Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Bucovina
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Bucovina

Oferim spre inchiriere o garsoniera, avand o suprafata de 28 mp, la etajul 3. Mobilata si utilata complet. Garsoniera se afla in zona Bucovina, pe str Matei Basarab bl A.23, pe langa pizzeria Giovanna. Garsoniera este disponibila de azi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3
7

3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3

Apartament 3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3, complet mobilat și utilat 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Șagului, Str. Frunzei, Timișoara, într-o zonă liniștită, cu acces facil la toate punctele de interes. Detalii generale: Suprafață ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Torontalului, la etajul 2, suprafata de 33mp, se inchiriaza complet utilat si mobilat. In apropiere sa, se afla diverse centre comerciale, statii de tramvai, farmacii, scoli, gradinite. Pentru mai detalii contactati numarul afisat!

33 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsonieră, ideală pentru investiție   Lipovei, lângă Iulius Mall
6
4

Garsonieră, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall

Garsonieră cochetă, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall Agenție imobiliară vă propune spre vânzare o garsonieră practică și bine poziționată, cu o suprafață utilă de 21 mp, situată în zona Lipovei Kappa, la doar 400 m de mers pe jos până la Iulius Mall. Locuința se află într-un ...

1810 EUR/m2 | 21 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere .. 5 min de Fac de Medicina etajul 1
10

2 camere .. 5 min de Fac de Medicina etajul 1

Acest apartament in suprafata de 48 mp se află la etajul 1 al unui bloc din 1970 construit din cărămidă. Are două camere, o bucătărie separată, un balcon și multiple spatii de depozitare. Incalzirea centralizată asigură confort în sezonul rece. Tâmplăria este din lemn, iar pardoselile sunt din lemn în ...

1823 EUR/m2 | 48 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
450 euro!!!Ap.cu 3 camere Et 1 cu centrala proprie Zona Bucovina
10

**Apartament modern cu 3 camere | Etaj 1 | Zona Bucovina Carrefour | Prima închiriere!** Îți dorești un apartament spațios, bine compartimentat și gata de mutat? Această locuință este alegerea ideală! **Detalii apartament:** * 3 camere, confort 1, model decomandat * Etaj 1 (ideal pentru acces ...

67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
200 euro!!!Garsoniera Et 3 Zona Bucovina
5

200 euro!!!Garsoniera Et 3 Zona Bucovina

Agentie imobiliara ofrra spre inchiriere garsoniera situata la Et 3 Zona Bucovina.Este complet mobilata si utilata.LIBERA.Disponibila imediat.Pret chirie lunara 200 euro.Garantie 200 eueo + Co.isiin agentie.Tel.0733 x 141 x 001.

27 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera Zona Centrala
5

Apartament cu 1 camera Zona Centrala

Agentie imobiliara ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera situqt la Et 7 cu lift Zona Marasti.Apartamentul este recent renovat mobilat si utilat.LIber..Disponibil imediat.Pret chirie lunara 400 euro.Garantie 400 euro+ Comision agentie.

34 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
 Oportunitate excelentă în Lipovei   apartament gata de mutat sau perfect pentru investiție!
8

Oportunitate excelentă în Lipovei apartament gata de mutat sau perfect pentru investiție!

Agentie imobiliara ofera spre vanzare : Dacă îți dorești un apartament cochet, într-o zonă foarte căutată din Timișoara, această proprietate este alegerea ideală. Situat în zona Lipovei Holdelor, lângă Pizzeria Thalia, apartamentul este pregătit pentru locuire imediată și poate genera rapid venit ...

2438 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu
4
1

!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la parter inalt in zona Dambovita-Ana Ipatescu foarte aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, restaurantul Nora la 5min, Shopping City la 7min, amenajat cu geamuri termopan, parchet laminat, incalzire ...

