 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 din 3 Braytim Giroc
8
1

Apartament cu 3 camere et 2 din 3 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere la etajul 2 din 3, situat în loc. Giroc, la doar cateva minute de hotel IQ, STATIE DE AUTOBUZ LANGA Apartamentul dispune de o suprafaTa utila de 68 mp + balcon de 8mp. -locuinta este complet mobilata si utilata (tv-uri, masina de spalat vase, masina de ...

2053 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso
4
2

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso

Va propunem spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou la cheie , loc parcare , balcon , suprafață utilă 40 mp , situat la etajul 3 cu acoperiș țiglă , pod cu spațiu de depozitare , la intrare în Giroc la doar 3 minute de benzinaria ESO. Preț. 72000 euro Telefon. 0723674418

1800 EUR/m2 | 40 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
15
17

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1471 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

GIROCULUI - 2 CAM - DECOMANDAT - CENTRALA PROPRIE
8
1

GIROCULUI - 2 CAM - DECOMANDAT - CENTRALA PROPRIE

#127969; Apartament cu 2 camere in zona Girocului ndash; zona bine conectata la punctele de interes ale orasului. Agentia imobiliara Primum va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, chiar in zona Girocului. Pozitionarea excelenta ofera acces rapid catre toate facilitatile urbane ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Confort 1 model mare aproape de Kaufland-Resitei
7
1

Confort 1 model mare aproape de Kaufland-Resitei

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Sagului, zona Kiriak, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul parter din 4, cu o suprafata de 55 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Sagului, Timisoara, Timis

Casa simpla Albina (Mosnita Noua)
5
3

Casa simpla Albina (Mosnita Noua)

Dezvoltator imobiliar, vând casa individuala în comuna Moșnița Nouă localitatea Albina Casa dispune de toate utilitățile , apa de la rețea, canalizare, curent, gaz, fibră optică, iluminat stradal) și se află pe prima strada la stanga cand se intra in Albina(str bostinarilor) , la doar câteva minute ...

1531 EUR/m2 | 98 m2

Bastion, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere, zona Aradului Est
14

De inchiriat apartament 2 camere, zona Aradului Est

Am de inchiriat apartament 2 camere, zona Aradului Est, decomandat, etaj 2, amenajat, are centrala proprie, clima, termopane, gresie, faianata, mobilat frumos, Tv, aragaz, frigider, masina de spalat. Apartamentul este la 10 min de Mall si la 20 min de centrul orasului, aproape de mijloace de transport, ...

50 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere, zona Calea Sagului
5
3

De vanzare apartament 2 camere, zona Calea Sagului

Am de vanzare apartament cu 2 camere, zona Calea Sagului, confort 1, semidecomandat, suprafata aprox 50 mp, bloc izolat, aproape de piata, mijloace de transport, scoala, gradinita. Apartamentul este la etaj 2, are centrala proprie, termopane, usa intrare schimbata, balcon mare, parchet, gresie baie, ...

1460 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare parcela teren, Timisoara

De vanzare parcela teren, Timisoara

Am de vanzare parcela teren constructie casa, in Timisoara - Piata Verde, suprafata 856 mp, cu 2 fronturi, teren situat intre case, certificat urbanism pentru casa P+ E, toate utilitatile. Pretul este 260.000 eur, putin negociabil. Telefon: 0737312504

Aradului Vest, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera, zona Balta Verde - Cetatii
11

De vanzare apartament 1 camera, zona Balta Verde - Cetatii

Am de vanzare apartament 1 camera, zona Balta Verde - Cetatii, suprafata 27 mp, etaj 1 4, la 15 min de centrul orasului si la 3 min statie de tramvai. Apartamentul are bucatarie, baie cu geam, camera si un mic balcon. Are termopane, usa intrare schimbata, parchet, gresie, faianta, caldura de la termoficare ...

2130 EUR/m2 | 27 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament Piata Unirii
5
6

De vanzare apartament Piata Unirii

Am de vanzare un apartament decomandat Piata Unirii, de 100 mp cu vedere pe 2 parti, 3 dormitoare, 1 living, 2 bai , bucatarie , 1 balcon inchis in P-ta Unirii, etaj 4, acoperis schimbat, grupuri sanitare renovate integral, parchet, gresie si faianta, geamuri termopan, centrala proprie pe gaz si 2 boxe ...

2350 EUR/m2 | 100 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere
18

De inchiriat apartament 2 camere

Am de inchiriat apartament 2 camere, zona Calea Aradului, la 10 min de Mall si 15 min centrul orasului. Apartamentul este la etaj 4 8, model mare, amenajat, mobilat nou, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, terasa mare, aragaz, frigider, masina de spalat, TV, lift. Este aproape de mijloace ...

54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere
13
1

De vanzare apartament 3 camere

Am de vanzare apartament 3 camere, zona Sinaia, centrala proprie gaz, hol, bucatarie, 2 bai, termopane, clima, gresie, faianta, podele laminate, curte, teren 170 mp, sunt 4 familii in curte Pret 135.000 eur negociabil. De sunat la telefon 0722.461.323.

1627 EUR/m2 | 83 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Lipovei
7

De inchiriat garsoniera zona Lipovei

Am de inchiriat garsoniera, zona Lipovei,la 10 min de Mall, etaj 2, suprafata 24 mp, camera, bucatarie, baie, balcon mic. Este mobilata, aragaz, frigider, masina de spalat, caldura de la oras, este aproape de piata si mijloace de transport. Pret 180 eur + garantie. De sunat la telefon 0722.461.323

24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera, zona Balta Verde
8
1

De vanzare apartament 1 camera, zona Balta Verde

407 EUR/m2 | 27 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera Complex
6
3

De inchiriat garsoniera Complex

De inchiriat garsoniera, zona Complex, etaj 4. suprafata 16 mp, amenajata, minibucatarie , baie, camera, mobilata, utilata complet, caldura oras, la 10 min de centrul orasului, aproape de piata, mijloace de transport. Pret 150 eur + garantie. De sunat la telefon 0722.461.323

16 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea