Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!
11
3

Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere pe Take Ionescu, aproape de Piata Unirii, mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 cu LIFT; Model cu vedere pe 2 parti, geam la baie, debara, un balcon generos; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, ...

1985 EUR/m2 | 65 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Sagului
3
35

De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Sagului

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Calea Sagului,suprafata utila de 28 mp, etajul 1, aproape de supermarketuri și transport public. Pet friendly ideal pentru o persoană cu animal de companie. Este mobilata si utilata complet!

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Sagului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 5, are o suprafata utila de 58 mp si este situat intr-un bloc anvelopat, oferind un confort termic imbunatatit. Compartimentare: • Hol ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren 1416 toate utilitatile COMISION ZERO
12
2

Casa cu teren 1416 toate utilitatile COMISION ZERO

Bindea Imobiliare vă propune spre vânzare, în exclusivitate, o proprietate cu adevărat rară pe piață: teren generos de 1.416 mp, situat în zona Ronaț / Mehala, pe strada Tazlău. Amplasată într-un cadru liniștit și acces facil către principalele artere ale orașului, proprietatea îmbină perfect confortul ...

2588 EUR/m2 | 85 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex eficient energetic 5 camere, 149 mp, zona Rudicica
20
2

Duplex eficient energetic 5 camere, 149 mp, zona Rudicica

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea zona Rudicica. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in zona Rudicica, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 149 mp si teren 350 mp. Anul constructiei este 2023, structura lemn, material ...

2013 EUR/m2 | 149 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor
7

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dorobantilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dorobantilor, aflat la parterul unui bloc cu regim de inaltime pe P + 4. Anul constructiei 1987, structura beton, material zidarie ...

1908 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in Calea Aradului, la 5 minute de Iulius Mall
19

Se ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere de in Timisoara, zona Calea Aradului, la 5 minute de Iulius Mall FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Calea Aradului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, zona Plopi
11
10

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, zona Plopi

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plopi, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, termen de predare maxim 3 luni de ...

1614 EUR/m2 | 88 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Apartament situat in inima orasului Timisoara-Central-Medicina-Bastion
11

Se ofera spre vanzare un apartament cu suprafata de 70 mp situat în zona Centrala-Medicina-Bastion in inima orasului Timișoara. Oferă lumina naturala prin geamurile mari din cele 2 balcoane, apartamentul este semidecomandat cu balcoane deschise din living si din dormitor. Bucataria separata si spatioasa ...

2786 EUR/m2 | 70 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
7
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei mansardei 2010, structura ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Freidorf - Oportunitate rate la dezvoltator
10
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2020, structura ...

1502 EUR/m2 | 53 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa individuala in Timisoara | 2 corpuri | Ideala locuinta + investitie
13

Casa individuala in Timisoara, zona Kuncz | 2 corpuri | Ideala locuinta + investitie FOXFORT va propune spre vanzare o proprietate versatila, situata intr-o zona rezidentiala din Timisoara, ideala atat pentru locuinta personala, cat si pentru generare de venit. Proprietatea este formata din doua cladiri ...

1875 EUR/m2 | 160 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Teren intravilan pentru bloc  666 mp - zona Bogdanestilor
20
7

Teren intravilan pentru bloc 666 mp - zona Bogdanestilor

Teren intravilan de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor, avand o suprafata de 666 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 46 ml la strada. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, catv, fibra ...

666 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
10
1

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2209 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehal
8

Doresti un apartamnet nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

7

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

8

2209 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2