1909 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 5 min Fac de medicina...2 camere decomandate
12

!!! 5 min Fac de medicina...2 camere decomandate

Agentie imobiliara propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat la etajul 1 la 5 min de Facultatea de medicina si 3 min de Facultatea de arte, amenajat, mobilat si utilat complet, incalzire cu centrala termica proprie.Preferabil fara animale de companie. Pret 550 euro chirie+ 550 euro ...

56 m2

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Casa 3 camere cu 2 fronturi plus 860 mp Lipovei-Aradului 178000 euro
15
26

Agentie imobiliara ofera in exclusivitate casa pe un singur nivel din caramida vaiuga ( 70 30) in suprafata utila de 100mp casa plus 860 mp terenul cu 2 fronturi stradale de 12 mp fiecare, costructie din anul 1965, cu gard de beton si sarma, avand toate utilitatile racordate la reteau orasului, instalatia ...

1780 EUR/m2 | 100 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3
10
2

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3

Acest apartament de 60 mp se află în bloc construit în 1978, cu structură din placă de beton. Are balcon și bucătărie separată, fiind gata de utilizare. Pardoselile sunt din parchet laminat, iar tâmplăria este din PVC. Locuința este situată la etajul 3 și dispune de încălzire centralizată și interfon ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa individuală ..  Calea Aradului ...  175.000 euro
1
10

Casa individuală .. Calea Aradului ... 175.000 euro

Agenție imobiliară oferă spre casă individuală pe un singur nivel, construita in anul 1978, din caramidă, cu acoperis de tigla si geamuri termopan, izolata termic, în suprafață de 98 mp, avand teren de 560 mp și un front stradal de 17 ml, cu toate utilitatile, compusa din 4 camere, o bucatarie, 2 ...

1786 EUR/m2 | 98 m2

Aradului%252bEst, Timisoara, Timis

MODEL UNICAT!   4 camere .. 77 mp .. Gh Lazar .. cu garaj sub bloc si boxa
15

MODEL UNICAT! 4 camere .. 77 mp .. Gh Lazar .. cu garaj sub bloc si boxa

Apartament de vânzare cu 77 mp, situat la etajul 4 al unui bloc din 1978. Îți oferă bucătărie separată și un balcon. Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din plastic. Mobilierul este inclus în preț. Locația este avantajoasă, în cartierul Cetate, aproape de Universitatea Politehnica ...

2143 EUR/m2 | 77 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

5 minute de Medicina !!!! .. 2 camere .. complex rezidential
11

Acest apartament cu 2 camere se află la etajul parter într-un bloc construit în 2020. Are o suprafață de 56 mp și este gata de utilizare. Proprietatea dispune de o terasă și se bucură de încălzire centrală pe gaz. Geamurile sunt din plastic, iar interiorul este bine luminat datorită feroneriilor mari. Apartamentul ...

2821 EUR/m2 | 56 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere .. cu boxa .. Calea Aradului ... 113.000 euro
11
1

3 camere .. cu boxa .. Calea Aradului ... 113.000 euro

Îți oferim un apartament de 3 camere situat la parter, în bloc de beton, construit în 1978. Proprietatea dispune de balcon, debara, garaj și beci. Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din plastic. Suprafața utilă este de 65 mp, ideală pentru o familie. Apartamentul se află în zona ...

1738 EUR/m2 | 65 m2

Aradului%252525252bEst, Timisoara, Timis

80000 euro!!!  Apartament 3 camere, centrala, Gheorghe Lazar
10
1

80000 euro!!! Apartament 3 camere, centrala, Gheorghe Lazar

Apartament de vânzare situat în zona Gheorghe Lazar Circumvalatiunii, Timișoara. Acesta se află la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 50 mp. Locuința dispune de 3 camere, o bucătărie separată și un balcon de 3 mp . Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din lemn. Amplasarea este ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro
10
5

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro

Apartament de vânzare, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1978. Locuința are 3 camere, o bucătărie separată și beneficiază de încălzire centralizată. Îți oferă un spațiu confortabil și util, gata de utilizare. Proprietatea se află în zona Dacia Circumvalatiunii, aproape de centrele de ...

1876 EUR/m2 | 49 m2