Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere | Etaj 1 | Loc de parcare | Finisaje la alegere
6

2 camere | Etaj 1 | Loc de parcare | Finisaje la alegere

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente in cel mai nou proiect rezidential din partea de Sud a orasului. Apartamente cu 2 si 3 camere, compartimentate excelent pentru a satisface nevoile viitorilor proprietari. Detalii proprietate: • Apartamente 2 camere: suprafete utile intre 45.26 mp – ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat chiar in cel mai interes punct al Timisoarei, in Complexul Studentesc, aproape de Facultati (Poli, UVT, Medicina). Apartament complet utilat si mobilat, suprafata utila de 37mp si la etajul 2. Sunati pentru a stabilii vizionari.

37 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare,decomandat,zona Fabric, Timisoara
16

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 4 camere, 2 bai si vedere pe 2 parti, situat la etajul 6/7 situat intr-un bloc cu lift, acoperis cu tigla recent schimbat, zona Complexul Studetesc/Fabric din Timisoara,jud.Timis. Apartamentul dispune de o suprafata de 88,2 mpu plus balcon ...

1534 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
ISHO- Take Ionescu / Medicină| Terasă și curte proprie 75 mp
14

NEO IMOBILIARE vă propune spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, situat în complexul rezidențial ISHO, în zona Take Ionescu – Medicină, una dintre cele mai apreciate și căutate din Timișoara. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil nou și dispune de o suprafață utilă de aproximativ ...

75 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 CAMERE IN ZONA BUCOVINEI LA 95.000 euro
11
1

2 CAMERE IN ZONA BUCOVINEI LA 95.000 euro

Apartament 2 camere, etaj intermediar, zonă liniștită – Str. Munteniei NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-o zonă liniștită și bine conectată din Timișoara, pe strada Munteniei. Locuința este amplasată la etajul 1 din 4, într-un imobil solid construit în 1989, ...

1696 EUR/m2 | 56 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Teren de bloc S+P+7e+1er - 2500mp | Ronat
5

Teren de bloc S+P+7e+1er - 2500mp | Ronat

District Real Estate va propune spre vanzare o parcela de teren intravilan, ideal pentru dezvoltare imobiliara, situat in Timisoara, zona Ronat. Suprafata: 2497mp Regim de inaltime: S+P+7E+1ER P.O.T.: 50% C.U.T. max.: 2.8 Informatiile sunt conform Certificatului de Urbanism. Pretul este de 749.000 ...

2,497 m2

ronat, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN COMPLEX NORD ONE-MALL la 187.000 euro
9

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament modern situat în complexul rezidențial **Nord One**, în imediata apropiere de **Iulius Mall**, într-un imobil construit în anul 2021. ### Detalii apartament: • Suprafață utilă: 58 mp + balcon 5 mp • Compartimentare: semidecomandat • Etaj: 4 / 9 • ...

3224 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

apartament cu 1 camera in CL ARADULUI LA 76.000 euro
8

apartament cu 1 camera in CL ARADULUI LA 76.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, mobilat și utilat, ideal pentru locuit sau investiție. Apartamentul are o suprafață utilă de 35 mp + balcon de 4 mp și este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, construit în anul 1991. Compartimentare: • hol de acces ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 1 CAMERA IN COMPLEX IRIS-ARMONIEI la 117.900 euro
9

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament modern cu 1 cameră, situat în Timișoara, zona Aradului, în ansamblul rezidențial IRIS Armonia. Detalii imobil: • Construcție nouă – 2024 • Etaj: 4 / 10 • Suprafață utilă: 38,5 mp • Logie: 4,5 mp • Încălzire în pardoseală prin centrală pe bloc • Aer ...

3103 EUR/m2 | 38 m2

aradului, Timisoara, Timis

Teren Industrial cu PUZ de vanzare pe Calea Torontalului
3

Teren Industrial cu PUZ de vanzare pe Calea Torontalului

Teren intravilan cu destinatie industriala in suprafata totala de 14,4 Ha, situat pe Calea Torontalului DN Timisoara - Szeged, avand un front stradal de 454 m. nbsp;Terenul se afla la aproximativ 3,4 km de inelul V de centura al municipiului Timisoara , si la o distanta de 69 km de vama Cenad. Vecinatati ...

144,250 m2

Timisoara, Timis

Teren INDUSTRIAL cu PUZ de vanzare pe CENTURA Dumbravita
2

Teren INDUSTRIAL cu PUZ de vanzare pe CENTURA Dumbravita

LANDMARK ofera spre vanzare teren INDUSTRIAL cu PUZ, Intravilan in zona DUMBRAVITA, pe strada CENTURA , avand o suprafata de 3002 mp cu o deschidere de 41 ml. Terenul beneficiaza de PUZ industrial POT=60% CUT=2, dispune de curent, iar strada este pietruite. Pretul este 200.000 euro, 67 euro mp negociabil. ...

3,002 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
8

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Aradului. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Suprafață utilă: 47 mp Etaj: 2/4 Compartimentare: • Antreu • Bucatarie inchisa • Living spatios cu iesire pe balcon • Dormitor • Baie cu cada Locuinta este ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in zona Mircea cel Batran
8

Apartament cu 3 camere in zona Mircea cel Batran

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere in Timisoara. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat cu electrocasnice in garantie! Suprafață utilă: 64 mp Compartimentare: • Antreu • Bucatarie • 3 dormitoare • 2 bai Apartamentul este dotat cu centrala proprie si dispune de ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Ansamblu rezidential format din doua case individuale in Timisoara
10

Estate Group pune la vanzare o proprietate exceptionala, un ansamblu rezidential format din doua case individuale, identice ca suprafata 230 mp, situate pe un teren generos de 1200 mp, cu o curte comuna amenajata. Amplasare excelenta, zona Mehala la doar 10 minute de centru. Casa 1 dispune de 5 camere ...

2261 EUR/m2 | 230 m2

mehala, Timisoara, Timis

de inchiriat cladire + teren Faget, Timis
2
2

de inchiriat cladire + teren Faget, Timis