Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
12

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Dacia,la etajul 4,cu o suprafata de 27 mp,avand toate utilitatile necesare. Este utilata si mobilata complet,aflandu-se situata intr-un bloc curat si intr-o zona buna a orasului. In apropierea sa se afla numeroase cente comerciale precum Carrefour,Penny,Profi,Meha ...

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia
3
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia

Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Infrastructură Premium pentru Afaceri IT - Disponibilă Acum
20

Infrastructură Premium pentru Afaceri IT - Disponibilă Acum

Oferim spre vânzare o clădire modernă, ideală pentru activități IT, afaceri de tip startup sau birouri corporate. Proprietatea se remarcă prin spațiile bine compartimentate, dotări adaptate cerințelor din domeniul tehnologiei și o amplasare strategică. Caracteristici principale: Tipologie: D+P+M (Demisol ...

845 EUR/m2 | 888 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vânzare – zona Medicina, etaj 1, cu garaj înscris în CF
10

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în zona Medicina, la etajul 1, într-o locație foarte bună, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Conform extrasului de carte funciară, apartamentul este compus din 4 camere cu dependințe, este situat la etajul I și include ...

2736 EUR/m2 | 87 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OX689 Zona Soarelui, Renovat, Disponibil Imediat
14

OX689 Zona Soarelui, Renovat, Disponibil Imediat

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre inchiriere apartament cu 3 camere in Timisoara, zona Soarelui, situat intr-un imobil P+4E, la parter, cu suprafata de aproximativ 75 MP, decomandat, compartimentat astfel: Hol Bucatarie + debara Living Balcon deschis cu acces din living 2 Dormitoare 2 Bai ...

75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de închiriat   complet utilat (bucătărie + pizzerie)
7
1

Spațiu comercial de închiriat complet utilat (bucătărie + pizzerie)

Spațiu comercial de închiriat complet utilat (bucătărie + pizzerie) Se oferă spre închiriere spațiu comercial pregătit pentru activitate imediată, ideal pentru pizzerie, restaurant sau delivery. Spațiul este complet echipat și funcțional, fără investiții suplimentare majore. Dotări incluse: * Cuptor ...

60 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Mehala, Mobilat, Utilat, Bloc nou, Loc parcare in CF
7

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 3 / 3 , 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

3223 EUR/m2 | 40 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Mobilat si Utilat Complet, Parcare Subterana
10

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 6 / 11 . 6 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2524 EUR/m2 | 57 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Torontalui, Nemobilat, Bloc Nou, Loc de parcare inclus
6

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 / 3 , 5 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu
4
1

Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7 bloc cu lift, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona Bucovina
4
2

Inchiriez apartament 2 camere zona Bucovina

Inchiriez apartament 2 camere, pe termen lung, zona Bucovina, etaj 4 , suprafata 47 mp. Apartamentul este mobilat, format din doua dormitoare, bucatarie, baie cu geam. Mai multe informatii la telefon.

47 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii-Kaufland, 250 eu
9
3

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii, aproape de Kaufland, et.10 10, aproape de mijloacele de transport, scoli, gradinite, hidroizolatie refacuta recent, lift, aer conditionat, masina de spalat rufe, frigider, aragaz, termopane, usa intrare metal, incalzire colterm. Pret 250 euro plus garantie ...

47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

garsoniera, zona Lipovei, la 15 minute de mers pe jos la Iulius Town
8

garsoniera cf.1, zona Lipovei, mobilata, utilata, termopane, esslinger, gresie, faianta, parchet, bloc izolat, et.4 5, aer conditionat, gaz la bucatarie,.Pret 250 euro plus garantie. Nu se accepta animale de companie.

22 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona Complex
4

Inchiriez apartament 2 camere zona Complex

Inchiriez apartament doua camere decomandate, etajul trei,proaspat renovat,mobilat si utilat,totul nou. Suprafata imobilului este de 50 mp

50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Braytim. Langa Musicescu. COMISION 0%. 2 locuri de parcare
16
11

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, living, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 balcoane, baie. CENTRALA ...