Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp
6
1

3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp

Apartament 3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, vedere panoramică 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Cetății, o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului și zona Iulius Town. Detalii apartament: Suprafață ...

1485 EUR/m2 | 67 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Bucovina
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Bucovina

Oferim spre inchiriere o garsoniera, avand o suprafata de 28 mp, la etajul 3. Mobilata si utilata complet. Garsoniera se afla in zona Bucovina, pe str Matei Basarab bl A.23, pe langa pizzeria Giovanna. Garsoniera este disponibila de azi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere| Complexul Studentesc| apartament ideal pentru studenti| pet friendly|
20

Iulius Imobiliare ofera inspre inchiriere un apartament, situat in Complexul Studentesc, 2 dormitoare, baie, bucatarie inchisa si centrala proprie. Zona este ideala pentru studenti, in fata blocului este si statia de tramvai, ideal pentru a ajunge in 3 minute in Zona Olimpia ****Se accepta doar pisica*** Chiria ...

55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere, 2 bai, etaj intermediar, zona Soarelui
7

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai situat in zona Soarelui . Apartamentul are o suprafata generoasa de 86 mp si este compartimentat astfel : -Hol de acces -Bucatarie separata -Dormitor cu balcon -Baia principala -2 Dormitoare -Living - Baie de servici Pe ...

1628 EUR/m2 | 86 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Aradului
3
342

garsoniera de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez garsoniera la etajul 1 4 avand o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

23 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
3
180

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Se inchiriaza apartament o camera in zona Lipovei parter, renovat, utilat, mobilat. Suprafata utila este de 32 mp Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati!

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Inchiriez 1 camera decomandat in zona Centrala
3

Inchiriez 1 camera decomandat in zona Centrala

Închiriez pe termen lung apartament 1 camera decomandat conf 1, într-un bloc de apartamente , 36mp , etaj 4 mobilat si utilat. Pt mai multe detalii ma puteti contacta telefonic!

36 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  cu 2 camere in zona Girocului
7
50

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim sper inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, confort 1, etajul 3 cu o suprafata de 50 mp. Se accepta animale de companie. Totul este renovat complet

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
95

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu o camera. Acesta dispune de o suprafata utila de 26 mp, la etajul 4, iar compartimentarea apartamentului este decomandata. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Pozitionarea apartamentului este favorabila, sustinuta de accesul facil spre mijloace de transport ...

26 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament 2 camere zona Complex Studentesc
4
10

De inchiriat apartament 2 camere zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Complex Studentesc, cu o suprafata de 49 mp la etaj 2 din 5, decomandat, proaspat renovat, cu centrala proprie si cu cheltuieli mic! Se accepta animale de companie. Pentru alte detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

49 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Garsoniera mobilata Calea Buziasului
3
9

Garsoniera mobilata Calea Buziasului

Se ofera spre vanzare garsoniera mobilata . Este izolata exterior , balcon inchis cu termopan , bucatarie cu gresie si faianta , baie cu gresie si faianta, camera cu parchet. Merita vazuta ! Suprafata utila este de 23 mp situata la etajul 1.

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  1 camera in zona Bucovina
3
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Bucovina

Inchiriez apartament o camera decomandat ,33mp la parter , intr-un bloc mixt de locuinte , mobilat si amenajat cu finisaje din import .Apartamentul dispune de centrala termica, pat matrimonial, sifonier dublu, aragaz , frigider, masina de spalat, smart TV, WiFi, etc. Mai multe info la telefon... Poze ...

33 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici  cu central proprie
3
104

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici cu central proprie

Inchiriez garsorniera decomndata in zona Blajcovici complet mobilata - utilata la etajul 4. Suprafata utila a garsonierei este 27 mp. Pt mai multe informatii va rog sa ma contactati

27 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Zona  Lipovei
2
2

Apartament 1 camera Zona Lipovei

Dam spre vanzare apartament 1 camera, decomandat, 18mp, zona linistita, complet mobilat si utilat. Incalzirea este de la oras, apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje. Aproape de Iulius Mall, la doar 10-15 minute de mers pe jos, aproape si de centrul orasului de altfel. Alte detalii ...

Lipovei, Timisoara, Timis

apartament 2 camere decomandat Aradului
4

apartament 2 camere decomandat Aradului

Inchiriez apartament 2 camere decomandat la etajul 2 ,55 mp.Este compus din : living , bucatarie , baie cu cada , dormitor . Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament doua camere Telegrafului
4

Apartament doua camere Telegrafului

Apartament cu doua camere, disponibil pentru inchiriere, se afla la etajul 3. Mijloace de transport in comun: 5 minute Apartamentul este situat in bloc nou si totul este nou mobilat si uitlat Suprafata utila a apartamentului este: 65 mp si are un balcon deschis foarte mare, 10 mp Compartimentare:- Hol ...

Tipografilor, Timisoara, Timis

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim
4
125

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim , renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 50 mp la parter. Pentru mai multe informatii va rog sa ma apelati !

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dorobantilor
3
13

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Va oferim un apartament cu o camera in zona Dorobantilor, mobilat si utilat complet, aflandu-se la etajul 2, avand o suprafata de 31 mp. Apartamentul este la prima inchiriere. Locatia este pe strada Zoltan Kodaly (In spate la BRD de pe Simion Barnutiu). Se accepta animale de companie

31 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Modern
3

Apartament cu o camera in zona Modern

Inchiriez apartament cu 1 camera, la etajul 3 cu o suprafata de 29 mp, mobilat utilat complet cu centrala proprie si se accepta animale de companie

29 m2

Modern, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2