Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Zona Balcescu-UVT, decomandat, centrala proprie, amenajat, mobilat complet
10

Oferim spre închiriere un apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 , in zona Balcescu- UVT, pe strada V. Babeș .Apartamentul este compus din hol, baie, bucătărie, 2 camere spațioase și balcon. Încălzirea locuinței se face prin intermediul centralei proprii. Imobilul se închiriază ...

52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
ELEGANȚĂ ȘI CONFORT | DESIGN AMERICAN | BRAYTIM
20
3

ELEGANȚĂ ȘI CONFORT | DESIGN AMERICAN | BRAYTIM

Casadomi Real Estate Consulting va prezinta o proprietate reprezentativa in zona Musicescu – o vila impozanta, renovata in 2022, cu arhitectura de inspiratie americana si volume rare pentru piata rezidentiala din Timisoara. Strada Gavriil Musicescu 226 | langa Biserica Musicescu Comision 0% pentru ...

1507 EUR/m2 | 355 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, 2 bai, etaj intermediar, zona Aradului
12
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, situat la etajul 3 din 4 al unui bloc in zona Aradului. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la un doar cateva minute fata de parc, scoala, market sau statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 66 mp, fiind ...

2015 EUR/m2 | 66 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita
3
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat. Este situat in calea Sagului, la 5 minute de Shopping City. Apartamentul are suprafata de 30 de metri patrati, se afla la etajul 2, compus din: -bucatarie -baie -dormitor

30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 1 camera Dambovita - Sagului
7

Apartament 1 camera Dambovita - Sagului

Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament decomandat, spatios, cu 1 camera , la etajul 3, situat in zona Sagului-Dambovita, chiar pe Bulevard, in apropiere de facultăți, cu acces rapid la toate punctele cheie ale orasului si acces facil catre centrul orasului Apartamentul este finisat la ...

2100 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
11

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 3 camere în centru
2
1

Inchiriez apartament cu 3 camere în centru

Închiriez apartament cu trei camere în centru, langa magazinul Orange, utilat cu mașina de spălat, aragaz frigider, mobilat modern, exact ca și în poze preț 550 euro Nr de telefon 0733056373

70 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez Cazare muncitori pretentiosi
6
7

Proprietar închiriez Cazare muncitori pretentiosi

Proprietar, inchiriez în zona Girocului vizavi de Județean apartament cu două camere, decomandat, bucătărie, baie, centrală termică. Se închiriază pentru 5 persoane. Pret 25 lei pe zi cu cheltuieli incluse. Telefon 0733056373

50 m2

Timisoara, Timis

Cazare Muncitori în zona Bălcescu
7
4

Cazare Muncitori în zona Bălcescu

Inchiriez apartament cu 3 camere în zona Bălcescu, decomandat, centrala termica, pentru 6 persoane. Prețul este 30 lei pe zi de persoana. Telefon 0733056373

75 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
5

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Spatiu Bar, magazin, cofetarie, clinica. etc...
11
11

Spatiu Bar, magazin, cofetarie, clinica. etc...

Proprietar, Inchiriez spatiu de la 300mp - pana la 600mp, la strada principala, ideal pt. Bar, magazin, cofetarie, clinica. ruleta. pariuri sportive, Pret 8euro/ mp. incalzire: Centrala proprie, suprafata utilasuprafata totala: 200.00. Telefon 0733056373

200 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca
14
4

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca

Categorie: Spatii comerciale Birouri Localitate: Timisoara Zona: Lipovei - Grigore T. Popa Suprafata: 1458 m2 Suprafata Teren: 501 mp m2 Pret: 800.000 Euro Comision: 0 Hala productie in regim de inaltime P+2E. Suprafata desfasurata 1458 mp. S. teren 501 mp. Hala este construita din fundatii izolate din ...

545 EUR/m2 | 1,450 m2

Timisoara, Timis

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez casa pentru muncitori în zona Aradului
9
3

Proprietar Inchiriez casa pentru muncitori în zona Aradului

Proprietar Inchiriez casa pentru muncitori în zona Aradului. Imobilul are 6 camere, 3 bai, bucătărie și chicineta. Casa are 10 paturi, dar se pot caza max 15 persoane . Preț 5000 lei fără cheltuieli. Telefon 0733056373

200 m2

Timisoara, Timis

Închiriez birou în Piața Unirii
11

Închiriez birou în Piața Unirii

Închiriez birou în Piața Unirii, cu 2 camere, baie și balcon, la etajul 1, pe strada G. Coșbuc. Se poate închiria și pentru locuit și chiriașul sa își aducă mobila. Preț 600 euro plus TVA. Telefon 0733056373

43 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Închiriez garsoniera în Aradului comision zero
4

Închiriez garsoniera în Aradului comision zero

Închiriez apartament cu o camera în zona Aradului, etaj 4,mobilat și utilat ca și în poze. Preț 250 euro. Telefon 0733056373

26 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament cu 1 camera Zona Aradului
6

Proprietar Inchiriez apartament cu 1 camera Zona Aradului

Proprietar, Închiriez apartament cu o cameră în zona Aradului strada liniștei mobilat și utilat ca și în poze. preț 250. Telefon 0733056373

26 m2

Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2